Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Hej przy próbie włączenia gry wyskakuje mi bug trap .

 

Log.

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : E:\priquel\sources\gold\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 443
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'zero_immunities'
 

stack trace:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w bazie CzN, jak i przed południową wioską ( przed mostkiem ) są pola anomalne, po wlezieniu w które następuje powolna utrata życia, aż do zgonu. Musisz wrócić do zapisu, gdy tego nie miałeś i szukać tego miejsca. A następnie pamiętać i omijać z daleka. Po wlezieniu masz komunikat na ekranie, że wlazłeś. Grając poprzednio, wgrywaliśmy poprzedni zapis. Może ktoś z grających później, znalazł rozwiązanie na "wyleczenie się".

Harward to bardzo trudny i skomplikowany mod, bo trzeba mieć wiele wyczucia, kiedy robić linię z podstawki, a kiedy scenariusz moda. Nawet matieryje gracze mieli z tym problemy i kładli moda.

@Tychon Sokołow- jak widzę, Ty raczej zbyt dużego doświadczenia nie masz, więc będzie Ci przejść moda bardzo ciężko. Od czasu wspólnej gry w niego upłynęło sporo czasu, więc nawet od tych co go przeszli, wielkiego wsparcia nie dostaniesz.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@kanon1022- karabin masz na cmentarzu. Jeśli masz uśmiercające skażenie, to musisz powtórzyć grę. Są takie miejsca, jedno w bazie a drugie przed mostkiem do południowej wioski, które trzeba zapamiętać i omijać. Nie da się wyleczyć. Nie po to dał Ci mod takie zadanie, na ciche zabicie, aby robić to inaczej. Strzelając, nie zaliczysz zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak, eksperymentalny pda także mi znikał, jeśli to się stanie musisz wczytać grę bo jest on potrzebny, w nim jest część questów i inne informacje.

Także radzę wyrobić sobie nawyk...jak mam zajrzeć do tego Pda to robię najpierw savegame, odpalam pda, jak nie zniknął to gram dalej ;) jak go wcięło to load.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mam problem, nieomówiony na forum.

Otworzyłem walizkę, spotkałem się z Prowodyrem, przekazałem mu dokumenty. Wykonuję zadania z podstawki - najemnicy mnie atakują, łącznie z Czabanem. Zajęcie MW nic nie daje - nie mogę uruchomić nadajnika (Leśnik dostał kompas). Dialogi z Lebiedewem nieaktywne. 

Pomocy, walczę już kilka dni!!

Edytowane przez maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 16.07.2017 o 19:10, maro napisał:

Mam problem, nieomówiony na forum.

Otworzyłem walizkę, spotkałem się z Prowodyrem, przekazałem mu dokumenty. Wykonuję zadania z podstawki - najemnicy mnie atakują, łącznie z Czabanem. Zajęcie MW nic nie daje - nie mogę uruchomić nadajnika (Leśnik dostał kompas). Dialogi z Lebiedewem nieaktywne. 

Pomocy, walczę już kilka dni!!

Pomocy!

Sprawa banalnie prosta. Po zabiciu pijawki już nie atakowali, nie można pominąć tego zadania.

 

Kolejny problem. Po otwarciu walizki, Czaban mówi że są goście u Lebiediewa. Goście są, tylko gospodarza nie ma.

Edytowane przez maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Och. Zaraz mnie ........ strzeli. Jestem w Czerwonym Lesie i bijemy się o most z Renegatami. Wszystko fajnie, Najemnicy opuszczają most. A tu nagle: zostaje jakieś 20 cm do opuszczenia mostu i dostaje info, że most opuszczony. Idą więc czystoniebowcy po schodkach i się zatrzymują bo dalej przejść nie mogą BO ZA WYSOKO. Czyli utknąłem i dalej fabułą nie chce pójść. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.