Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A zrobiłeś zapis przy Suchym i wgrałeś ponownie? Bo o tym nie piszesz. Spróbuj  na PW do cichego, on mocno w tych zawiłościach siedział. Coś musiałeś nie wykonać z nowej fabuły, z wcześniejszych zdarzeń, dlatego Cię mod dalej nie puszcza. A czego nie zrobiłeś, nie jestem w stanie określić. Zrób to Wysypisko jeszcze raz, od sava z poprzedniej lokacji. Coś w rozmowach z bandytami w hangarze mogłeś pominąć.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam wszystko wyprostowane ale mam wrażenie, że chyba nie do końca. Na Wysypiski Dziki Napr  marudzi o PDA  jakiegoś kopacza i to PDA powinno być w podwójnym dnie skrzynki narzędziowej lecz tego tam nie ma,  a pamiętam z podstawki, że tam powinno być. I potem sprzedawał apteczkę i następnie trzeba było zrobić jakieś zadanko  z dostawą broni oraz atak na tzw. obóz koncentracyjny aby odbić kopaczy. Mod jest bardzo zagmatwany i teraz nie wiem czy tak powinno być, że tego PDA tam nie ma czy ja znowu coś sknociłem. wydaje mi się, że po tych zadaniach była wskazówka odnośnie Kła i kierunek Dolina Mroku ,  ja tej wskazówki nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim zapisie było jasne, że zadanie na Kopaczy wypełniłeś. W lasku w parowie równoległym do tego gdzie jest wejście do Doliny Mroku powinieneś pomóc Stalkerowi - jeżeli to zrobiłeś ruszaj do Doliny - fabuła Cię poniesie. Pamiętaj, że oprócz fabuły moda musisz robić tę z podstawki. Mod pogięty - ale ten kop jaki daje jest fajny :yes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,  bardzo dziękuje.

Jest jeden maleńki problem w tym, że ja nie robiłem żadnych zadań dla kopaczy a i temu stalkerowi nie pomagałem. Po wejśćiu do Doliny Mroku powinna mnie zatrzymac na posterunku Wolność a oni stoją jak słupy, wchodząc na bazę dostaję zadanie na dzięcioła i 2 grupy najemników, ale nie mogę wejść do budynku bazy( tego z cegły ), jest zamknięty. Chyba zrobię jeszcze raz wszystko od nowa od wejścia na wysypisko i zobaczę czy coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PDA nic nie mam zaległego, wszedłem jeszcze raz na Wysypisko i zrobiłem zadanie na Suchego , dialog z Dzikim Naprem taki sam, chce PDA Świeżaka, który ponoć ma byś w tej skrzynce narzędziowej , czy ten Świeżak może żyje i ja mam go zlokalizować aby ten Napr  mial dialog odnośnie zakupu broni i ataku na Cmentarz Maszyn aby uwolnić kopaczy, czy ten mod jest tak pokręcony, iż tych zadań nie ma. Mam nerwy na tego moda , jednocześnie jest on dobry i jestem w tzw. rozkroku mentalnym. Wiem, że marudzę i często proszę o porady ale kogo będę pytał jak nie Was doświadczonych weteranów Zony, za co bardzo dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten mod "jest pokręcony". Kiedy w niego graliśmy, było nas wielu, więc łatwo było jeden drugiemu pomóc.

Gra się go na zakładkę. Raz nowa fabuła, a następnie podstawka. I jak nie zrobi się zadań podstawki, to nie ma nowej fabuły. A czasem można z nową fabułą ( szczególnie na Agropromie ) pójść za daleko i wtedy mod się plącze.

A wszystkie niuanse przechodzenia tego moda, trudno spamiętać, a poradzić jeszcze trudniej, jak moda już się nie ma na dysku.

Ja tego moda skończyłem, ale niektórych zadań ( pendraiw dla Borodina ) nie byłem w stanie, bo żadna z zabitych pijawek nie chciała być "krwawą brodą". Było to zadanie poboczne, więc fabuła poszła, ale niesmak pozostał.

Szkoda, że nie masz naparnika do grania, byłoby obu łatwiej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam zapis gry.

Może znowu ktoś mi podpowie w takiej sprawie, po rozmowie z Prowodyrem zostaję przeniesiony do bazy Wolności do kamerlika gdzie rozmawiam ze Szczukinem, który daje zadanie na ubicie psa za bazą z tym, że zadanie się nie zapisuje i drzwi z kamerlika po rozmowie nie można otworzyć a i przed rozmową też są zamknięte.

Nikt nic sobie nie przypomina w tej materii?

No to mam przechlapane, muszę na tym etapie zakończyć moda.

Zapis dla cichego.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, mam takie pytanie odnośnie Leśnika, czy przy pierwszej rozmowie daje zadanie na kompas czy tylko na narzędzia. Mnie dal tylko na narzędzia i kazał iść na MW pogadać z dowódca posterunku, ten z kolei odsyła mnie do wioski po informację do najemników, tam jakiś gostek wysyla mnie do bazy Czystego Nieba do Lebiediewa i jego gośći. Idę i po rozmowie aktywuje się zadanie na rozmowęz chyba Kłem. A i jeszcze jedno po wejściu na lokację Czerwony Las rozmawiam ze Striełokiem i mam go odprowadzić do tuneli, no i jest oczywiście zasadzka , czy mam gości wybić co zrobiłem czy odpuścić i szukać drogi do anomalii co przenosi nas do Leśnika? Pytam bo może się okazać, że sam gmatwam rozgrywkę i szkoda czasu na ponowne przejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na bagnach i od początku gry ciągle tracę zdrowie pomimo że nie krwawię i nie świeci mi się ikonka napromieniowania nie mogę realizować przez to normalnie zadań bo ciągle ubywa mi życia a apteczek nie wystarcza a zużyłem ich już bardzo dużo. Czy tak jest i u was, czy mam jakiś błąd. Może ktoś ma na to jakąś radę zanim się zniechęcę do tego moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elkitrim - Musisz wgrywając wcześniejsze savy ustalić w którym miejscu wlazłeś w taką anomalię. Jeśli nie jesteś w stanie się przed nią zabezpieczyć artem, to musisz grać, omijając to miejsce szerokim łukiem.

A szczególnie, gdy po przebudzeniu zwiedzasz bazę.

Co potrzebne do ochrony masz w kolejnym postcie po moim ( #80 ). A to możesz uzyskać, po kawałku gry. Rób sobie częste zapisy, nawet w sytuacjach gdy wydają się nie potrzebne. jak złapiesz taką zarazę, mniej będziesz miał do powtarzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.