Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wracając do problemu Blendy - czy po zabici Złośliwego na Zatonie jest możliwość normalnego kontynuowania gry/fabuły jeśli nie dostajemy SMS-a od Blendy ? Gdzieś ktoś na forum napisał, ze zabicie Blendy podczas wykonywania zadania Freemana na zdobycie fleszki, nie wpływa na kontynuowanie  gry. Wykonałem to zadanie ale nie pamiętam czy zabiłem Blendę; a jeśli zabiłem to SMS-a nie bedzie - czy tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zostawiałem Blenda przy życiu ale skoro po zabiciu Żłośliwego  nie ma od Bleny sms p spotkaniu w tym miejscu:

Snap1.thumb.png.3429c701bab0e8ff303d3c79149b4812.png

To ważny jest kod który od niego uzyskujesz:
Snap2.thumb.png.8e4c7bfa7779d5064a45ffe60fd194ae.png

 Po tej rozmowie nie jest już potrzebny ale szkoda, że go nie masz bo ta rozmowa wyjaśnia
co nieco :)  

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kod kazik, ale co z nim zrobić skoro fabuła stanęła w miejscu - po spotkaniu z Blendą powinien pojawić się Kieł na Zatonie a u mnie lipa :(

Sukces ! :)  Po wgraniu sejwów od Kazika, kontynuowałem grę z żyjącym Blendą i ukończyłem. Ale, ale ... uwaga - później spróbowałem na swoich sejwach (z martwym Blendą) zrobić to samo bez pomocy Ducha, Kła, Archary i udało się ! Ukończyłem grę czyli zniszczyłem to urządzenie w podziemiach Żelaznego Lasu. Czyli mając kod do drzwi w podziemiach - 201605 - da sie ukończyć grę.

Edytowane przez mirzal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest końcówka gry zagraj na moim sejwie u mnie Blenda żyje:
zlosliwy zaton.dds
zlosliwy zaton.sav 
Mam podniesiony udźwig więc wyrzuć co dla Ciebie będzie zbędne
bo po rozmowie z Blendą spotykasz się z Kłem i ekipą. Zostaje 
ostatnia bitwa ale też niezbyt długa :)    

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ludzie. Ostatnio wziąłem zadanie od Ducha na 2 Złote Kotlety na terenie CEA-2, ale jest z tym mały problem - nie mam się tam teraz jak dostać. Próbowałem przez Sterownię Monolitu ale drzwi są zamknięte a ponowne wpisanie tego kodu którego potrzeba przy pierwszej wizycie tam nic nie daje, a innych dróg na zewnątrz elektrowni nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ponowne zaoferowanie pomocy, ale tym razem odmówię . I tak miałem jeszcze zadanie na CEA-1 więc cofnąłem się tam i właśnie dotarłem do Prypeci, a znając tego moda to będę jeszcze miał możliwość dostania się ma CEA-2 w inny sposób. A poza tym mam oczywiście masę innych rzeczy do roboty, a z tym zleceniem tak mi się nie śpieszy, więc nie musisz się tak znowu fatygować. I jeszcze raz dzięki.

Edytowane przez TheSoldy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gh0sTp napisał:

To @kazik jakbyś mógł mi jeszcze przypomnieć. Kiedy doktor się pojawia w Prypeci ? 

Po spotkaniu Doktora w podziemiach Agropromu (kryjówka Striełoka) udajesz się do Prypeci. W Domu Kultury trzeba 
zlikwidować wszystkich Monolitowców zejść do piwnicy. Na biurku leży dziennik doktora. Po jego podniesieniu czekaj Doktor
sam do Ciebie przyjdzie.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.