Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @gawron, pomogło :) 

Pliczek wrzuciłem do spolszczenia i ponownie do pierwszego postu.

ss_daniel_07-17-23_21-44-35_(marsh).jpg

Szczerze mówiąc, to pozytywne zaskoczenie. Mod niestety jest krótki, ale nadrabia fabułą, w której zbyt wiele nie zostało wyjaśnione. Kim lub tak naprawdę czym jest Weliar? Dlaczego Grizzly tak się zmienił i co się stało zzombifikowanemu? Mam nadzieję, że w drugiej części poznamy wszystkie odpowiedzi. 

Myślę, że warto było spolszczyć tego moda - dzięki @metek58.

Jeszcze wracając do Weliara. Coś czuję, że autor moda inspirował się Gaunter'em o'Dim z trzeciej części Wiedźmina. Pan lusterko też potrafi spełniać życzenia. Piosenka z gry: 

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wiem czemu nie chce się uruchomić, ale ile można w kółko powtarzać to samo, tyle razy już podawałem rozwiązanie... wystarczy trochę poczytać...

@cez137 Na pewno 32bitowy silnik biorąc pod uwagę, że to nie duży mod na "vanillowym" Zewie Prypeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 

Godzinę temu, Szczepan9205 napisał(a):

PPM na skrót -> właściwości, i ze ścieżki do elementu docelowego usuń końcówkę \bin, już wiele razy o tym wspominałem.

Jak widać jeszcze za mało bo ja pierwsze słyszę że tak się robi, serio, po drugie jak mam to zrobić? tj aplikacja, nie da się tego edytować i czegoś tam pisać albo kasować, a po trzecie to złym plikiem uruchamiałem moda 😆 dlatego pytałem którym plikiem się to robi, teraz przypadkiem go uruchomiłem, nigdy tego nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 No ja nie wiem jak Ty robisz, ale ja zawsze jak stawiam jakiegoś moda to robię sobie skrót do xrEngine i wrzucam go na pulpit, żeby za każdym razem nie musieć wchodzić w folder moda. Dość mocno jestem przekonany, że już wiele razy na forum o tym wspominałem, ale może akurat nie w tych tematach, które przeglądałeś 😛

To zapamiętaj sobie na przyszłość, że jeżeli taki błąd Ci wywali to robisz skrót, wrzucasz na pulpit i ze ścieżki do elementu docelowego wywalasz końcówkę \bin i wtedy zawsze wystartuje jeżeli chodzi o CCz i CzN i  ZP też, ale jeżeli przy modach do Zewu pojawia Ci się to małe logo, a potem nic się nie dzieje to musisz wywalić ten plik .dll z folderu bin o którym na pewno Ci wspominałem raz czy dwa - nie pamiętam dokładnej nazwy bo nie mam aktualnie żadnego moda do ZP na dysku, ale kojarzy mi się, że pytałeś o to, więc jak poszperasz to znajdziesz rozwiązanie jeżeli samo usunięcie \bin by nic nie dało 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 

11 godzin temu, Szczepan9205 napisał(a):

ja zawsze jak stawiam jakiegoś moda to robię sobie skrót do xrEngine i wrzucam go na pulpit,

ja też tak robię natomiast tego moda nie uruchamia się xrEngine i nic tu nie usuwałem, żadnego bina, przynajmniej u mnie

Tym plikiem uruchamiam moda

Screenshot 2023-07-20 08-49-05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.