Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro u @anatol na AMD mod śmiga to @Keron może warto zainstalować takie same stery jak jego?
Na rus stronach błąd jest omawiany można spróbować podmienić:

Snap4.thumb.jpg.8fa7ff866afd92282014983bfc029982.jpg

atidxx32.dll

Tu też jest opisywany taki sam błąd:

Snap2.thumb.jpg.3b5599e1b7cda868d7b77f2dd5655f45.jpg

  I rada żeby w tym przypadku wyłączyć MSI Afterburner

Są też fixy:

ladc_hotfix_3_0.rar

ladc_hotfix_4_0.rar

Nie mam tego moda i karty ATI więc można w sumie spróbować wszystkich rozwiązań.

Co ciekawe autorzy moda zapomnieli o AMD bo.... nie mają kart tego producenta.. nie będą odpowiadać na pytania o AMD i nic na razie w tym zakresie nie planują...

Snap3.thumb.jpg.225f842b7b5e7811193f62d67e7d5e96.jpg Chyba, że coś źle zrozumiałem. 

INFORMACJE pochodzą ze strony https://www.gameru.net/forum/index.php?showtopic=59356&st=560 

I już tak całkiem na koniec na stronie:

http://rustorka.com/forum/viewtopic.php?p=2833785

Znalazłem też coś do sprawdzenia:

Snap5.thumb.jpg.5af27b453dff71ac175698f8f84dd330.jpg

LADC_14002_2904_internal_ati.7z 

Przynajmniej w nazwie ma ATI.

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nawiąże do posta @smoxa. U mnie DX9 jest bardziej 'przyjemny' w odbiorze niż DX10. Co to znaczy. Przede wszystkim DX10 przez to, że ma więcej kontrastu jest ciemniejszy. Robi to oczywiście bardziej 'ponurą' atmosferę, ale zdecydowanie mniej widać. DX9 lepiej, przynajmniej dla mnie, podkreśla przyrodę, jej kolor i odcień.   

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu LADC mam spostrzeżenia.

Jakieś tam sajdkłesty były, widziałem bodajże jeden na jantarze z mózgiem ;)

A co do zaludnienia lokacji to....

Jest w brud mutantów, prawie że 0 stalkerów, nie licząc wyjątków.

A tak jednym zdaniem to meh, nie wiele zrobili, jedyne co dodali to więcej bugów :s

Nie wiem czy tutaj to można napisać ale :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że nie pobierałem tego dodatku, czy jak kto woli aktualizacji. Czytałem na, chociażby ModDB opinie graczy i szczerze mówiąc nie zachwycały, ale zmieszać z błotem autorów też nie zmieszali. Od .. po prostu szału nie ma, ale jest lekkie rozczarowanie i potężny niedosyt. 
Lost Alpha zrobiło wokół siebie niezwykle wiele szumu, miało być wielkie WOW!! a wyszło jak wyszło. Nie jest to zły mod, ale starzy weterani wiedzą, że jest dużo innych modyfikacji, które potrafią powalić na łopatki '' słynne " LA. Podobać się ten mod może co najwyżej niedoświadczonym graczom, ale nie chwyci za serce kogoś, kto przegrał setki jak nie tysiące godzin w stalkera. 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

@piciu2222 spolszczenie jest gotowe, ale autorzy ogłosili wydanie patcha ze zmianami, więc publikacja spolszczenia została wstrzymana do czasu wydania patcha i sprawdzenia czy są różnice. Najmocniej zaznajomiony z historią patcha jest @Trikster , więc trzeba liczyć na informacje od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem na szybko link do spolszczenia do pierwszego posta, no i instrukcję instalacji.

@Sierioża

Nie chciałem ci za bardzo w temacie grzebać, ale zerknij do 1-ego postu bo np: brakowało linka do wersji 1.4002 w wersji small do twojego opisu instalacji (dodałem). Ale jak tam chcesz odpowiednio porządek zrobić po swojemu to zajrzyj ;)

Moje jest to:

Cytuj

Ps. jak się pojawi link do polonizacji z pobieralni to się podmieni.

@Trikster

A słyszałem, że niby coś grzebią przy patchu do LA DC ;) niby mają dodać przewodników no i chyba coś ponaprawiać :D tylko kiedy to wyjdzie.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.