Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kubastalker123  Przypomnij sobie pierwszą rozmowę z Sidorem o tym fotografie. Nic na zdjęciu nie zobaczysz, bo robi się szare. Dlatego je potargał i rozrzucił kawałkami. A tych kawałków nie jest trochę więcej do zebrania? Za to masz rozmowę o kasie za nie. Chętnych jest kilku NPCów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kawałków zrobiło się jedno zdjęcie i info postępuj wg uznania /mam już wszystkie części/ 

co ono przedstawia ? skrzynki na listy ? 

przyznam się że pogubiłem się - może małą podpóreczkę ...co z tym zdjęciem zrobić albo co przedstawia 

bo tak naprawdę to mam iść do Doktora na Bagnach ale chciałby  sprawdzić to zdjęcie  

Edytowane przez kubastalker123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubastalker123 Chodzi właśnie o skrzynkę na listy. Na 11 stronie dawałem podpowiedź. Po zebraniu wszystkich zdjęć musisz udać się do Prypeci: 

Spoiler

20200216112546_1.jpg.6658cd534bf75eaf23bf01b73bc32767.jpg20200216112549_1.jpg.f34ffbd2dfe0c6c613fb2fe55c67ecbd.jpg

Obok wspomnianej skrzynki jest teleport, a za nim.. Cóż - sam zobaczysz. Swoją drogą, któż by pomyślał, że z wątkiem Szarego Fotografa jest powiązany mało istotny stalker, którego poznaliśmy na Wysypisku. 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie z poszukiwaniem Trzmiela jest opisane w poradniku. Jeżeli znalazłeś pierwszą notatkę Trzmiela na Radarze, to musisz następnie iść do Prypeci, a dokładniej na dworzec autobusowy. Będzie tam sporo monolitowców, a u jednego z nich znajdziesz kolejną notatkę Trzmiela. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to. Jestem na CEA 1  w  przeszukałem wagony. I Trzmiela nie ma.  Czyżby o CA2 chodziło?

Już mam zapomniałem że poradniku to jest opisane.

No i problem. Jetem przy Trzmielu idę przez teleport taj jak na CA2 i wyrzuca mnie na CA2 nie CA1  i  nie ma hordy monolitowców. Co robię źle. 

Edytowane przez kubastalker123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie. 

Mod jest świetny. Trudny i wymagający.  Caly czas liczyłem ammo i jestem zły na siebie że nie trafiłem w czerep i zmarnowłem kilka sztuk.

A kiedy już się wydawało ze wyszedłem na prostą ze śrutem to misja do X18 skutecznie zmienła stan zapasów.  

Oczywiscie schowki bez pomocy Kondotiera i poradnika pozostały by nieodkryte. No ale ...

Jaki polecacie następny modzik w takim klimacie ?    

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@Elkitrim No to w końcu, znalazłeś czy nie? Na CEA masz dwa nieśmiertelniki i po znalezieniu drugiego masz zadanie zaliczone ( w PDA zobacz ) i wracasz do Kuzniecowa. Co tam jeszcze chciałeś znaleźć? W temacie moda jest poradnik z opisem ile i gdzie ich na lokacjach się znajduje i w jakiej kolejności szukać tam, gdzie są podwójne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle zostałem zrozumiany. Mówiąc, że na CEA znalazłem wszystkie, mówiłem o Beteerach a nie o nieśmiertelnikach. Nieśmiertelnika w tych Beteerach nie znalazłem żadnego pomimo zachowania kolejności przeszukiwania Beteerów na tej lokacji. W temacie moda jest owszem poradnik a w nim mowa o zadaniu Wojskowa Przyjaźń, ale tyczy się tylko lokacji CEA, o innych lokacjach nic nie jest wspomiane. Nie ma więc żadnego opisu gdzie, ile i na jakich lokacjach oraz w jakich kolejnościach mają być one odnajdywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elkitrim  Z tymi nieśmiertelnikami jest to plik tekstowy. Takich plików było kilka, na różne sytuacje. Już nie pamiętam, ale możliwe, że nawet w paczce z modem.

Skoro nie masz nieśmiertelników na CEA, to gdzieś po drodze jakieś opuściłeś.

DODANO: Zobacz na piątej stronie mój wpis z 14 listopada. Pobierz plik o nazwie Żetony. Tam masz opis gdzie je znaleźć.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.