Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Prawym myszy na ikonę uruchomienia gry, wybierz właściwości a tam jest element docelowy i tam po spacji dodajesz. Ma to wyglądać tak: "C:Program FilesGSC World PublishingS.T.A.L.K.E.R. - Zew PrypecibinxrEngine.exe" -cheat_mode Działa.

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie grałem w tego moda(nie przeszedłem całego), zobaczyłem dopełnienie i pobrałem go raz jeszcze. Poprzednim razem miałem problemy z minami przy bazie bandytów, tym razem było tak samo - oszukałem i cheat mode pomógł mi to przejść( na żadnej rozdzielczości nie było widać luki między minami, stanie przy nich w celu dezaktywacji tak samo nie przyniosło żadnego skutku). Większy problem w tym, że po przejściu na zaton, mniej więcej w połowie drogi do Skadowska wywala mi za każdym razem "bug trap", sprawdzałem w dokumentach publicznych logi, nie ma nic o fatal error - wiecie może jak sobie z tym problemem poradzić? Czy znowu nie dane będzie mi zagrać do końca modyfikacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy zapamiętałem już ta kolejność, otwieram ten dokument i nie ma tam FATAL ERROR - tu masz ostanie kilkanaście linijek z tego dokumentu :

compiling shader model_env_lq_1
compiling shader shadow_direct_model_aref_1
compiling shader deffer_model_bump_d-hq_2
! Unknown command:  dump_infos
intro_start game_loaded
* MEMORY USAGE: 493769 K
* End of synchronization A[1] R[1]
intro_delete ::update_game_loaded
compiling shader yuv2rgb
* [win32]: free[1672596 K], reserved[126352 K], committed[2395292 K]
* [ D3D ]: textures[961689 K]
* [x-ray]: crt heap[508249 K], process heap[14476 K], game lua[66653 K], render[2179 K]
* [x-ray]: economy: strings[67273 K], smem[10648 K]
compiling shader font2
! Cannot find saved game ~#i#:wm:return_items[zat_accompany_stalker19061(wasia)]:not se_npc!!!
! Invalid ogg-comment version, file:  e:gry zainstalowanes.t.a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatasoundsweaponswpn_m82m82_shoot.ogg
stack trace:

0023:0785E8B3 xrGame.dll, CDialogHolder::CDialogHolder()
0023:0785FB45 xrGame.dll, CDialogHolder::CDialogHolder()
0023:0768A5B4 lua.JIT.1.1.4.dll, lua_getinfo()
0023:0768A898 lua.JIT.1.1.4.dll, lua_getinfo()
0023:076820A5 lua.JIT.1.1.4.dll, lua_call()
0023:0768AAE8 lua.JIT.1.1.4.dll, lua_yield()
0023:03EF9DC6 luabind.beta7-devel.rc4.dll, luabind::detail::pcall()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z modem, mianowiecie po zainstalowaniu wszystkiego włącznie z polonizacją jak chcę zacząć nową grę to pojawia się okienko ładowania gry, ale nic się nie dzieje . Jak zminimalizuję grę do windowsa to mam okienko z "x ray engine.exe". Czysty Zew prypeci oraz mod (wersja 2.2 po rosyjsku) odpala bez problemu. Dodatkowo podaję dokładny rozmiar polonizacji u mnie przed rozpakowaniem: - rozmiar na dysku 476 033 024. Ktoś ma może pomysł w czym jest problem? Dodam jeszcze, że ponowne reinstalki nie przyniosły żadnego rezultatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instaluję czystego stalkera CoP. Następnie patch cenegi 1.6.0.2, potem moda sigerous 2.2, dalej fix do moda, a na samym końcu spolszczenie. Wszystkie pliki instalacyjne pobrałem tutaj z forum. Sam mod po rosyjsku odpala i da się grać, ale jak zainstaluję polonizację to nie moge rozpocząć ani nowej gry ani wczytać save'a, ktòrego zrobiłem przed zainstalowaniem spolszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ci nie działają zapisy zrobione na innej wersji językowej to normalne. Odnośnie polonizacji, ściągnij ją jeszcze raz, ale na czas ściągania i rozpakowania wyłącz antywirusa. Czasami antywirus lubi zepsuć ściągany plik. Pliki rozpakuj do osobnych katalogów i potem przenos kolejno same gamedaty, nadpisując je i zgadzając się na podmianą plików. Jeśli to nie pomoże, po zablokowaniu gry znajdź w dokumentach publicznych katalog STALKER Zew Prypeci, czy też STALKER COP, w nim katalog log i plik tekstowy xray_login. Otwórz go w notatniku, zjedź na dół i zobacz czy nie ma czegoś poniżej FATAL ERROR. Jeśli jest to się z tym podziel na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie próbowałem z wersją 2.0, potem z wersją 2.2, z dopełnieniem i za każdym razem dochodząc do obozu najemników mijam pierwszą linie min bez problemu, co do drugiej lini min, nie ma żadnej luki by między nimi przejść, stając przy nich by się zneutralizowały dzięki wykrywaczowi min też nic nie daje, natychmiastowa śmierć po wejściu w ich linię. Sprawdzałem na wszystkich dostępnych rozdzielczościach i ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalkery...kłopot mam. SGM 2.2 oczywiście. Doszedłem do Agropromu. W podziemiach znalazłem jedne dokumenty, ale w zadaniach mam "Znajdź ostatni tajny dokument". Nie mam jednak żadnego znacznika i zero podpowiedzi. Kłopot drugi - Ogończe na Agropromie. Podszedłem do jednej - komunikat, żeby nacisnąć F. Nacisnąłem - nic się nie stało, zadanie się nie zaliczyło. Identycznie z drugą. Nie wiem, co z tym zrobić...podpowie co ktoś?

edit: po dziesiątym wczytaniu save, udało się...prawie. Teraz mam info, że mam komplet dokumentów i że mam wyjść z podziemi. A ja już w dolinie mroku :/

edit2 - wciąż ten sam kłopot, doszedł kolejny - zadanie na pozbycie się mutantów w Prypeci (400 sztuk). Licznik zdechł i ilu bym nie odstrzelił, wisi mi na 205. A ustrzeliłem już ze dwa razy tyle. W mordę..coś się chyba na amen mi skopało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. znikły mi ciała wojskowych z Północnego Posterunku w Zatonie. Nie wiem, czy to bład gry, czy save. Niestetynie mam żadnego save wystarczająco wczesnego, żeby liczyć, że naprawi sie samo. Tu moja prośba: mógłby mi ktoś podesłać save z początku bagien? Może być trochę później (przeszedłem do Jupitera, teraz gram od nowa), ale najbardziej prosiłbym o Bagna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Yurek za zainteresowanie, ale już nie potrzebuje pomocy z tym savem. Zacząłem czystego sgm 2.2 pl . Zablokowałem się w laboratorium X 18 w Dolinie Mroku. Nie mogę odnaleźć 3-cich tajnych dokumentów. Chyba to błąd w grze. Mógłby ktoś zamieścić jpg z tymi trzema miejscami?, albo jakoś inaczej pomuc. Dzięki.

Edytowane przez Eo88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.