Jump to content
Sign in to follow this  
Anton Gorodecki

Reputacja / Grafika działów

Recommended Posts

W dniu 26.07.2020 o 17:31, Anton Gorodecki napisał:

Też jestem za pozbyciem się "Striełoka":P

Podrzucę jeszcze jeden pomysł - czy dałoby się rozszerzyć standardową reputację o dodatkowe funkcje tak jak ma to miejsce na forum amk?

Desktop Screenshot 2020.07.26 - 17.28.16.78.png

Tak, kwestia odpowiedniego obrazka.

Jeżeli chodzi o rozszerzenie standardowej reputacji, to pozwoliłem sobie na dodanie dwóch nowych. Zawsze to jakaś urozmaicenie. 
Został dodany klucz i znak zapytania. Zapożyczone z forum AMK TEAM.

Spoiler

Bez tytułu.png4.png

Kluczyk - od teraz możemy podziękować komuś za rozwiązanie poważnego problemu. Np. z modem ( problem natury technicznej bądź fabularnej ), ale i nie tylko. 
Znak zapytania - Czyiś post jest dla nas niezrozumiały ? Możemy dać znać jego autorowi, że gada bez sensu :) 

Dajcie znać, co sądzicie o tych dwóch grafikach i czy się wam podobają.
Ewentualnie możemy wykorzystać jeszcze pomysł @kamil190 i zamienić aktualne łapki w dół/górę na te stalkerskie. 

Wiem, że ten temat dotyczy grup oraz rang ( najwyżej stworzy się nowy i przeniesie posty ), ale mam przy okazji kolejną małą propozycję. 

Mamy znaczek radioaktywności przy dziale z Call of Chernobyl

Czy chcemy nowe, aż do NLC 7 3.0 ?

Spoiler

4664.png

Każdy znaczek radioaktywności byłby w innym kolorze. Rozmawiałem na ten temat z @MaklerR i nie ma problemu z wykonaniem. 

33 minuty temu, Agrael napisał:

zamienić aktualne łapki w dół/górę na te stalkerskie

Zdecydowanie tak. Ten kciuk w górę/w dół w rękawicy znakomicie się nada.

33 minuty temu, Agrael napisał:

Każdy znaczek radioaktywności byłby w innym kolorze.

Ikona radioaktywności CoCa jest wyciągnięta z pliku .exe. Wiem, bo sam ją dodawałem. Można by tak samo zrobić z resztą działów. Ewentualnie poszukać na stronach danych modów jakichś fajnych ikon kojarzących się z danym modem.

Edyta: dodałbym jeszcze do reputacji znaczki np. "świetna wiadomość" i "nie zgadzam się".

44 minuty temu, Anton Gorodecki napisał:

Ewentualnie poszukać na stronach danych modów jakichś fajnych ikon kojarzących się z danym modem.

Pamiętam, że kiedyś utworzyłem temat z ikonami dla różnych modyfikacji:

Twórca brał je stąd: [KLIK]

Użytkownicy, którzy znajdują się w grupie Turysta, nie mogą przyznawać punktów reputacji. Z prostego powodu - mogą ją wykorzystać w celu np. ciągłego przyznawania ujemnej punktacji. 
Jednak zmieniłem im maksymalną liczbę punktów reputacji, które mogą przyznać w ciągu dnia z 0 na 2. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. W razie problemów będzie można przywrócić starszą wersję. Swoją drogą mamy na forum 13594 Turystów. 

Łapki w dół/górę zostały zmienione na stalkerskie. 

Z tymi ikonami modów to też ciekawy pomysł. 
Mamy dużo działów na forum. Jeżeli posiadacie jakieś klimatyczne grafiki, to wysyłajcie. Będziemy myśleć gdzie je umieścić.  

Mnie się radioaktywność kojarzy negatywnie, więc jeżeli już, to tylko dla opcji minusowania. Ktoś jest złośliwy, arogancki itp. niech ma łatkę szkodliwego.

A za plusa dać wygląd jakiegoś wielce pożytecznego artefaktu. Ale też o ciekawym wyglądzie. A jest takich sporo.

Wykorzystałem te ikony pod Mody przetłumaczone na język polski

Jednak wciąż brakuje do: 
- Mody by Zaurus
- Mody na bazie Narodnaja Soljanka
- Mody z serii Reborn
- Mody na bazie Proboi Story
- Inne Mody w języku polskim 

Dodatkowo, jeżeli znajdziecie ikony dla innych działów, to podsyłajcie. 

@Agrael a ty trochę na obrabianiu grafiki się znasz albo bawisz się czasem w takie rzeczy? 

Bo można sobie ściągnąć różne programiki do robienia ikon, to nawet jakieś proste na nasze potrzeby by wystarczyły.

A może @MaklerR coś wie w tym temacie?

Moje propozycje do działów z modami:

Mody Zaurusa - morda Zmiennolicego czy jak się nazywał główny "niebieskotwarzowy" przeciwnik.

Narodnaja Solianka - talerz z jakąś zupą :D były ikonki zup w modach, np w Anomaly.

Priboi - hełm/głowa żołnierza.

Inne mody w języku polskim - może jakaś głowa czy popiersie jakiegoś Stalkera i napis na nim PL w jakimś rzucającym się w oczy kolorze np czerwonym.

Reborn - może ikona noworodka/bobasa :P coś jak z Dead Stranding :D

7 minut temu, kondotier napisał:

Trzeba też pamiętać, że Naznaczony z Rebornów to Striełok, a nie Szrama. I ma twarz Striełoka.

A właśnie, że to Szrama:) I ze Strielokiem nie ma nic wspólnego.:)

W Rebornach GG wygląda jak Szrama, a to napewno nie jest Striełok:)

@wariat Tym razem jesteś "niedoinformowany". Znajdź początek Źródła i obejrzyj scenę przy rowie w Rostoku. Tam Naznaczony kłóci się ze Striełokiem, który z nich jest prawdziwym Striełokiem. Nie mam tego dialogu, ale mam zrzut z dalszego ciągu tej rozmowy. Zobacz z kim Naznaczony rozmawia. Mimo czcionki, widać czyja to twarz.

ss_fred_07-18-20_17-46-49_(l05_bar).thumb.jpg.4a0c6482d73190448f02afc31b0538f2.jpg

Grałem ja Ci w Źródło i to  najbardziej masochistyczny mod, z jakim się spotkałem.

Przy nim OP 2.1 to potulny baranek. Jak ktoś chce hejtować OP-ka, niech najpierw sprawdzi źródło.

A morda gg jest taka jak w podstawce CSKY, i to zdecydowanie nie jest Strielok.