Skocz do zawartości

Reputacja / Grafika Działów / Nowe Frakcje


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli chodzi o rozszerzenie standardowej reputacji, to pozwoliłem sobie na dodanie dwóch nowych. Zawsze to jakaś urozmaicenie. 
Został dodany klucz i znak zapytania. Zapożyczone z forum AMK TEAM.

Spoiler

Bez tytułu.png4.png

Kluczyk - od teraz możemy podziękować komuś za rozwiązanie poważnego problemu. Np. z modem ( problem natury technicznej bądź fabularnej ), ale i nie tylko. 
Znak zapytania - Czyiś post jest dla nas niezrozumiały ? Możemy dać znać jego autorowi, że gada bez sensu :) 

Dajcie znać, co sądzicie o tych dwóch grafikach i czy się wam podobają.
Ewentualnie możemy wykorzystać jeszcze pomysł @kamil190 i zamienić aktualne łapki w dół/górę na te stalkerskie. 



Wiem, że ten temat dotyczy grup oraz rang ( najwyżej stworzy się nowy i przeniesie posty ), ale mam przy okazji kolejną małą propozycję. 

Mamy znaczek radioaktywności przy dziale z Call of Chernobyl

Czy chcemy nowe, aż do NLC 7 3.0 ?

Spoiler

4664.png

Każdy znaczek radioaktywności byłby w innym kolorze. Rozmawiałem na ten temat z @MaklerR i nie ma problemu z wykonaniem. 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Agrael napisał:

zamienić aktualne łapki w dół/górę na te stalkerskie

Zdecydowanie tak. Ten kciuk w górę/w dół w rękawicy znakomicie się nada.

33 minuty temu, Agrael napisał:

Każdy znaczek radioaktywności byłby w innym kolorze.

Ikona radioaktywności CoCa jest wyciągnięta z pliku .exe. Wiem, bo sam ją dodawałem. Można by tak samo zrobić z resztą działów. Ewentualnie poszukać na stronach danych modów jakichś fajnych ikon kojarzących się z danym modem.

Edyta: dodałbym jeszcze do reputacji znaczki np. "świetna wiadomość" i "nie zgadzam się".

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy, którzy znajdują się w grupie Turysta, nie mogą przyznawać punktów reputacji. Z prostego powodu - mogą ją wykorzystać w celu np. ciągłego przyznawania ujemnej punktacji. 
Jednak zmieniłem im maksymalną liczbę punktów reputacji, które mogą przyznać w ciągu dnia z 0 na 2. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. W razie problemów będzie można przywrócić starszą wersję. Swoją drogą mamy na forum 13594 Turystów. 

Łapki w dół/górę zostały zmienione na stalkerskie. 

Z tymi ikonami modów to też ciekawy pomysł. 
Mamy dużo działów na forum. Jeżeli posiadacie jakieś klimatyczne grafiki, to wysyłajcie. Będziemy myśleć gdzie je umieścić.  

  • Dodatnia 6
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się radioaktywność kojarzy negatywnie, więc jeżeli już, to tylko dla opcji minusowania. Ktoś jest złośliwy, arogancki itp. niech ma łatkę szkodliwego.

A za plusa dać wygląd jakiegoś wielce pożytecznego artefaktu. Ale też o ciekawym wyglądzie. A jest takich sporo.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystałem te ikony pod Mody przetłumaczone na język polski

Jednak wciąż brakuje do: 
- Mody by Zaurus
- Mody na bazie Narodnaja Soljanka
- Mody z serii Reborn
- Mody na bazie Proboi Story
- Inne Mody w języku polskim 

Dodatkowo, jeżeli znajdziecie ikony dla innych działów, to podsyłajcie. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael a ty trochę na obrabianiu grafiki się znasz albo bawisz się czasem w takie rzeczy? 

Bo można sobie ściągnąć różne programiki do robienia ikon, to nawet jakieś proste na nasze potrzeby by wystarczyły.

A może @MaklerR coś wie w tym temacie?

Moje propozycje do działów z modami:

Mody Zaurusa - morda Zmiennolicego czy jak się nazywał główny "niebieskotwarzowy" przeciwnik.

Narodnaja Solianka - talerz z jakąś zupą :D były ikonki zup w modach, np w Anomaly.

Priboi - hełm/głowa żołnierza.

Inne mody w języku polskim - może jakaś głowa czy popiersie jakiegoś Stalkera i napis na nim PL w jakimś rzucającym się w oczy kolorze np czerwonym.

Reborn - może ikona noworodka/bobasa :P coś jak z Dead Stranding :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat Tym razem jesteś "niedoinformowany". Znajdź początek Źródła i obejrzyj scenę przy rowie w Rostoku. Tam Naznaczony kłóci się ze Striełokiem, który z nich jest prawdziwym Striełokiem. Nie mam tego dialogu, ale mam zrzut z dalszego ciągu tej rozmowy. Zobacz z kim Naznaczony rozmawia. Mimo czcionki, widać czyja to twarz.

ss_fred_07-18-20_17-46-49_(l05_bar).thumb.jpg.4a0c6482d73190448f02afc31b0538f2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.