Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@jurek48 Jak @kilerstalker przygotuje spawner, to pewnie się nim podzieli z tobą, ale wciąż uważam, że jest on zbędny. Zobacz na mój ekwipunek, niczego nie brakuje: 

Spoiler

ss_daniel_11-02-20_11-26-50_(mountvalley).jpg

Mam pytanko, o co chodzi z tym laboratorium na nowej lokacji ? ( Górska Dolina ). 
Znalazłem ciało naukowca pod mostem, który miał kartę. Z jej pomocą otworzyłem drzwi do labu, ale co dalej ?

Spoiler

ss_daniel_11-02-20_11-17-24_(mountvalley).jpgss_daniel_11-02-20_11-18-44_(mountvalley).jpg

Związane z tym jest jakieś ukryte zadanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael  Te podziemia są tylko dla uatrakcyjnienie rozgrywki i znalezienia chyba M60. Na lokacji masz znaleźć dokument. Jak grałeś w poprzednie MM lokalizacja zmieniona. Na 1. filmiku pod sam koniec. W labie (2.filmik ) wyraznie widać niedokończenie moda pod względem fabularnym.

Ale cała lokacja jest usiana schowkami z fajnymi rzeczami i jest sporo artefaktów. Obejrzyj filmiki i porównaj ze swoimi znaleziskami.

https://www.youtube.com/watch?v=vp0MXJzKdSQ&list=PL-69Slqqz25yXQOXeGCKPCwq2Y46ZYlDj&index=10

https://www.youtube.com/watch?v=N-ye7LJiRUQ&list=PL-69Slqqz25yXQOXeGCKPCwq2Y46ZYlDj&index=11

:viva:

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ss_daniel_10-30-20_20-42-12_(mountvalley).jpg

Wygląda na to, że właśnie udało mi się ukończyć tego moda:

Spoiler

ss_daniel_11-03-20_17-22-50_(stancia_2).jpg

+ końcowe statystyki
ss_daniel_11-03-20_17-57-00_(stancia_2).jpg

Grało się dość przyjemnie, chociaż brakowało mi większej ilości zadań. MM: Przełom jest nastawione na poszukiwanie dokumentów, a więc autorzy moda mogli już pójść tą drogą i dodać proste zadania na odnalezienie innych dokumentów, albo schowków z ciekawą zawartością dla NPC. Uważam też, że został zmarnowany potencjał nowej lokacji, bo niby laboratorium tam jest, ale nic więcej ( prócz schowków - znalazłem tam egzoszkielet ). 

Skleroza nie boli, ale nachodzić się trzeba. Zapomniałem kupić zestawy naprawcze do kombinezonu i broni, przez co tak wyglądał mój sprzęt przed wejściem do labu:

Spoiler

ss_daniel_11-03-20_16-38-17_(stancia_2).jpg

Musiałem pożyczyć SGI od Monolitowca. 

Ogólnie to moda polecam. Jeżeli ktoś lubi biegać po Zonie w poszukiwaniu dokumentów, to się odnajdzie. Mam nadzieję, że kiedyś pojawi się nowa wersja moda. Już znaczniej bardziej rozbudowana. 

@Anton Gorodecki Dzięki za spolszczenie :) 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@FilmisterPL w wersji 3.01 niby są poprawki celowników i w opcjach można gdzieś włączyć celowniki 3d.

Tak to wygląda ale nie wiem czy cię to satysfakcjonuje.

https://m.vk.com/wall-48325165_60891

https://m.vk.com/wall-48325165_60884

Ps. Po co cytujesz pierwszy post tematu? Co to ma do twojego pytania? Albo po co kolejny temat z tym samym pytaniem jak masz już o to w temacie moda zapytane.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem w Hangarze szukam tam na ślepo teczek których trzeba nam aż 12,mam już 5 ale w Hangarze u Bandytów nie mogę jej odszukać,zlatałem wszystko co się dało, wybiłem wszystkich, by mieć spokój ale teczki jak nie ma tak nie ma,zerknałem na poradnik na chwilę i wiem że powinna być w skrzynce na wieży obserwacyjnej ale tam tylko wódka,ktoś coś wie na ten temat.Mod w najnowszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie nic nie mogę odszukać w poradniku do najnowszej wersji Martwego Miasta,jestem na terenie Górskiej Doliny trafiłem tam na drzwi z zamkiem który wymaga karty jest to na terenie oczyszczalni ścieków gdzie balowali Najemnicy, teraz już ich nie ma bo wystrzelałem wszystkich,mam już 11 teczek, brak tylko jednej ale ciekawi mnie ten lab ale nie wiem jak tam wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL
Niczego interesującego w tym laboratorium nie znajdziesz, a przynajmniej ja nie znalazłem. Po prostu zostało ono niedokończone i nie ma z nim żadnego zadania.  

A jeżeli już bardzo chcesz się tam dostać, to kartę do drzwi odnajdziesz przy zwłokach naukowca na tej samej lokacji pod mostem. 

I mała porada - nie twórz takich tematów w dziale z poradnikami. 
Temat z Martwe Miasto: Przełom już mamy na forum i tam zadawaj pytania.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,bo zlatałem całą Gorską Dolinę,notkę mam brak ostatniej mi już, nachapałem się artefaktów i sam już nie wiem co z nimi robić, zostało tylko mi zadanie od Bagiennego doktora ale to nie problem, mam zamiar też ogrćać moda Pogrążony w niebycie, wydaje się ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przypiął/eła ten temat

Karta dostępu znaleziona u martwego naukowca pod mostem w Górskiej Dolinie otwiera również lab w MM.

Spoiler

ss_user_12-15-20_22-34-37_(dead_city).thumb.jpg.6aa938849417c2039bcd4c7cd729eabb.jpg

Służy on jednak, niestety, raczej do zwiedzania. Jest kilka mutantów, ciekawa maszyna i kilku zombiaków pohukujących gdzieś za ścianami. Taka tam przebieżka. 

Spoiler

ss_user_12-15-20_22-42-50_(dead_city).thumb.jpg.999dcdb59ec338916217def16c59a824.jpg

  

Edytowane przez DaarMoo
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mod nad którym stoję w rozkroku, kupę pracy ktoś poświęcił nad lokacjami, ale jednocześnie nie ma praktycznie zadań. Świetny pak broni, to samo z artami, tylko w opozycji mamy wrogie AI które strzela jak snajper. Przyjemnie się walczy jak mamy wyposażenie, spoko zbiera arty, podobnie z łażeniem po lokacjach. Tylko czegoś więcej oczekiwałem po za wejściem na lokacje, znalezieniem dokumentów i leceniem dalej.

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Linki do moda padły.

Na ap-pro i stalkerportal są linki do torrentów ale ja z torrentów nie korzystam więc nie wstawiam, lepiej niech ktoś sprawdzi.

https://stalkerportaal.ru/load/zov_pripjati_globalnye_modifikacii/dead_city_breakthrough/140-1-0-3068

Jednak znalazłem link do Janka v.3.01 : https://disk.yandex.ru/d/iion6EQftJ3Ocw

  • Dzięki! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.