Skocz do zawartości

Anomaly 1.5.2 - Dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

obraz.png.189d2e0a7a9751148c09fccc1d0875c1.png@tom3kbteraz pobrałem ten update do reshaderów wypakowuje i sprawdzam

no i zajebiście wszystko chodzi na 1 rzut oka tylko trzeba będzie od nowa dać ustawienia bo sie pozmieniały klawiszologie wrzucić spolszczenie a co do celowników ciężko mi powiedzieć bo nie mam na początku ani kasy ani możliwości kupienia lepszych pukawek itp nie mam wcześniejszych save bo usuwałem żeby zacząc od zera i zeby sie nie gryzlo nic na wszelki wypadek powiem że graficznie i texturowo bomba polecam sprawdzić dla fanów tarkova

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ukończyłem wszystkie 3 wątki więc czas na podsumowanie w przejrzystych punktach. 

ZALETY:

- Długość (przejście 3 głównych wątków z przeplataniem zadaniami pobocznymi by dorobić) zajęło mi około 30 godzin

- Klimat jest całkiem niezły 

- Zadania są całkiem całkiem zwłaszcza te ww. główne wątki, a od czasu do czasu zdarzy się jakieś bardziej fabularne zadanie poboczne 

- Wątek wojny z Grzechem, czemu nikt wcześniej na to nie wpadł? Genialne 

- Sporo osiągnięć 

- Znajome twarze 

- Fajny system craftingu i dbania o sprzęt 

WADY:

- Optymalizacja kuleje mimo mojego dość mocnego sprzętu 

- Zadania są ciekawe lecz porównując je z modami do oryginalnej trylogii są średnie by nie powiedzieć słabe 

- Wyjątkowo mało artefaktów, większość które miałem zdobyłem jako nagrody w zadaniach

 

To by chyba było na tyle, polecam zagrać.

 

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaklerR
Jeżeli ukończysz ostatni główny wątek, to odblokowuje się możliwość zagrania po stronie UNISG. Na początku trzeba się nastawić na bieganie po laboratoriach w poszukiwaniu dokumentów, ale potem się rozkręca. Chyba jestem przy jego końcówce. 

Z tymi artefaktami jest różnie. Trzeba mieć dobry detektor i odrobinę szczęścia. Trochę ich '' wyłowiłem ":

Spoiler

ss_daniel_03-24-21_11-55-34_(l07_military).jpg

Z ciekawości - jaką frakcję wybrałeś ? 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Agrael napisał:

Z tymi artefaktami jest różnie. Trzeba mieć dobry detektor i odrobinę szczęścia. Trochę ich '' wyłowiłem ":

No fakt trochę znalazłeś. Ja już gram kilkadziesiąt godzin i artów takich z właściwościami to samemu znalazłem chyba 5, plus parę tych nadających się tylko na sprzedaż.

Ale mi się strasznie podoba, że artefakty są rzadkie i trudne do znalezienia, a nie tak ja w Cieniu Czarnobyla gdzie radośnie podskakiwały na łące co 15 metrów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Mnie również się to podoba w Anomaly. Artefakty powinny się pojawiać naprawdę rzadko i najczęściej zaraz po emisji - inaczej co drugi stalker stałby się miliarderem. 

Chociaż trochę ich znalazłem, to jednak nie spotkałem się z żadnym okazem, który posiadałby same pozytywne właściwości. To również jest na plus, bo trzeba kombinować jak zrównoważyć niepożądane efekty po założeniu artefaktu na pas. 

Przejście trzech głównych wątków zajęło mi około 40 godzin gry. Z tym, że ja sporo czasu poświęciłem na crafting, podszywanie się pod inne frakcje itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ss_daniel_03-21-21_18-04-03_(l08u_brainlab).jpg

Właśnie ukończyłem dodatkowy wątek fabularny w barwach UNISG. Jest stosunkowo krótki, ale jego przejście zajęło mi sporo czasu z prostej przyczyny - nie chciało mi się grać, a już zwłaszcza po przygodach z trzema pierwszymi wątkami. Wizja ponownej eksploracji większości lokacji jakoś do mnie nie przemawiała. 

Cóż.. Można powiedzieć, że UNISG jest unikalną frakcją, bo jej działania finansuje ONZ. Czego szukają w Zonie ? Tego już nie trudno się domyślić. Początek wątku jest strasznie nudny i moim zdaniem oklepany aż do bólu, bo należy obszukać wszystkie laboratoria + podziemia agropromu w celu dostarczenia niezbędnych dokumentów. Dzieje się więcej dopiero przy samej końcówce wątku. 

I w sumie Tyle. Nie chcąc psuć zabawy innym, nie będę się zbytnio rozpisywał. 

Moja przygoda z Anomaly dobiegła końca, a przynajmniej dopóki autorzy nie pokuszą się o dodanie czegoś nowego. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze znalezieniem jakiś dokumentów w X-19  (frakcja UNISG), wybiłem wszystko co się ruszało, zaglądam po kątach i nic. Poproszę o podpowiedź. Z góry dziękuję.

Znalazłem za 3 okrążeniem, temat nieaktualny, można skasować

Edytowane przez Franc0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@0kedlaw Musisz teraz wrócić do lidera swojej frakcji (osoby, która zleciła Ci znalezienie Striełoka w pierwszym wątku i powiedziała o rekruterze Grzechu na początku drugiego wątku) - dostaniesz zadanie na zbadanie szyfrowanych transmisji w anomalii Żelazny Las - dalej już powinieneś sobie poradzić ;)

A jeśli chodzi o artefakt to nie jestem w stanie Ci podpowiedzieć niestety gdzie go szukać bo arty często wypadają bardzo losowo w Anomaly :P Ja jak nie mogłem znaleźć artów na potrzeby jakiegoś zadania to sobie je spawnowałem (tyle, że ja głównie testowałem spolszczenie grając w Anomaly więc... :P)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Szczepan9205 napisał:

@0kedlaw Musisz teraz wrócić do lidera swojej frakcji (osoby, która zleciła Ci znalezienie Striełoka w pierwszym wątku i powiedziała o rekruterze Grzechu na początku drugiego wątku) - dostaniesz zadanie na zbadanie szyfrowanych transmisji w anomalii Żelazny Las - dalej już powinieneś sobie poradzić ;)

A jeśli chodzi o artefakt to nie jestem w stanie Ci podpowiedzieć niestety gdzie go szukać bo arty często wypadają bardzo losowo w Anomaly :P Ja jak nie mogłem znaleźć artów na potrzeby jakiegoś zadania to sobie je spawnowałem (tyle, że ja głównie testowałem spolszczenie grając w Anomaly więc... :P)

Dzięki za pomoc. Faktycznie dostałem zadanie na zbadanie szyfrowanych transmisji w anomalii Żelazny Las, niestety nie wiem czym je przeprowadzić. Jakiś dodatkowy odbiornik radiowy dostałem? Nic takiego nie mogę znaleźć w plecaku.

 

A możesz podesłać jak zespawnować ten skrętak? Denerwuje mnie już ciągłe bieganie po anomaliach. Pełno różnych artefaktów ale oczywiście ani jeden skrętak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.