Skocz do zawartości

Anomaly 1.5.2 - Dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

@Agrael Wydaje mi się, że problem rozwiązany. Za 3 razem przechodzę jeszcze raz podziemia jupitera. Dopiero po wybiciu wszystkich monolitowców dostałem aktualizację zadania, aby przegadać to z Łotrzykiem. Także radzę wybić każdego fanatyka :P Idę dalej i zobaczymy jak się to potoczy

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sidorowicz zleca mi zadania pozbywania się różnych kolesi. Pierwszy to był jakiś bandyta, wiec bezproblemowo. Ale drugi to jest stalker neutralny który siedzi w miejscówce pełnej neutralnych stalkerów. Zabiję go, to wszyscy dawaj na mnie. Jakiś sposób na odpalenie gościa po cichu? Pomyślałem że może jakaś wytłumiona snajperka, ale jeszcze mnie na taką nie stać. Dajcie znać czy dobrze kombinuję czy trzeba inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas czekania na lepszą wersję hełmu wykonywałem zadania dla frakcji i zbierałem pieniądze. Bez opcji " szybka podróż " nie wyobrażam sobie gry - chyba bym zasnął przed monitorem podczas podróży z Bagien na Jupiter.

Mam pytanie odnośnie do helikopterów. Są u was aktywne ? Ostatnio włączyłem tę opcję, żeby zdobyć osiągnięcie ( strącenie helikoptera ), ale na żadnego nie mogę trafić. Rzekomo pojawiają się tylko w Limańsku, Agropromie, Bagnach i na Kordonie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Bandyci jak to bandyci - do niczego nie są potrzebni w fabule. 

Tymczasem zakończyłem pierwszy główny wątek. Po zabiciu czempiona monolitu od razu udajemy się do elektrowni w towarzystwie Striełoka, Łotrzyka i Igły, a więc proponuję zabrać ze sobą sporo amunicji. 

Dla tych, którzy nie grali po stronie Wolności, daję dialog z Łukaszem, po ukończeniu pierwszego wątku fabularnego: 

Spoiler

ss_daniel_03-10-21_11-33-15_(l07_military).jpg

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miał ktoś problem z anomaly częste zawieszanie sie gry w menadżerze zadań windowsa brak odpowiedzi? wgl po zawieszeniu się nie wyrzuca na pulpit jeżeli nie wyłączyłbym z menadżera musiałbym resetować komputer xddd problem mam tylko z tym modem żadnej innej gry mi tak nie zawiesza w %appdata% nie widze zadnych logow bledu zauwazylem ze najczesciej zwiecha pojawia sie gdy się z kimś strzelam :v musze ciągle odpalać grę co najśmieszniejsze jak wczytam save gram dalej robie to samo dzieje sie to samo a gra nie zawiesza sie XD raczej nie wina ustawien bo na swoich na ktorych procz szczegolowosci tekstur i antyaliasingu nic nie zmienialem i na bazowych zawiesza sie tak samo komp dobry praktycznie mam stałe 144fps 16gb ramu win 10 i7 8700k rtx 2080 nw jak z tym walczyć :v gdzie mogą być logi błedu cokolwiek prosze o pomoc jedyne co widze to w głównym folderze moda w appdata logs na samym dole coś takiego

* Game krystian - quicksave_2.scop is successfully saved to file 'd:/s.t.a.l.k.e.r-anomaly\appdata\savedgames\krystian - quicksave_2.scop'
wrong wounded animation sim_default_renegade_014910 [15]
~ Warfare is not loaded, unregistered warfare callbacks
wrong wounded animation sim_default_renegade_014910 [38]


akurat właśnie walczyłem z renegatem jak nastąpiła ostatnia zwiecha xd pierwszy raz zglaszam problem więc prosze o wyrozumiałość nie znam sie na tym :D

ehh no i znów to samo tak w kółko nw czy to ma znaczenie ale mam 144hz monitor. Oczywiście gram na czystej wersji anomaly 1.5.1 ze spolszczeniem bez zadnego addonuobraz.thumb.png.d9f1b8669db7eb416c2cb89714bf6a6e.png

Edytowane przez Trynda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tryndalogi są tam gdzie napisałeś w folderze appdata/logs.

Kompa masz faktycznie dobrego ale z modem może być różnie.

Pewnie grasz na wysokich ustawieniach i directX?

Ja bym testowo zszedł na jakieś directx9 i trochę pograł czy jest lepiej. Jak co to na 10 i znowu. I w górę.

No chyba, że już testowałeś i różnicy nie ma.

Jakichś tematów z wpływem monitora 144hz na granie w Anomaly nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trynda - spuść  tonu w klimacie ustawień do moda to sobie pograsz bez wylotu.

Jedyne wyloty jakie mam bez loga jak mi się pamięć zapcha - mam słabego 5 letniego kompa. (2 core czy coś takiego, nie wiem nie znam się na wnętrzu kompa)

Daj na średnie lub niskie w ustawieniach i niepotrzebna ci jest paleta barw by sobie pograć.

Moje główne ustawienia do anomaly 1.5.1.:

 

ss_tomahawk_03-14-21_09-37-43_(mainmenu).jpg

p.s. obniż trawę nawet do zera, cienie, detale, widoczność można dać na full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obraz.thumb.png.29e41eca6666ed6cb6fdb5dd399de8e7.png

obraz.thumb.png.fc6e1883bae9709076e50248cc9557ae.pngobraz.thumb.png.9df376b9ac2075b700d14d6561791143.pngobraz.thumb.png.502f215c1c1503a74b34dc908c890f93.pngobraz.thumb.png.24acc1a0f6a7189f03ae99dfa48b162b.png

pograłem generalnie godzinke wylotow mialem z 6 ustawiam teraz takie ustawienia i sprawdze jak bedzie teraz ale generalnie dziwne bo podbilem do posterunku w kordonie co sie idzie na wysypisko zabilem 2 bandytow rozwalilem skrzynke nożem chciałem coś podnieść i mi sie zawiesiło więc nw czy zjechanie z ustawien pomoże ale sprawdzimy :P

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@0kedlaw  Tu masz moje wyposażenie, chyba z połowy gry w moda.

ss_fred_03-14-21_11-58-13_(l08_yantar).jpg

Spełnia wszystkie warunki do spokojnej gry.

Pancerz szukaj taki, który ma największy udźwig. Mój jest zniszczony, bo nie chce mi się bawić w naprawy. Mam jeszcze drugi w dobrym stanie, ale z dużo mniejszym udźwigiem.

To UMP5 pozyskałem jeszcze na samym początku moda i noszę go po naprawie, bo jest bardzo skuteczne. Strzelba Remington 870 z tych do tej pory możliwych do wykorzystania jest najskuteczniejsza. No i AK74N, z możliwością założenia kolimatora i celownika optycznego, oraz tłumika, przynajmniej mnie wystarcza. Jak zdarzy się okazja, wezmę Abakana.

A tak precyzyjniej. Polecany zestaw to taki, który da Ci w grze satysfakcję. Możesz bawić się w majsterkowicza i skompletować sobie wyposażenie wg. upodobania.

A jak korzystać z pancerzy różnych frakcji, jest opisane trochę wyżej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a to chyba zależy tylko od gustu grającego, z czego lubi strzelać i jaka broń mu bardziej odpowiada. Bo statystykami, to niektóre to się różnią minimalnie. Bo jak szukasz najmocniejszej to jak najeżdżasz mychą na giwery u handlarza to porównuje ci statystyki do tej co masz w łapie, no to ta co jest "najbardziej" zielona w porównaniu do twojej i wszystko jasne. 

 

Mogłem chodzić z snajperką svd czy wintorezem bo są lepsze, a latam z mosinem albo svt :) bo lubię.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.