Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam problem na początku gry gdy idę do bunkra, gdy rozmawiam z handlarzem wyskakuje dostaje crasha. 

Logi :

[04.09.21 10:54:02.317] [error]Expression    : fatal error
[04.09.21 10:54:02.317] [error]Function      : CInifile::r_section
[04.09.21 10:54:02.317] [error]File          : Xr_ini.cpp
[04.09.21 10:54:02.317] [error]Line          : 342
[04.09.21 10:54:02.317] [error]Description   : <no expression>
[04.09.21 10:54:02.317] [error]Arguments     : Can't open section 'fake_bolt'

 

Proszę o pomoc ^^

 

 

 

2021-09-04 11_45_10-S.T.A.L.K.E.R._ Shadow Of Chernobyl.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marxxx Witaj, wędrowcze.

Wygląda to na problem z instalacją moda. Być może źle (w niewłaściwe miejsce) skopiowałeś pliki spolszczenia?

Postaw moda raz jeszcze i odpal go bez spolszczenia (od razu sprawdzisz czy problem nadal występuje), a następnie dodaj spolszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ktoś wie coś na ten temat. Mod pobrany z torrentów stawiany i na polskiej wersji jak i na czystej rosyjskiej, bez zmian cały czas ten sam błąd. Za pomoc dziękuję.

Spoiler

FATAL ERROR
 
 [error]Expression    : fatal error
 [error]Function      : CScriptEngine::lua_error
 [error]File          : script_engine.cpp
 [error]Line          : 90
 [error]Description   : <no expression>
 [error]Arguments     : LUA error: ....k.e.r. zlota kula\gamedata\scripts\inventory.script:8: attempt to index field 'actor' (a nil value)
   
 stack traceback:
     [C]: in function 'r_stringZ'
    ...l.k.e.r. zlota kula\gamedata\scripts\xr_logic.script:1282: in function 'pstor_load_all'
     ...e.r. zlota kula\gamedata\scripts\bind_stalker.script:574: in function <...e.r. zlota kula\gamedata\scripts\bind_stalker.script:542>
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, suchyyy1 napisał:

Witam ktoś wie coś na ten temat. Mod pobrany z torrentów stawiany i na polskiej wersji jak i na czystej rosyjskiej, bez zmian cały czas ten sam błąd. Za pomoc dziękuję.

@tom3kb ma rację. Repacki mają to do siebie, że do działania nie potrzebują już podstawki. Pobierasz, instalujesz i grasz🙂

Wystarczy ze zrozumieniem przeczytać opis instalacji.

W dniu 28.03.2021 o 20:30, Agrael napisał:

INSTALACJA:

  Ukryj zawartość

Mod jest w formie Repack - nie wymaga podstawowej wersji gry. Wystarczy wypakować instalator i postępować zgodnie z jego instrukcją. 

Spolszczenie instalujemy wrzucając wypakowane pliki do głównego katalogu z modem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchyyy1 ten JSGME to jest chyba jakiś menadżer modów z tego co pamiętam. Do łatwiejszego odpalania modów z jakimiś addonami.

@edit  nawet tu jest w temacie o nim.

@suchyyy1 jeszcze pomyślałem, że może masz jakieś rosyjskie litery w nazwie folderu moda po wypakowaniu moda ale chyba nie bo widzę zlota kula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! 

Mam problem. Po zainstalowaniu moda i uruchomieniu go ze skrótu z bin lub utworzonego przy instalacji wyskakuje mi okienko, że brakuje plików msvcp100dll i msvcr100dll. Po wsadzeniu ich do folderu z grą wyskakuje mi taki komunikat jak widać. Co może być tego przyczyna? Dodam, że próbowałem instalować grę na róznych dyskach jednak wszędzie ten sam błąd. Podczas instalacji antywirus też był wyłączony.

obraz_2021-12-04_145211.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 1.09.2022 o 14:34, tom3kb napisał:

@MotoMysz bo pewnie nie masz zainstalowanego na kompie OpenAl, zobacz czy w archiwum z modem nie było.

Był tu już ten problem

 

Dziękuje szefie za pomoc, jestem nowy na forum i nie wpadłem na to że taki problem już mógł być, przepraszam za kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@Wolin12 Prawdopodobnie, ale to tylko prawdopodobnie ten błąd wynika z tego, że system nie odczytuje rosyjskich znaków, w tym cyrylicy. Należy zmienić nazwę instalatora np. Złota kula i tak samo w miejscu docelowym, co do folderu, gdzie modyfikacja ma się zainstalować. 

Może też tak być, że sam instalator może być uszkodzony. Często się takie błędy pojawiają pobierając modyfikacje poprzez torrenty. Najlepiej wtedy spróbować pobrać jeszcze raz moda przez torrenta, albo najlepiej samego moda przez Yandex, Google itd, a potem dołożyć dodatkowy mod, np. zmieniający grafikę.

Ajć, dopiero teraz zauważyłem, że ta wersja moda jest możliwa do pobrania przez torrenta. 😕

Edytowane przez Skryty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolin12  Takie pokazanie błędu znakami zapytania, to zawsze grażdanka w nazwie. Ale nie tylko nazwy moda, lecz również katalogów lub plików wewnętrznych. Musiałbyś, jeśli jest to już wypakowany mod, przejrzeć dokładnie  wszystkie katalogi i znaleźć takie, które zaczynają się od " C " , które się wyświetliło poprawnie. A jeśli znajdziesz, to trzeba dokonać zmiany nazwy, ale na "robaczywą" . Jak tego nigdy nie robiłeś będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam problem z mocniejszą latarką (flare_2) Po prostu po włączeniu nie chce mi się świecić. Ta słabsza latarka co dostajemy od Sidana na samym początku jest dobra, a po zamianie na tą mocniejszą  już nie działa. Może coś w pliku odpowiedzialnym za tą latarkę jest coś nie tak? 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.