Skocz do zawartości

Klimatyczne screenshoty z Waszych gier.


Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem takiego tematu ale chyba jeszcze go nikt nie założył. Jeśli taki już gdzieś istnieje no to usunie się ten :) Jak w temacie, chciałbym zrobić tu miejsce na Wasze klimatyczne lub po prostu takie screenshoty co wam się szczególnie spodobały. Zasady jak w pozostałych wątkach czyli same zdjęcia plus opis z jakiej to gierki. 

Sam zacznę od naszej rodzimej gierki.

Cyberpunk 2077

pobrane.thumb.jpg.96a1a12361df1fe3efa5ebf9669911a0.jpg

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 2 z Restoration Project updated, zawsze chciałem przejść ostatnią lokację w widowiskowym stylu ale musiałem najpierw podpakować postać i dobrze ją rozwinąć by to było możliwe. Sporo kosztowały mnie implanty, koszt operacji i pancerzy nawet na 30 poziomie i powtarzaniu starć wokół San Francisco bije mocno po kieszeni.

scr00015.thumb.jpg.8ab2ca9751a77e06cfabc34eca4d09e5.jpg

 

20210903_122944.thumb.jpg.5bfe53b34e3cfa7975a6371abfea986f.jpg

Piękna noc pod wieżą zegarową w Lądku Zdroju

Vampire Masquerede Redemption

Grałem wiele lat temu w demo tej gry, gdy było w CD Action (gdzie próbowaliśmy się wydostać z krzyżackich lochów), dopiero później zabrałem się do niej na poważnie.

 20210903_113750.thumb.jpg.054cb3ccfa128153fd1d7bbe61b927b1.jpg

Przebudzenie kilka wieków później w czasach współczesnych niedługo przed rozpoczęciem 2000 roku, gdzie powstrzymujemy jeden z kataklizmów jaki miałby się pojawić u progu nowego milenium. Niestety broń palna jest do kitu w większości przypadków a amunicja kosztuje. 

 

  • Super 2
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

... Zrobiliśmy absolutnie wszystko, aby już nigdy nie móc tam wrócić. Wybraliśmy sobie los nędznych szabrowników. W pośpiechu, jak szczury, jak złodzieje, plądrujemy to śmietnisko, które było naszym domem i szabrujemy to, czego jeszcze nie wyszabrowano przez ostatnie dwadzieścia lat, znosząc to do naszej kryjówki. Naszego Metra. 

Metro 2033: Redux

pobrane.jpg

  • Super 2
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.