Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam pytanie, jestem na etapie ubicia Chimery i założenia schowków. Dostałem po "kałachu" i dekoderze Niedźwiedź  (na jeden schowek) i co dalej? Mam je sam zapełnić (magazynki, konserwy itp) , czy zleceniodawca dostarczy mi później resztę sprzętu?

Chodzę do niego co jakiś czas ale on jakiś niechętny do rozmowy na temat wypełnienia schowków, a zadanie cały czas się wyświetla. Mam wrażenie ze fabuła mi się  zawiesiła, zleceń nie ma, kasy niem a pić trzeba ;-(

Znajdziek też jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiwi_PL - skoro z tobą nie chce gadać, to czeka aż schowki zapełnisz. Na tym etapie gry, powinieneś już to wszystko mieć. Na lokacji jest ogrom schowków z potrzebnym barachłem. Jeśli grając do te pory nie nazbierałeś, to czeka cię spacerek w poszukiwaniach.

Może to ci pomoże: https://www.youtube.com/watch?v=a3dp1nM5cIo

https://www.youtube.com/watch?v=3TlJGLVjmTs

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@wariat 

mod jest postawiony na ori polskiej podstawce tzn na jej kopii na dysku D 

13 godzin temu, wariat napisał:

A próbowałeś zrobić kopię rus z przemianowaniem na pol?

nie, nie próbowałem, po co?

13 godzin temu, wariat napisał:

I edycję fsgame na gamedata true true?

to ile było tych edycji? true true nic nie daje

13 godzin temu, wariat napisał:

A dialogi masz po polsku?

tak

Oprócz tego przy zakańczaniu gry w menu wylatuję bez loga :snipersmiley:

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137, nie spotkałem się z czymś takim. Niestety nie jest to pierwszy mod, który Ci nie chodzi tak, jak powinien. Na pewno wina nie leży po stronie modyfikacji. Wykluczając błędną instalację, może przyczyn trzeba poszukać w podstawce, a dokładnie w jej wersji. Nie wiem, czy to pomoże, ale jeśli jeszcze się nie poddałeś, dla sprawdzenia wrzuć do gamedata/textures/ui pliki z poniższej paczki i dla pewności zerknij na numer patcha Twojego ZP.

ui.7z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Tak jak mówi @gawron, sprawdź wersję podstawki. Miałeś przecież problem z jej postawieniem.

No i powtórzę za gawronem. "Robale" w wyświetlaniu tekstu, nijak się mają do jakości komputera. Komputerowi po prostu coś brakuje w postawionym modzie, więc pokazuje to co może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  A czy przypadkiem nie jest to ta podstawka, na której postawiłeś jakiegoś moda? Bo mi to wygląda tak, jakby w podstawce została Ci gamedata z tamtego moda i katalog z plikami rosyjskimi Rus. Dlatego w tym modzie komputer pobiera opisy sterowania z pliku rosyjskiego.

Na Twoim miejscu uruchomił bym tę podstawkę bez moda i zobaczył czy przy opcjach sterowania, też będą robale. Jak będą, to sprawdź w tej podstawce z której robiłeś kopię, czy tam nie ma katalogu gamedata. Jeśli jest, to go usuń, uruchom podstawkę i sprawdź. A pewniejszym od usuwania gamedaty, byłoby odinstalowanie jej, wyczyszczenie rejestrów i wgranie na nowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier ale jaja, jak berety

7 godzin temu, kondotier napisał:

A czy przypadkiem nie jest to ta podstawka, na której postawiłeś jakiegoś moda?

Nie, to czysta podstawka, której zawsze robię kopię i wrzucam na D

7 godzin temu, kondotier napisał:

Bo mi to wygląda tak, jakby w podstawce została Ci gamedata

Jest gamedata w niej, a to nie powinno jej być?

 

7 godzin temu, kondotier napisał:

Na Twoim miejscu uruchomił bym tę podstawkę bez moda

Nie chce się uruchomić teraz, nie wiem dlaczego, wywala monit o silniku x-ray

ale... @gawron pomogła Twoja paczka do katalogu ui, hmm? w menu nie ma robali, w opcjach sterowania też spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  W podstawkach nie ma katalogu gamedata.

Tak powinien wyglądać katalog główny Zewu Prypeci.

1804986480_Beztytuu.thumb.jpg.16f716cffeb482a6fa5864781faea20a.jpg

A co ty tam masz w tej gamedacie? Chyba tego moda niepotrzebnie wstawionego. Z tą gamedatą będziesz mieć problemy z każdym stawianym modem. Więc wybieraj: "Nie chce mi się", czy "Reinstal i święty spokój".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier haha ale ja tego moda nie wstawiałem do podstawki, tłumaczę Ci przecież, zrobiłem kopie podstawki na D i tam wrzuciłem moda, no dobra, nieważne, inaczej zrobię ale czy jak odinstaluje teraz podstawkę to z modem coś się stanie? bo już trochę przeszedłem i nie chcę tego wszystkiego robić od nowa, jestem na etapie radiolokatorów, jest jeszcze jedna rzecz w HUDzie która kuleje a mianowicie 

To jest cały czas puste, nie wiem jak to się fachowo nazywa, skrót klawiszowy? oprócz tego wszystko hula cacy

 

Zmiana rozmiaruss_windows7_09-17-19_20-14-01_(topi).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb 

10 godzin temu, tom3kb napisał:

Co do tej jakiejś gamedaty, może na początku jak miałeś Zew to wrzuciłeś do niego jakiegoś moda, zrobiłeś kopię gry z nim bo zapomniałeś?

e tam, specjalnie go tam mam i go nie ruszam, tj czysta podstawka, nie raz temat ze mną wałkowany, już sobie to wbiłem w banie żeby nie stawiać modów na podstawkach tylko na kopiach

@gawron ahaaaa!!! a to to jest na arty?!!!! ano widzisz, to teraz wszystko jest malina w takim razie, myślałem że to tak jak w zewie ori f1,f2,f3 i f4, chociaż tam jest 5 miejsc ale to jest mod, skąd mogłem wiedzieć co autor miał na myśli?

No dobra to w takim razie wszystko hula jak należy, dzięki za oświecenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 no to nie wiem.

A może to tylko pusty folder gamedata :D

Albo jak nie masz oryginała to może gamedata ze spolszczeniem Zewu?

W sumie jak grasz i tak na kopii, która jest czysta pod mody to co za różnica co w tej podstawce jest.

Chyba, że jednak nie jest czysta no ale to się przekonasz bo się mody nie odpalą albo będą wyloty bo będą wymieszane np gamedaty z dwóch modów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb tak tam, jest dobrze nie trza psuć :026:

Ludzie gdzie znajdę amunicje do zapełnienia dwóch schowków? mam pełno ammo do innych broni a tej jak na lekarstwo, z tych schowków które znalazłem w żadnym nie było tej amunicji, tj 7.62 na coś tam, u handlarza cholernie droga, ponad 7kr za paczkę, szkoda kasy trochę bo może się jeszcze przydać a też nie mam miliona monet żeby się nią rozrzucać na lewo i prawo, schowek w bazie znalazłem, w jaskini, pozbierałem z trupów graty na lokacji, kilka plecaków znalazłem również, nie mogę znaleźć tego obok moskwicza, a nie chcę zaglądać znowu na YT i szukać poradników do moda z jedną lokacją :007:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Kopia podstawki, to jakby oddzielna gra. Co byś nie zrobił wtedy z podstawką, ona pozostanie aktywna.

Niemożliwym jest, aby przy instalacji podstawki z płyty znalazła się w niej jakaś gamedata. Chyba że ta płyta którą kupiłeś, to jakaś lipa.

Pisałem, abyś uruchomił podstawkę i zobaczył jak wygląda ta opcja ustawiania sterowania. Czy jest w robalach.

Tak samo możesz czasowo przenieść sobie tę gamedatę poza podstawkę i podstawkę uruchomić. Powinna zadziałać prawidłowo.

To usuwanie gamedaty możesz też zrobić na kolejnej kopii podstawki. Wtedy cokolwiek byś nie spieprzył, na podstawkę wpływu mieć nie będzie.

Sposobów jest więc wiele, musisz tylko wybrać ten, z którym sobie najłatwiej poradzisz.

W każdym bądź razie, podstawkę musisz doprowadzić do "dziewiczej czystości", bo przy każdym kolejnym modzie na jej kopii będą problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb ale jaja, ja myślałem że to jeden magazynek kosztuje ponad 7000r a to wszystko co on ma tyle kosztuje czyli chyba ponad 300 naboi, 60 kosztuje zaledwie niewiele ponad 1000r :007: i w zupełności starcza na 2 schowki

Gdzie jest kod do schowka/plecaka najemników w jaskini? miny rozminowałem ale nic się nie dzieje, martwego najemnika znalazłem na fermie ale on ma tylko jakies graty i aktówkę właśnie z info o schowku

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.