Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niezły by był ubaw gdyby mnie nagrać i obejrzeć jak próbowałem zabić patrol powinności z początku, pomijam emisję w środku i próbę dotarcia do obozu stalkerów w nocy gdzie GG sapie co 15m. To jak zjazd na linie bez używania rąk, gdzie lądujesz w smole obrzucany pierzem i masz na sobie tylko stringi, może ktoś takie wyzwana lubi?

Na razie muszę odsapnąć od tych wrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MOS  Przecież teraz to już standard, że zaczynając nowego moda musisz dostać na początek porządnego kopa, abyś reszty moda nie lekceważył.

A jeśli nie będziesz biegał "najkrótszą drogą", a na tej dłuższej zaglądał do wszystkiego co naturalnie dla takiego miejsca nie pasuje ( np. sejf daleko od zabudowań i na dodatek w kałuży), do każdego powalonego pnia, chałupy, paki ciężarówki, to szybko się wzbogacisz. A na tych powinnościowcach można się było jak na początek, dobrze obłowić. :viva:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie gram, no i bardzo fajny modzik. Odpukać nie ma zadań na znajdź coś, gdzieś tam a to gdzieś to wykmiń. Zadania z użyciem narzędzi mających interfejs, niemal same się robią(2 kliki i już, bez zbędnych udziwnień). Bronie skuteczne na mutanty, nie trzeba pakować tony ołowiu. Gdzieś po drodze wpadł mi "kamień życia", teraz stoisz w miejscu i strzelasz(zamiast modlić się w biegu aby ucieczka się udała) a nie to co na początku. Nie wiem jak to zrobili ale load trwa mrugnięcie okiem, znalazłem plecak i wyjmowałem z niego zawartość aż wypadło coś fajnego. Przyjemnie się gra, mod prosty jedynie trzeba przebrnąć przez prolog.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Agrael przypiął/eła ten temat

Wszystkie linki się uchowały z wyjątkiem dwóch od @kondotier ( we wstawce pisało, że od @kondotiera, a w jednym z postów w temacie, że od @pacjent1972 ). Znajdowały się one w spoilerze " Alternatywne Linki " i zawierały letnią oraz jesienną wersję moda z Yandexa. Obecnie mamy tylko te z Cloud.mail.ru + wszystko w jednym z MEGA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ss_daniel_09-15-21_11-18-15_(topi).jpg

Świetny mod ! :) 

W Pajęczynie Kłamstw zadebiutował w 2015 roku i zmiótł z powierzchni Zony poprzednie odsłony serii. Pełna intryg fabuła, dobrze stworzona lokacja, wysokiej jakości rosyjski dubbing i świetne dźwięki otoczenia. Znalazło się nawet miejsce na nowego mutanta. Czego chcieć więcej ? Jak najbardziej polecam. 

Będę musiał pamiętać o tym, żeby wrzucić wersję " Full " ( Jesienna wersja moda + Patch z 19.12.15 + Spolszczenie + Zoptymalizowane tekstury roślinności + Sound Addon + Spolszczenie ) na nasz serwer. 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć Panowie zabrałem się za moda i uroki są przepiękne,ale nie w tym rzecz,dostałem zadanie aby zapełnić trzy schowki sprzetem,czyli kałachem antyradem,,paczką amunicji oraz konserwą,ale problem w tym że brak żarcia i antyradów,zastanawiam się czy czasem nie kupić reszty u barmana i doktora.A jeszcze jedno,detektory mam są to niedzwiedzie. Tu macie film ktory mnie tak kłopocze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Na Przekór Śmierci: W Pajęczynie Kłamstw
  • Agrael przypiął/eła ten temat
  • Meta zmienił(a) tytuł na Na przekór śmierci: W pajęczynie kłamstw

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.