Skocz do zawartości

OP-2.2


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, z Krugłowem mamy pięciu naukowców. Też miałem z tym problem. Krugłow grzecznie poszedł do standardowego miejsca przy przejściu na Jantar, ale naukowcy co chwila zostawali. Jak nie przy placu budowy, to za tunelem ze spalaczami. Po odprowadzeniu Krugłowa musiałem się do nich cofać, czekać aż się ruszą, a nawet wczytywać grę - dopiero wtedy ruszali. 

Wydaje mi się, że opis osiągnięcia w tym przypadku jest trafny. Bardziej przeszkadzali niż pomagali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chłopaki jak dostać sie do kryjówki striełoka w podziemiach ,przenosi mnie teleport  non stop na schody,próbowałem jak w solijance ,znalazłem teleport na schodach z wojakami wlazłem w niego pozniej znalazłem drugi w pomieszczeniu z pijawka ,pijawke zabiłem podchodze do teleportu a tu pyk i znikł,i lipa zero teleportu a do skrytki zas nie da rady sie dostac

Edytowane przez toldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@toldi musisz biegać od teleportu do teleportu tak jak to robisz, a ostatni jest w tunelu z ruchomą anomalią elektryczną, jak za nią będziesz biegł to w pewnym momencie otwiera się teleport i w niego wskakujesz.

Bardzo irytujący moment, zrób zapis przed tunelem i popatrz gdzie pojawia się teleport. Ja raz to z kilkadziesiąt razy ładowałem zapis 😁

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć @Ignachinio !

Zgodnie z twoją sugestią na forum odnośnie NS2016 zainstalowałem OP 2.2, gra się uruchamia, są polskie napisy(poz nazwami stalkerów bo tam ma krzaczki) ale jak zwykle musi być jakieś ale.

W pliku z zainstalowaną grą nie mam folderu gamedat, a to oznacza że nie mogę wrzucać dodatków do gry. Pliki gry pobrałem z Stalkerteam.pl i zainstalowałem zgodnie z instrukcja.

Czy da się z tym coś zrobić?

Zrzut ekranu_20240101_125317.png

Edytowane przez tomlopag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, opisy rozmów i wiadomości ma po PL, robaczki tylko są przy nazwach stalkerów. To jest małym problemem bo w stateczności da się z tym żyć, problem jest większy z brakiem folderu gamedata bo bez niego nie można wgrać żadnych dodatków.

PS.

Ponowne postawienie gry wyeliminowało "robaczki" zamiast nazw stalkerów ale folderu gamedata nadal nie ma 😞

Edytowane przez tomlopag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przychodzę z pytaniem, czy miał ktoś taki problem w OP 2.2 że za żadne szansy Naznaczony nie chciał się kłaść do spania? Za każdym razem po naciśnięciu na śpiwór pokazuje się komunikat że niebezpieczne miejsce do spania. Nie ważne czy to bar, ognisko czy podziemia Agropromu. Mam już czerwoną kontrolke snu i Naznaczonego mdli co chwila i mówi że chce spać. Da rady coś z tym zrobić? Widziałem gdzieś na jakimś rosyjskim forum że chłop usunął całą zawartość pliku ltx odpowiadającego za sen tylko że wtedy to działało w ten sposób że po prostu usunął potrzebę spania dla Naznaczonego. Można to jakość obejść? Nie grałem w OP 2.2 Od jakoś roku ale wydaje mi się że przed przerwą nie miałem takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamedate musisz sobie pobrać :) I wtedy będziesz mógł modować moda. Jest to opisane przez @tom3kb.

@Dr_Sztychowka owszem. Miejsca do spania są strasznie specyficzne. Bez mapy od Informatora trudno znaleźć. Spróbuj się położyć obok Zachara tam jest jedno z takich miejsc w tej jego kanciapie.

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2024 o 15:26, Ignachinio napisał(a):

owszem. Miejsca do spania są strasznie specyficzne. Bez mapy od Informatora trudno znaleźć. Spróbuj się położyć obok Zachara tam jest jedno z takich miejsc w tej jego kanciapie.

Rzeczywiście. Znalazłem jeszcze miejsce do spania na kordonie w tej takiej piwnicy zaraz obok Fanata. Już myślałem że jakiś skrypt szlag trafił ale to po prostu znowu jakiś niuans twórców opka :). Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 Po ponad 2h w gierce wniosek - lepiej zagrać w podstawkę. 😛

1) Początek w kordonie prawie nie zmieniony prócz samego dramatycznego rozpoczęcia...

2) Masa błedów, nieśmiertelnych (z jednym rąbałem się 30 minut w końcu się zablokował dostał granat pod nogi i magazynek w głowę po czym się odblokował i mnie rozwalił), teleportujących się przeciwników itp.

3) Co to są za teleporty wyrzucające postać z innych lokacji?

4) Przeciwnicy 6 zmysł, widzą wszystko i wszędzie z WH

5) Podnosisz broń po przeciwniku a w środku 0/0 amunicji po czym sprawdzasz kieszenie a on ma 5 kul. No trochę sensu w tym...

6) ogólnie? Się ktoś narobił a efekt biedny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.