Skocz do zawartości

OP-2.2


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.03.2023 o 19:09, boberm napisał(a):

nie chodzi mi już po całej piecarze bo niemoge przejsc

bo mnie wykończy ta lokacja hehe,a ogólnie sejw działa

 

Edytowane przez toldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, toldi napisał(a):

nie chodzi mi już po całej piecarze bo niemoge przejsc

bo mnie wykończy ta lokacja hehe,a ogólnie sejw działa

 

@toldi -  napisz to jeszcze raz . Z poszanowaniem  interpunkcji -  przecinki , kropki , takie klimaty  . Bo nie rozumiem o co kaman. W Pieczarze będziesz nie raz,  i nie dwa - a wielokrotnie. Za każdym razem z innym zadaniem połączonym z poprzednimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć wszystkim, mam problem z misją od Dana z Bagien, żeby złapać dla niego świetliki w mrocznym Parowie - 15 sztuk i problem polega na tym że w miejscu w którym one się respią pojawia się tylko 10-12 sztuk i już sam nie wiem co robić bo próbowałem poczekać i poszedłem dzień później, ale i tak to samo i dalej respi się tylko tak z 10-12 sztuk i brakuje 3 sztuk do ukończenia misji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metek58 mam te chemiczne pałeczki i nawet trzymałem w rękach, ale nie bardzo do mnie leciały. 

@LisKot Plecak w sensie schowek? Coś właśnie wyczytałem że jakiś plecak ma być na te świetliki to wziąłem jeden schowek ze sobą ale dalej respi się tylko 10-12 świetlików i brakuje mi paru a więcej ich się nie chce zrespić

@Ignachinio Latałem po całej mapie i po świetlikach ani widu ani słychu oprócz tego jednego miejsca, gdzie zazwyczaj się respią.

Może powinienem tam przyjść nwm o 1 albo 2 w nocy, bo odrazu je łapałem jak wskazówka zaskoczyła z 23:59 na 0:00 i się pojawiły automatycznie, ale odrazu było widać że jest ich bardzo mało a na filmikach z rosji widać że jest ich cała chmara w tym lasku obok tego tartaku, że nawet po złapaniu tych 15 sztuk lata tam jeszcze kilka świetlików na tych filmikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dlaczego masz ten problem z tymi świetlikami. Trzeba tak: mieć ze sobą jeden plecak w inwentarzu, co najmniej jedno światło chemiczne, pojawić się koło tego tartaku w godzinach od 00.00 do 5.00 i wtedy powinno się te robaczki łapać. One same wpadają do tego osobnego plecaka. Jeśli po tym moim wpisie nie dasz rady ich nałapać (przynajmniej 15), to wrzuć zapis przed akcją łapania, czyli koło tartaku i kilka minut przed północą. Może ja albo ktoś inny na Twoim zapisie nałapie tych świetlików. Szczerze powiedziawszy, dziwna sprawa. A na większej połaci tego terenu lasu też próbowałeś je łapać? Może się jakimś trafem oddaliły od tegoż miejsca i latają sobie tam, gdzie się nie spodziewasz, choć powinny respić się w tym miejscu za tartakiem. Przynajmniej tak do tej pory było. Próbuj, a jak nie będzie skutku, wrzucaj zapis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wam się uda, bo u mnie za każdym razem respi się równo 12 świetlików, może bug w plikach u mnie albo coś źle robię, bo mam mały plecak i pałeczki.

Przesyłam wam koledzy save'a z małą wagą, bo nie wiem czy macie powiększony udźwig plecaka, dlatego zostawiłem 110kg.


(A tak z innej beczki, wiecie może jak uzyskać jeszcze przejście na ATP do dysku dla adrenaliny? Bo nie mam jak tam wejść po ten dysk dla niego)

swietliki dla dana.dds swietliki dla dana.sav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, DarkDeath napisał(a):

(A tak z innej beczki, wiecie może jak uzyskać jeszcze przejście na ATP do dysku dla adrenaliny? Bo nie mam jak tam wejść po ten dysk dla niego)

Daje ci przecież Informacje o ścieżce Na ATP która znajduje sie w Barze koło przejścia na Magazyny Wojskowe. Zerknij czy faktycznie masz takie owe przejscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm Rzeczywiście, nawet nie zauważyłem że jest tam przejście bo cały czas miałem wrażenie że to przejście powinno być w tym samym miejscu co w OP 2.1 przy wejściu do baru od strony wysypiska. Teraz pozostało mi tylko ogarnąć te świetliki i mogę dalej działać, bo chcę skończyć każdego questa, żebym się potem nie cofał o kilkadziesiąt dni jak to zostawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DarkDeath napisał(a):

@boberm Rzeczywiście, nawet nie zauważyłem że jest tam przejście bo cały czas miałem wrażenie że to przejście powinno być w tym samym miejscu co w OP 2.1 przy wejściu do baru od strony wysypiska. Teraz pozostało mi tylko ogarnąć te świetliki i mogę dalej działać, bo chcę skończyć każdego questa, żebym się potem nie cofał o kilkadziesiąt dni jak to zostawie

BTW: przejście z MW na Dzicz też jest w ciut innym miejscu - ale moze juz to wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, DarkDeath napisał(a):

@metek58 Wrzuciłem zapis, dalej respi mi się tylko 12 świetlików, zerknij tam jak będziesz miał czas, będę wdzięczny :D

U mnie też było 12 tych bąków. Coś może masz nie tak. Może ktoś inny spróbuje i u niego pojawi się więcej robali. Moim zdaniem, to przed zdobyciem tych świetlików, chyba jest coś jeszcze do zrobienia na tej lokacji, i być może skrypt gry to blokuje. Tak jest w wielu innych zadaniach, że jak coś nie zrobimy przed zadaniem, to albo nie ma dialogu w tej sprawie, albo tego czegoś do wykonania zadanie nie ma w danym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.