Skocz do zawartości

OP-2.2


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

Ta witryna jest nieosiągalna

Nie udało się znaleźć adresu IP serwera ze stroną www.youtube-nocookie.com.

Wypróbuj te rozwiązania:

  • Sprawdź połączenie
  • Checking the proxy, firewall, and DNS configuration
ERR_NAME_NOT_RESOLVED

Sprawdź swoje połączenie internetowe.

Sprawdź przewody i uruchom ponownie routery, modemy lub inne urządzenia sieciowe, których używasz.

Check your DNS settings.

Jeśli nie masz pewności, co to oznacza, skontaktuj się z administratorem sieci.

W ustawieniach swojej zapory sieciowej lub programu antywirusowego zezwól programowi Opera na dostęp do sieci.

Jeśli ten program jest już na liście programów mogących korzystać z sieci, spróbuj go z niej usunąć i dodać ponownie.

Jeśli używasz serwera proxy…

Sprawdź ustawienia proxy lub skontaktuj się z administratorem sieci, aby się upewnić, że serwer proxy działa prawidłowo. Jeśli uważasz, że nie, powinieneś używać serwera proxy: Przejdź do menu głównego > Ustawienia > Zmień ustawienia proxy… > Ustawienia sieci LAN i odznacz „Użyj serwera proxy dla sieci LAN”.

 
 

Witam ,nie mogę wyświetlać filmików nastronie , używam przeglądarki Chrome. To co wkleiłem jest z Opery bo ma opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanon1022 - z tego co skumałem to jakiś błąd ze stroną, serwerem itd/itp.

Spoiler

More videos on YouTube. Switch camera ... An error occurred. Try watching this video on www.youtube.com, or enable JavaScript if it is disabled in your browser.

Prozmus84 - trup trepa sie pokazuje ale chyba po spełnieniu paru zadań w tym via barman z Baru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84 W trzech miejscach. W tunelach na Wysypisku i Agropromie, oraz na Pustkowiach w wyrobisku przy chatce. Nie pamiętam, czy "pustkowia" to dobra nazwa, ale to ta lokacja z dolinami i sadzawką na samym środku.

Zobacz sobie wejście do pieczary z Wysypiska od 33:20

https://www.youtube.com/watch?v=fcfW7iSPkn4

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84  Jak dla mnie, to one są tam zawsze. Bo powinna je uruchomić rozmowa z górnikiem już podczas tego leczniczego snu na samym początku. Tym bardziej, jeśli masz jakieś zadanie do zrobienia w niej, to ono te teleporty uruchamia. Zobacz na mapie, te w tunelach powinieneś je mieć zaznaczone. A może nawet to na pustkowiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Tak raczej w ramach ciekawostki 15 marca wyszedł nowy patch do OP 2.2. Link do pobrania: Klik

Ps: ci co grają w spolszczoną wersję Opka chyba nie muszę mówić żeby Nie Instalować :)

Mod jest do ukończenia jak najbardziej i bez niego ale twórcy wciąż chcą dopieszczczać swoje dzieło co się chwali :)

Lista zmian (po rosyjsku):

Spoiler

исправлено НЕудаление заслонки в ДШ, при побеге, которая могла случиться у некоторых игроков, по непонятным причинам.
(Отыграть нужно с сейва ДО захода на ДШ!)
- поправлена логика бандита, охраняющего телевизор.
- поправлен диалог Клыка в Баре перед отправкой к Звездочёту на Кордон
- поправлена логика кодовой двери из Саркофага в БУМ.
- дополнен диалог Лукаша про "не попадаться свободовцам в ранге наёмника" (Квест на печатку).
- Фраер должен быть сразу же в подземке Агропрома (если обыскали труп притворяшки).
- план для Фенрира теперь нельзя выложить.
- Призраку на Генераторах (у палатки) продублированы диалоги «с Радара»
- убраны лишние Интро локации Подземки Припяти.
- в заметках в КПК раненого бандита добавлено упоминание Фраера.
- в диалоге Киценко исправлена опечатка в фамилии Воронина.
- Доцент теперь забирает кисть Гнома при сдаче частей для биорадара.
- Доцент не будет принимать флешки по Изделию 58, пока не отчитаемся Акиллу по Веному в Путепроводе.
- обновлена иконка бюрера.
- КПК из Подземки Припяти теперь не выкладываемые.
- диалог Сахарова про Грома будет только после встречи с Доктором в Припяти.
- в диалоге Дьяка убрано упоминание про чипы.
- исправлена опечатка в достижении «Хранитель жизни».
- сервер Волозара теперь весит вменяемые 10кг (а не 0,10).
- поправлена нестыковка со Злобным при прослушивании на НЗ.
- рука чумного зомби теперь может выпасть и с комариного.
- у Бурбона часть ЦЗ на пачки денег заменены на ЦЗ на броники.
- у пистолета CZ-75 full automatic изменена мушка и целик

Тем, кто уже в Долине Шорохов лучше патч от 15.03.2023 пока не ставить, а поставить его после выхода с ДШ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy :) Czy ktoś z was też ma problem ze schowkiem Golema? Niby ma być na Arenie. Tak więc wchodzę kulturalnie w bitwę na niej. Tuszkany wesoło biegają ja próbuję się dostać pod sufit a tam pusto.

Pytanie moje są jakieś miejsca przez które trzeba przejść aby się schowek ujawnił czy po prostu jest gdzieś indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ignachinio napisał(a):

Moi drodzy :) Czy ktoś z was też ma problem ze schowkiem Golema? Niby ma być na Arenie. Tak więc wchodzę kulturalnie w bitwę na niej. Tuszkany wesoło biegają ja próbuję się dostać pod sufit a tam pusto.

Pytanie moje są jakieś miejsca przez które trzeba przejść aby się schowek ujawnił czy po prostu jest gdzieś indziej?

https://www.youtube.com/watch?v=BvSfxv2NeTo

Końcówka filmiku :-))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Ignachinio napisał(a):

Jakieś dodatkowe rzeczy trzeba jeszcze zrobić? Bo nie ma tego schowka..

Tam jest chyba więcej niz jedno miejsce spawnu.

Znalazłem stary filmik. Jeszcze z OP2 - może cos pomogą te lokalizacje.

https://www.google.com/search?client=opera&q=2+места+спавна+Тайник+Голема&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:84a07f5f,vid:JIaS1gVZzIg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.