Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

@Rodrii

Osobiście mogę odpowiedzieć tylko na jedno pytanie, bo nie wiem, o jaki akumulator chodzi, a tym bardziej teleport :) 

Raczej dowolna. Ja nawet na Dziczy nie byłem, a wykonałem już kilka zadań na Bagnach i ATP. 

No i wpadło kolejne osiągnięcie: 

Spoiler

20231008191622_1.jpg

Na realizmie nie jest to wyczyn, ale skoro wpadło na tym etapie gry, to ile zgonów zaliczę po ukończeniu głównego wątku? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zakładać nowy temat - ale najpierw może tutaj.

Czy w OP 2.2 występuje zadanie jak w 2.0 od Doktora o leczeniu ludzi?

Jestem na  Agro, ale takie zadanie nie widnieje w PDA. Powróciłem do zapisu przed wypiciem lekarstwa - nie było możliwości dialogu , tak samo nie było takiego dialogu po powrocie z pieczary (Doktor wychodził w Wioski Kotów). Za nasypem obok Lisa też go nie było - zapis wczytany po wykonaniu kilku misji (brzytwa Wilka, gwiazda dla Sidora itp.).

To zadanie uruchamia się po uleczeniu kogoś?  (kilku wolnych stalkerów uleczyłem ale nic takiego się nie stało).

Na filmikach z 2.0 zadanie uruchomiło się na Kordonie.. u mnie nie (chociaż kogoś wyleczyłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyjściu z Labu akumulatorki do kupienia są u Sacharowa. W dużej ilości.

Co do zadania uruchomi się, jak wyleczysz kogoś i pójdziesz pogadać z doktorkiem. SMS przyjdzie po pierwszym uleczeniu, że dobrze robisz i kontynuj. Warto to ogarnąć na Lisie na Kordonie gdyż potem dopiero w Prypeci będziesz mógł odpalić to zadanie.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o rozmowę z Doktorem. Tutaj już ktoś pisał, że uruchomił to w Prypeci i jest to normalnie fabularnie do zrobienia. Minusem będzie to, że staniesz z fabułą dla Doktorka bo on aby pchnąć przez niego fabułę wymaga zakończenia tego zadania. Ale grać można.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto odblokować osiągnięcie "Anioł Stróż", bo w zamian dostaniemy Żywe serce: 

Spoiler

20231010202000_1.jpg

Od razu przypomniało mi się o nieszczęsnym Chemiku, więc go ożywiłem. Nie wiem, dlaczego nie dostałem wcześniej tego artefaktu, kiedy ratujemy powinnościowcow w Dolinie mroku (Shrek dostał), ale mniejsza. Grunt, że Chemik żyje, choć gdy przesiaduje przy ognisku obok Krzyża, to nie jest zbyt rozmowny. 

Spoiler

20231010211243_1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio

W sumie dobrze, że zapytałeś, bo u mnie dziwna akcja się odwaliła z tymi powinnościowcami. 

Damian Ivanhoa to ogólnie uciekł od bandytów samemu, a Kudłatego po prostu uwolniłem i zwiał na Wysypisko. Wcześniej Dzik w ogóle nie miał dialogu z możliwością wykupienia. 

Pewnie dlatego nie dostałem Żywego serca. 

A kiedy Chemik zleca jakieś zadania? Bo tak, jak wspomniałem - nie można z nim pogadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael 

Spróbuj przeładować lokacje u mnie też nie chciał gadać a przy następnej wizycie w lesie jak oddawałem arty dla krzyża miał juz dialogi.

Co do powinności w dolinie to u mnie bez problemu 40k wplacone dla dzika i obydwoje opuścili doline.(oczywiście ich odprowadzałem bo mieli dziwne skłonności bić sie z mięsaczami na bagnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rodrii

W sumie tylko ta opcja pozostaje :) 

No właśnie to było tak, że najpierw uciekł Damian Ivanhoa (może to było spowodowane tym, że Kret, Lis i Sieryj zaczęli się tłuc z bandytami, którzy byli na placu swojej bazy), później poszedłem do Dzika, ale nie miał dialogu związanego z powinnościowcami, a na końcu sam uwolniłem Kudłatego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gram sobie w tego OPka, ale chyba potrzebuję porady przy pewnym zadaniu - raczej znanym. Chodzi o "PDA żołnierza" i poszukiwanie zaginionej grupy naukowej. 

Spoiler

20231014194941_1.jpg  20231014194951_1.jpg

Według pozyskanych informacji PDA zabrał nadzorca Dzika, który udał się na Agroprom. Teraz pytanie, gdzie ten cwaniaczek jest. Szukałem informacji na forum i w teorii powinien być w podziemiach Agropromu, albo na ATP. W każdym razie ja go nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba trochę utknąłem. Mam zrobione wszystko co mogłem (podstawka, poszukiwania kła, ducha,rzadkie bronie oddane narzedzia do wasylija wątek z leshym, wateek czarnego ddoktora dociągnięty do odnalezienia przejścia do limańska) i teraz o ile pamiętam powiniem jakoś spotkać kła i odnależć droge do wschodniej prypeci tylko co powinienem zrobić by go spotkać bo pamięć zawodzi? 

I jeszcze pytanko zadanie łańcuchowe siaka obrzyn winchester 101 ktoś to widział w grze? xD

Edytowane przez Rodrii
dopiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschodnia Prypeć to poszukiwanie Egzy Czarnego doktorka. Musisz zebrał książki z każdego labu (X-18, X-16 , X -10 oraz Warlab) i udać się z nimi do Sacharowa od którego wziełeś to zadanie. On wyśle Cię po nagrodę do Wilka i temat ruszy dalej.

A co do broni mają ją bandyci w początkowych ale nie tylko etapach gry. Na wysypisku za hangarem. Na ATP. Musisz szukać. Nie wiem czy Sidor czasami w sprzedaży nie ma.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.