Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem taką wymianę zdań dotycząca PDA Wilczarza:
https://www.amk-team.ru/forum/topic/14489-op-22-obsuzhdenie-i-prohozhdenie/page/49/
Podany jest nawet łańcuchów zadań: 
http://stalker-worlds.ru/forum/topic/10740-tciklicheskie-zadaniia-i-tcepochki-v-op-22/#entry410519
Niestety, żeby skorzystać potrzebna jest rejestracja a strona jest po rosyjsku, ale dla grających może to być istotna informacja.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio w starszych wersjach z nim był powiązany jakiś quest, że musiałeś od niego zdobyć jakiegoś pena. Płaciłeś mu za niego 50tyś albo go zabijałeś.

Także jak już to zadanie zrobiłeś to dalej powinno być obojętne czy pozwolisz mu żyć czy nie bo pewnie jest tak samo jak w starszych soliankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Opis z pliku: W celu uzyskania artefaktu "Blask Słońca" należy umieścić artefakt "Blask Księżyca" w anomalii "Spalacz". Po upływie około czterech godzin powstaje modyfikat "Blask Słońca". Informacja nie sprawdzona. (Для отримання артефакту "Сонячне світло" необхідно помістити артефакт "Місячне світло" в аномалію "Жарка". Коли мине приблизно чотири години утворюється модифікат "Сонячне світло ". Інформація не перевірена.).

W innym pliku jest to: Wiesz, cały czas myślałem, że "Blask słońca" nie istnieje, a receptura na niego jest zmyślona. No, o tym to sam się przekonałeś, he-he. Ale teraz, kiedy znalazłeś ten artefakt, nie jestem już taki pewny, że to oszustwo. W sumie, jestem gotowy odkupić od ciebie "Blask słońca", zapłacę od ręki i dam dobrą cenę. Jeśli, oczywiście, się zgodzisz. A później, może i receptura się znajdzie. Jeżeli tak się stanie, to prawdziwą recepturę otrzymasz bezpłatnie. W cenie jest zawarta rekompensata za ewentualny dyskomfort.

A w dalszej części tak podane: Jednak znalazłeś artefakt "Blask słońca"? Zuch. Przecież nie ma na niego receptury - kiwnąłem cię na 500 tysięcy, kiedy ci ją sprzedałem, pamiętasz? Ale to nic, teraz ci już wszystko jedno. I nie zapomnij, zawsze jestem gotowy podzielić się informacją za rozsądną cenę!

Z tego wynika, że nie da się zrobić Blasku słońca. Trochę szkoda kasy...

Teraz chyba wszystko jasne...

  • Dodatnia 1
  • Ważne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze jedno. W tych tekstach jest mowa o recepturze na ten artefakt i z kontekstu wynika, że bohater wcześniej kupił recepturę, zanim znalazł Blask słońca, a co za tym idzie, został naciągnięty na pół bańki, bo niby ta receptura była fałszywa. W innym tekście jest mowa o tym, że gdyby sprzedał ten artefakt (chyba te dialogi są z Informatorem, tego nie wiem), to potem darmowo może otrzymać prawdziwą recepturę. Albo to prawda, albo próba naciągnięcia. Trzeba by to sprawdzić. To moje przemyślenia i mogę się mylić we wnioskach co do możliwości zrobienia tak dobrego artefaktu. Być może twórcy nie chcieli, by GG miał zbyt łatwo w grze, mając możliwość zrobienia sobie kilku Blasków słońca. Hmm, jednak warto to sprawdzić, by się przekonać, ale trzeba być też upartym w takich działaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic pół bańki w plecy ale przynajmniej teraz wszyscy niedowiarkowie widzą, że OP 2.2 to król modów!!! I należy w niego grać. :D

Jak dowiem się czegoś ciekawego co dalej z tym cudem to dam znać.

 

Przy okazji @metek58bo Ty się znasz :) W grze występuje więcej Kordów niż jeden?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.