Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, wariat napisał(a):

@Sarkazm Nic się w schowkach Kolekcjonera nie zmieniło. We wszystkich wcześniejszych wersjach trzeba było ten schowek wziąć i tu też trzeba. 

to jakim cudem w poprzednij wersjach robiłem schowki a w tej wersji muszę siezatrzymać już w Kordonie? xD Bo wcześniej można było go ominąć bo jest praktycznie nie do przejścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wariat napisał(a):

@Sarkazm Na pewno takim cudem, że go musiałeś wziąć.:happy: Nie ma innej opcji. Zresztą o co tyle problemu, ten schowek to przecież taki średniak w porównaniu do innych, choćby tych poza granicami lokacji.  Trochę sprytu i cierpliwości i się do niego dobierzesz.

Przecież lepiej wiem czy go kiedyś brałem czy nie xD I dobrze wiem że w wersji 2.1 go omijałem bo był losowy, aomijałem go bo jest praktycznie niewykonalny co oznacza że już na starcie można sobie w zad wsadzić schowki Kolekcjonera. Przynajmniej w tej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SarkazmJeżeli chodzi ci o bandytów, a bardziej zbiegów to pierwszy tak jak Ignachinio napisał że na bagnach jest, w trawach na wschód od tej chaty co kontrolery tam siedzą, na północ od chutoru z wieżą ciśnień.

Drugi jest w zakładzie metalurgicznym i jest on na zachód od Bagien. Możliwe że jeszcze tej lokacji nie masz odkrytej.

Najlepiej napisz jakich bandytów i z jakiego zadania w ogóle szukasz bo bandytów od Kuźniecowa w całej grze jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dr_Sztychowka napisał(a):

@SarkazmJeżeli chodzi ci o bandytów, a bardziej zbiegów to pierwszy tak jak Ignachinio napisał że na bagnach jest, w trawach na wschód od tej chaty co kontrolery tam siedzą, na północ od chutoru z wieżą ciśnień.

Drugi jest w zakładzie metalurgicznym i jest on na zachód od Bagien. Możliwe że jeszcze tej lokacji nie masz odkrytej.

Najlepiej napisz jakich bandytów i z jakiego zadania w ogóle szukasz bo bandytów od Kuźniecowa w całej grze jest dużo.

Kojota i Tchorza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.