Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@FilmisterPL po pierwsze primo to masz temat moda to nie musisz zakładać tematu byle gdzie jeszcze taki, że ludzie myszą zgadywać o co ci chodzi.

Po drugie primo ale ty wiesz, że to nie my wrzucamy te wszystkie mody do internetów? Jak link zdechł i nie ma go na innych stronach to możesz tylko liczyć, że ktoś kto go akurat ma gdzieś go kiedyś wrzuci.

@edit Przerzuciłem do tematu moda.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest kłopot ze spolszczeniem do moda Dead Cyty Specjal Relase w wersjii edycja polska ile razy bym nie pobrał jest uszkodzone,jaka to może być przyczyna,znacie może inny link gdzie mona zassać? Tak bo pobierałem i ciagle uszkodzone mam aż zainstalowałem spolszczenie od Antona Godeckiego,jakoś działa ale nie wiem czy bedzie na dalszą mete ok.

Panowie jest kłopot ze spolszczeniem do moda Dead Cyty Specjal Relase w wersjii edycja polska ile razy bym nie pobrał jest uszkodzone,jaka to może być przyczyna,znacie może inny link gdzie mona zassać? Tak bo pobierałem i ciagle uszkodzone mam aż zainstalowałem spolszczenie od Antona Godeckiego,jakoś działa ale nie wiem czy bedzie na dalszą mete ok.  Tak działa u mnie Czyste spolszczenie od Antona  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że ten pierwszy jest ciągle u mnie uszkodzony,wrzuciłem spolszczenie od Antona pytanie tylko czy bedzie wszystko w porządku przez całą grę?

W dodatku pierniczony Mega nie pozwala pobrać spolszczenia do przedostatniej wersji Dead City  nawet po nowym założeniu konta,pobiorę 10 procent już system każe płacić albo odczekać a nawet jak odczekam to jest powtórka z rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL przecież oba spolszczenia są takie same bo robił je Anton to co ma być nie tak?

A ta "Edycja Polska" to miała dopierdzielone oprócz spolszczenia różnych addonów graficznych więc jeśli ci na tym nie zależy spokojnie możesz grać na "czystym".

 

A no i dla pewności pobierz sobie najnowsze wersje winrara i 7zipa bo nie raz jak masz jakieś przedpotopowe to mogą być problemy z wypakowaniem, to tak w kwestii tego drugiego dużego spolszczenia.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok w porządku dzięki za potwierdzenie przynajmniej mnie upewniłeś,staram się odbudować kanał niby suby lecą ale to w ciul roboty,kumplowi też zabrali ale jakoś zwrócili mu dostęp po pewnym czasie.

Bardzo dziękuję za pomoc, zrobiłem sobie kopię moda i wypakowałem 7 zipem pierw dałem na pulpit tamtego drugiego pliku nie ruszałem,aktualnie wygląda to tak. Temat można zamknąć.Pozdrawiam i jeszcze raz podziekował.

S.T.A.L.K.E.R._ Call of Pripyat 11-11-2023 10-26-15-783.png

S.T.A.L.K.E.R._ Call of Pripyat 11-11-2023 10-30-00-368.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to wpływ na moda maszyna mocna i to bardzo ale posłucham Twojej rady przyjacielu,dam znać jakby co. A i takie pytanie co to znaczy tam przy fixach z tymi zapisami że trzeba znaleźć zapis gdzie jest mniej niż 255 artefaktów jak ja żadnego przy sobie nie mam.

Nic nie pomaga przwalę zapis na edycję polską tam wykonam a potem z edycji polskiej spowrotem na zykłe spolszczenie.

Nie chcę być upierdliwy czy ktoś z Was miał problemy z wylotem w pulpit bez loga w Dead City Specjal Relase u mnie tak się dzieje jak idę do kałańczy,jak ten denerwujący błąd rozwiązać bo poniższe wskazówki nic nie pomagają,spolszczenie edycja zwykła nie edycja polska. Zmiana ustawień na niższe nic nie pomaga,przeniosłem zapis do kopii moda z Edycją Polską pogadałem z Kałańczą a mod dalej chce żebym z nim gadał,co tu jest zgrane??? Mod Dead City Specjal Relase ze zwykłym spolszczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Agrael napisał(a):

@miki19941 Czy jest chociaż jeden mod, z którym nie miałeś żadnych problemów? 

Osobiście nie jestem w stanie niczego doradzić. Moda przeszedłem i nie miałem ani jednego wylotu. Ewentualnie zmniejsz ustawienia graficzne.

duzo starych modów ograłem i jakoś śmigało. Były to mody fabularne nasze , a nie od rusków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.