Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Starika..

Cytat

Główny bohater stopniowo będzie coraz silniejszy. W miarę postępów w grze ładowność Diegtiariowa osiągnie 200 kilogramów (wliczając w to zestaw artefaktów na pasie nośnym). Takich zestawów może być wiele, dobranych pod konkretne zadania.

I nie używaj czasem spawnerów bo też możesz zrypać moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie,sprawę mamusilnie poszukuję karty magnetycznej do podziemii na byłem bazie Najemników w Górskiej dolinie,kompletnie nie mam pojęcia gdzie jest ta karta. Deszyfrator mam ale wiem też że jest drugie urządzenie które jest wymagane,skąd lub od kogo zdobędę kartę magnetyczną jak i te drugie urządzenie.Pomożecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Agrael napisał(a):

@FilmisterPL

Nie, mam na myśli tego naukowca: 

  Ukryj zawartość

 

 

WIecie co najśmieszniejsze  jest w Dead City Relase albo często wywala mnie do pulpitu albo całkiem znikają przejścia z mapy na mapę,bez wywalania loga zdarzają się takie cyrki.Czy ktoś z Was miał takie balety???

17 godzin temu, Agrael napisał(a):

@FilmisterPL

Nie, mam na myśli tego naukowca: 

  Ukryj zawartość

 

 

Wrzucę Wam za chwilkę film z Górskiej doliny gdzie pod mostem nie ma żadnego naukowca,przeszukałem ją jak tylko mogłem a trupa jajogłowego ni widu ni słychu,mod zaczyna wywalać do pulpitu bez podania loga zdarza się że znikają strzałki przy przejściach z mapy na mapę,nagrałem prawie 50 materiałów mod fajny ale widzę że zbagowany wychodzi na to że go nie dokończę przez jajogłowego

Zobaczcie ten materiał,rozmawiałem z Agraelem i pokazał mi film gdzie w Górskiej Dolinie jest trup naukowca pod mostem,ja byłem tam z kilkanaście razy łowiąc artefakty i żadnego trupa jajogłowego tam nie ma,bez niego nie wejdę do podziemi u Najemników. Mod na bank ma błąd którego nie da się naprawić,do tego wywala w pulpit lub jak pisałem znikają przejścia z mapy na mapę.  Oto materiał z Górskiej Doliny jaki nagrałem. Gdyby nie anticzit poratowałbym się konsolą ale gostek wstawił anticzita,po jakiego grzyba nie mam pojęcia.     

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot

Bezwartościowe artefakty można sprzedawać nawet Sidorowi, a unikaty lub rzadko spotykane zostawiać. Pod koniec gry miałem tyle kasy, że nawet nie wiedziałem, co z nią robić. 

@FilmisterPL

Czy dostałeś zadanie od Sacharowa, które polega na uratowaniu naukowców? Bez niego zwłoki uczonego prawdopodobnie się nie pojawią. W tym modzie trzeba spełnić kilka warunków, aby popchnąć fabułę do przodu. Na przykład Woroninowi karabin ze składu Monolitu dostarczyłeś? Jest jeszcze zadanie z Pustelnikiem na Radarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wywaliłem z kanału 50 materiałów całą playlistę,mod nie zaliczał zadań wcale,znikały przejścia na mapie,nie zaliczało odnalezionych dokumentów, nie zaliczało zadańia dla Bagiennego na artefakty, nie wytrzymałem już nerwowo bo nie wiedziałem co się dzieje więc wszystko poszło do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak to jest możliwe, że każdy, kto grał w ten mod, go ukończył bez żadnych problemów? Wystarczy wykonywać zadania, uważnie eksplorować lokacje. I tak jak pisałem - niektóre zadania trzeba robić w odpowiedniej kolejności, aby otrzymać następne, więc zastanów się, czy to problem moda, czy grającego skoro tylko Ty masz z nim problemy, a mod jest dostępny od ubiegłego roku.

Piszesz, że nie zaliczyło Ci zadań z Bagiennym Doktorem. Pamiętam, że prosił o artefakt Bączek i Generator. Oba są w Parowie, a dokładniej w laboratorium na tej lokacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2023 o 00:21, LisKot napisał(a):

Opłaca się chomikować artefakty do dotarcia do uczonych czy Sidor płaci lepiej/tak samo?

15 godzin temu, Agrael napisał(a):

Bezwartościowe artefakty można sprzedawać nawet Sidorowi, a unikaty lub rzadko spotykane zostawiać. Pod koniec gry miałem tyle kasy, że nawet nie wiedziałem, co z nią robić. 

Płacą tyle samo co inni handlarze.

aj.thumb.jpg.65fc8ad2af1ab872f07d50b0d2bdd5bb.jpg

Mam trzy pytania.

1. Czy te 3 pozostałe PDA do czegoś się jeszcze przydadzą?
2. Będzie ten minerał potrzebny do jakiegoś zadania?

Spoiler

1.thumb.jpg.317083c25943d895daa9db0acfe5638a.jpg

3. Który technik może wykonać tę modyfikację.

2.thumb.jpg.61eca0eb33dcfa65c8cc04d2500902e8.jpg

Edytowane przez LisKot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.