Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Agrael napisał(a):

@wrobel891 Gorsza sprawa, że u wujka google link jest martwy :) 

A z MEGA próbowałeś? Ewentualnie Torrent. Wrzuciłbym samego moda na nasz serwer, ale niestety sporo waży ;/ 

 

To link do torrenta, tylko że z ruskiego segeraLUSa do tego moda, ściągnij, narzuć spolszczenie do plików głównych i działa. Polskie dialogi też działają. Tylko instalacja jest dziwna. Pobierasz, odpalasz i zamiast coś się instalować, coś się na bieżąco pobiera. A później odpalasz i działa. :)

 

 

 

 

34887_s.t.a.l.k.e.r-c.torrent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej nie wiem o co chodzi złaziłem już tego moda i mam problem ze znalezieniem jakichkolwiek dokumentów. Udało mi się odpalić tylko dwa 1 i 7 a reszty nie ma. Przeglądam filmy w internecie wchodzę tak gdzie powinny być dokumenty a zamiast nich mam w schowkach różne cuda. Np. hełm, artefakty, broń. Napiszcie czy ktoś miał podobną sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makabra112 A oglądałeś filmy z lokalizacją schowków z dokumentami do DC: Special Release? Bo z tego co wiem to w DC: SR dokumenty są w innych miejscach niż były w Dead City: Breaktrough więc jeżeli nie szukałeś na yt filmów z lokalizacją dokumentów konkretnie do DC: Special Release to nie dziwota, że znalazłeś tylko 1 i 7. 

Tu jest krótki filmik z lokalizacją dokumentów:

Spoiler

 

Natomiast jeżeli szukałeś właśnie w tych miejscach i mimo tego ich nie było no to nie mam pojęcia o co może chodzić. Jedyne co mi do głowy przychodzi to to, że bez aktywnego zadania na znalezienie dokumentu o konkretnym numerze ów dokument się nie spawnuje w schowku, ale sporo czasu temu grałem w DC: SR więc już nie pamiętam dokładnie jak to wszystko się dokładnie odbywało, ale wiem, że udało mi się znaleźć wszystkie. A gdyby coś było z samym modem no to by Ci się prędzej wywalał do pulpitu niż nie wyświetlał dokumentów w schowkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko zacząłem od nowa . Idę teraz na bagna jak leśnik da zadanie z dok. na oczyszczalni wytłukę najemników i zobaczę to samo na wysypisku . Filmiki oglądałem i wszystko się zgadza schowki są tam gdzie powinny być . W rudym lesie skrzynka była w rurze ale nie przy ścianie a od przodu i tam był artefakt zamiast dokumentu. Zobaczymy teraz. Instalacja na nowo gra rozpoczęta. Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@C.I.CH.Y jak zainstalowałeś jak należy bo myślałem, że wrzuciłeś na grę to zacznij od zmniejszenia opcji graficznych, oświetlenia i zobacz czy pójdzie z zapisów.

A jak nie to podaj loga po tym jak się gra wysypie to może ktoś pomoże.

A zapisy sobie możesz skopiować gdzie chcesz dla bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.