Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Film od gostka pokazujący 12 dokumentów gdzie je drapnąć 

 

 

https://www.facebook.com/groups/589595779232839/permalink/868359851356429/?mibextid=bKks23   cześć Panowie takie małe pytanko od kogo otrzymam ulepszone PDA by wchodzić przez te zakodowane drzwi

 

Panowie mam problem z dokumentem z Rudego Lasu w rurze jest tylko skrzynka a w niej nie ma nic procz artefaktu,patrzyłem po drugiej stronie rury i nie mogę tego dokumentu wyciągnąć napisaliście też że nie ma go w kopalni tylko w padole jak czołg stoi jest jaskinia ale jaka zlatałem i zero efektu  nie mam pojęcia gdzie go szukać,patrzyłem na filmie i gość dokładnie z tego moda pokazuje gdzie jest dokument  a ja staram się wygiągnąć i nic, podajcie może jakieś rozwiązanie lub spawner bo ponad 20 materiałów wyleci do kosza a szkoda by było.   TU macie film na wzór od ruska jak pokazuje gdzie szukać  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie,jak dostać się do tego labolatorium na CEA i skąd wziąźć te ulepszone PDA by mi fleszki odczytało bo nie mam zielonego pojęcia. Jest może jakiś spawner do tego moda Specjal Relase,gram na edycji polskiej. Elektrownie pozamiatałem by mieć spokój później. Gram dla samego siebie ale też nagrywam tego moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL

Pod jednym z mostów powinno być ciało naukowca, a przy nim karta. Niestety nie pamiętam, czy na tej karcie był kod do drzwi laboratorium w Górskiej dolinie. Tu masz filmik z lokalizacją naukowca: 

Spoiler

 


Jak rozumiem dokumentów w Górskiej dolinie, szukałeś w skrzyni obok bezzałogowego samolotu? 

Swoją drogą, to masz już deszyfrator? Bez niego nie otworzysz wielu drzwi w tym modzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam deszyfrator klimat był taki że jak gadałem z mechanikiem z Powinności ten odesłał mnie do handlarza by z nim pogadać ale handlarz nic więc pomyślałem cofnę się zapisami i poszedłem do Wolnościowca ten odesłał mnie do mechanika z Powinności potem do handlarza z Powinności i wtedy dopiero dialog wyskoczył.Dokument już mam znalazłem ale potrzebna karta kodów w oczyszczalni.  TU MASZ PLAYLISTĘ JAKĄ TWORZĘ Z MODA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@topur 345

Najlepiej szukać w morzu. 

Jest w temacie moda na ap-pro wzmianka o tej wersji, ale link padł. Na innych stronach również.

Chyba ostatnia nadzieja jest w Clan.su, ale nie mam dostępu do tej strony. Proponuję zagrać w wersję, do której przygotowane zostało spolszczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. Teraz na szybko wziąłem ten drugi ze zdjęcia i działa.
Tu masz trochę łopatologiczny poradnik. (kto wie dlaczego powstał ten wie...)
Tutaj jest Złota Kula, ale mi o samo wrzucenie torrenta chodzi.
A i po wybraniu pliku jak klikniesz wielokropek, możesz wybrać folder, gdzie umieszczone zostaną pliki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.