Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znikające punkty, oznaczenia, schowki, twoja postac itd/itp na mapie kwestów - czasem pomaga dac na chwile na plan ogólny - druga opcja na prawo a potem powrót do poprzedniej - 1 opcja od lewej i wszystko wraca na miejsce.

Poglądowo przedstawienie piktograficzne by uniknąć pytań ;) :

Spoiler

ss_tomahawk_07-29-22_11-10-39_(jupiter).thumb.jpg.e37e609757b10fb0610eab8d64f5bdf1.jpgss_tomahawk_07-29-22_11-10-37_(jupiter).thumb.jpg.e76b30187192dd4d0a0edcf9a81251d4.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hadam Przecież Sacharow dokładnie daje wskazówkę. Przeczytaj jeszcze raz to co on mówi. Naukowiec który uciekł najemnikom, jest na "oczyszczalni" czyli na lokacji Górska Dolina. Patrz od 11:00. To tylko branie zadania i ustalanie miejsca.

https://www.youtube.com/watch?v=2oAe5sILZ3Y

Trochę w wyższych wpisach są opisane problemy z jego znalezieniem. Jest na koniec podpowiedź, co i w jakiej kolejności trzeba zrobić

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qlkin 

Niestety lipa, wylatuje cały czas

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_pcall_failed
[error]File          : C:\xray\stcop_engine\src\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 213
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...e.r. dead city sr\gamedata\scripts\level_weathers.script:461: bad argument #1 to 'find' (string expected, got nil)

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotierChłopak leci przez mody jak mięsacz przez anomalie, lol. Sorjan @cez137

Tu to teraz trzeba odkręcać spiralę takiego, powiedzmy, niezrozumienia. Domyślam się (dlaczego ja się muszę domyślać to osobne pytanie), że po prostu wrzuciłeś @cez137 te fiksy do gry i nie działają? Tak? No i ciekawe jak to pójdzie nam konwersacja na dwa mody...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qlkin 

6 godzin temu, qlkin napisał:

Czort wie co robiłeś? Napisz co?

no co? to co jest w pierwszym poście napisane, robiłem krok po kroku

18 minut temu, qlkin napisał:

No i ciekawe jak to pójdzie nam konwersacja na dwa mody...

Dogadamy sie, spokojnie 😄

18 minut temu, qlkin napisał:

Chłopak leci przez mody jak mięsacz przez anomalie

😄 a bo pozaczynałem kilka i to taka robota, jak jeden nawalił to wziąłem sie za drugi, drugi nawalił to wziąłem się za trzeci, trzeci zrobiłem i wziąłem się za pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137Czyli co ???

Ok. Takie to buty. Przejdźmy się w nich. Spoko.

Gdzieś tu komuś już pisałem w tym tutaj temacie o takim wylocie, tyle, że chodziło o Limańsk. Schemat postępowania ten sam - tylko lokacja jaka tam u Ciebie i to wyczerpuje chyba temat.

Fixy na te artefakty - to są na limit artefaktów w zapisie - i tyle. Co teraz masz w plikach - wiesz tylko Ty. Save'y na których wylatujesz są do skasowania, szkoda czasu w hex'ie... Ratuje Cię tu powrót do działającego zapisu z lokacji sprzed propsa, albo zapis od kogoś.

Po ed. Krótko. Trzeba czytać opisy fiksów, a nawet - o z'Grozo - jakieś stare posty, jeśli te opisy to za mało.

Edytowane przez qlkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 reinstalacja moda z grą na "wylotowych" zapisach nic Ci nie da. Bo to zapisy niosą błąd. Namęczysz się tylko.

Radzę Ci wywalić wszystkie, tak wszystkie i zacząć grę od nowa, a nie od jakiegoś "działającego". I co Ci podpowiem, to numeracja dokumentów do znalezienia wcale nie jest kolejnością ich znajdywania. Bo oprócz nich, trzeba znaleźć jeszcze kilka przedmiotów potrzebnych do gry, choćby detektory. Dlatego korzystniej jest to co jest do zrobienia w parowie, robić jak najpóźniej. Po rozmowie z Doktorem na Bagnach i otrzymaniem od niego b.c.u. , przez Kordon idź na Wysypisko, nie zapomnij pogadać z wszystkimi stalkami na szrocie ( rozmowa uruchamia ścieżkę scenariusza ), a następnie przez bar na Magazyny po elitarny detektor. I dopiero z nim w inwentarzu możesz działać.

@qlkinma rację. Jesteś pierwszym grającym z takimi problemami, czyli że one wynikają z Twojej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qlkin 

11 godzin temu, qlkin napisał:

Ratuje Cię tu powrót do działającego zapisu z lokacji sprzed propsa

No mam działający i mod normalnie idzie tylko boję się że jak dojdę do tego miejsca znowu wywali, może iść inną drogą?

@kondotier

8 godzin temu, kondotier napisał:

Radzę Ci wywalić wszystkie, tak wszystkie i zacząć grę od nowa, a nie od jakiegoś "działającego". I co Ci podpowiem, to numeracja dokumentów do znalezienia wcale nie jest kolejnością ich znajdywania. Bo oprócz nich, trzeba znaleźć jeszcze kilka przedmiotów potrzebnych do gry, choćby detektory. Dlatego korzystniej jest to co jest do zrobienia w parowie, robić jak najpóźniej. Po rozmowie z Doktorem na Bagnach i otrzymaniem od niego b.c.u. , przez Kordon idź na Wysypisko, nie zapomnij pogadać z wszystkimi stalkami na szrocie ( rozmowa uruchamia ścieżkę scenariusza ), a następnie przez bar na Magazyny po elitarny detektor. I dopiero z nim w inwentarzu możesz działać.

@qlkinma rację. Jesteś pierwszym grającym z takimi problemami, czyli że one wynikają z Twojej gry.

Taa Ty to byś wszystko zaczynał od nowa, który to już raz to od Ciebie już słyszę? nie wiem, myślisz że każdy ma czas i ochotę marnować kilkanaście kolejnych dni na przechodzenie (tak, ja gram w takim tempie bo nie gram codziennie) po drugie z opisu moda wyraźnie wynika że nie trzeba się stosować do kolejności zbierania fantów i wgl, jakby było napisane żeby się stosować to bym sie stosował, zawsze najpierw czytam opis i wskazówki a potem ewentualnie stawiam moda, albo i nie, jak mi coś nie pasi, po trzecie parów właśnie robiłem jak najpóźniej, zostało mi tak naprawdę jeszcze rozwiązanie zagadki w CEA i koniec, może tam jeszcze się znajdzie coś pobocznego ale wątpie aby to miało wpływ na główną fabułę

"Po podjęciu się wykonania głównej linii fabularnej nie ma już wskazówek dotyczących jej przejścia, nie ma obowiązkowej kolejności zadań i poszukiwań, każdy Gracz może przechodzić moda według własnych upodobań."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Nie pierwszy raz słyszysz poradę "zacznij od początku", bo nie pierwszy raz jako jedyny z grających masz problemy związane z prowadzeniem gry.

Ale faktycznie, jeśli zostało Ci tylko CEA, to lepiej pomęczyć się z z ewentualnymi wylotami, niż powtarzać grę.

Jak chcesz, popatrz. Tu masz podpowiedzi.

Spoiler

Do wejścia na teren CEA potrzebny jest art kompas. Można go było znaleźć w trakcie gry, ale jak go nie masz, to mod podpowiada gdzie go znaleźć. Patrz na filmiku od 48:00

https://www.youtube.com/watch?v=lpbGbAXfCwM

i na początku kolejnego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137    Jeśli jest tak, jak piszesz - to nie ma znaczenia, tylko wytrać trochę czasu na zmianę pogody i naprzód. Jak fiksy na arty wstawiałeś lepiej napisz i wrzuć ten 'działający' zapis to sprawdzę 'mięsacza'.

A wiesz, że czas rozpadu połowicznego dla cezu-137 wynosi około 30 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Qwertyl Linki są dobrze wrzucone, co prawda osoba pisząca wstawkę zamiast trzymać się forumowego wzoru wstawek postanowiła trochę przekombinować . Pomimo tego, nie ma problemu z tym aby odczytać który link do czego prowadzi. Mi wystarczyło 30 sekund żeby zrozumieć który link kieruje do czego. Zastąpię Antona i postaram się jak najkonkretniej napisać który link jest do czego :) 

 

LINKI DO POBRANIA MODA "DEAD CITY SPECIAL RELEASE"

 

LINKI DO POBRANIA SPOLSZCZENIA "DEAD CITY SPECIAL RELEASE"

 

LINKI DO POBRANIA  "DEAD CITY SPECIAL RELEASE EDYCJA POLSKA"

 

 

Proszę :D życzę przyjemnej gry. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ze schowkiem Strieloka. Jestem przy tym włazie pijawki zabite przez wojsko i mam problem że pisze mi że właz zablokowany a żadnego innego zadania więcej nie mam. Wybiłem najemników i bandytów bez żadnego zadania bo nie wiem czy wogóle jest jakieś na to. Gram w to pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość. Ktoś wie o co chodzi czy coś zle zrobiłem i muszę grę od nowa lecieć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.