Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Matiz1911 Ja przeszedłem Limansk i jego podziemia bez najmniejszych problemów. A zadanie na SR25 zostało zaliczone. SR25 można też znaleźć gdzie indziej i czy na pewno poszedłeś do Woronina z tym z arsenału?

Mod pod względem stabilności jest mocno dopracowany. Tak samo było z jego pierwotną wersją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier No niestety, każdy zapis w Limańsku powoduje, że nie da się go wczytać bo rezultatem jest wylot albo wczytuje się ale bez znaczników przejścia do innych lokacji i przy próbie zmiany lokacji i tak jest wylot.  Na żadnej innej lokacji nie miałem czegoś takiego, zero problemów. Ale tu już jest dla mnie koniec moda, działa do momentu wejścia do kompleksu Duga, robi autosave który działa, ale dalej już lipa. Próbowałem na najróżniejsze sposoby. Co do SR-25 to miałem dwa w plecaku. Wyrzucając jeden czy drugi na ziemię, kończy się w ten sam sposób, otrzymaniem nagrody bez zaliczania questów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matiz1911 Daję Ci dwa zapisy, jeden przed tele do Limanska, a drugi już w Limansku. Nie dla gry, ale dla sprawdzenia czy na nich też będziesz miał swoje problemy i wyloty. A wnioski wyciągniesz sam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier ok, okazało się że gra nie chce aby wchodzić do Limańska przez Prypeć (myślałem że most można opuścić tylko od strony limańska) i przez wejście od strony prypeci nie triggerowało mi rozmowy ze stalkerami w limańsku. Jednakże po doprowadzeniu ich do budynku 37 nic się nie dzieje, co nie zalicza misji. Idę znaleźć SR-25 w zbrojowni, udaję się do Woronina, wtedy zalicza jedną misję a misja "rozpoznanie bojem" dalej wisi. Tak chyba nie powinno być ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matiz1911  Na moim zapisie? A przed pójściem do zbrojowni z piwnicy przy fontannie, poszedłeś pod anteny, wybiłeś Monolit, wszedłeś do podziemi i z trupa zabrałeś kartę dostępu? Trzeba też zlikwidować Monolit aż do tele do Szpitala. Wtedy powrót do fontanny i w podziemia.

Stalkerów od artefaktu masz tylko doprowadzić do budynku. Chyba ( nie pamiętam ) nie było w PDA na to zadania.

Jeśli masz zachowane swoje zapisy sprzed wejścia do Limanska, to z nich skorzystaj. Idź do Rudego Lasu i opuść most. Służy do tego taka szafka elektryczna z prawej strony drzwi dyżurki.

P.S.    I zacznij pisać z zasadami interpunkcji i stosowania dużych liter. Bez tego to zgadywanka, co chcesz przekazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, myślałem, że opisałem dość zrozumiale. A i kropki i przecinki w mojej wypowiedzi się znajdują. Więc nie, nie na twoim zapisie, wczytałem swój stary i przeszedłem przez most. Tak, wybiłem wszystkich w Limańsku. Najpierw zdobyłem kartę bo inaczej się nie da wejść do labu. Jak napisałem, nie zalicza jednego zadania oba na znalezienie SR-25, po oddaniu karabinu zalicza "Towarzysze broni" a zostaje "Rozpoznanie bojem". Prawdę mówiąc, to już mi nie zależy na dokończeniu gry, po prostu ciągnę temat aby zostało dla innych, że są takie problemy. 

ss_matiz_06-19-22_21-23-10_(limansk).jpg

ss_matiz_06-19-22_21-22-49_(limansk).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matiz1911  No to czegoś w tym nie zaliczonym zadaniu nie zrobiłeś. Zobacz na zrzutach jak to było u mnie.

Zadania w PDA przed oddaniem SR25.                                                          Rozmowa z Woroninem.

ss_fred_06-20-22_11-50-42_(bar).jpg   ss_fred_06-20-22_11-50-56_(bar).jpg

            Zaliczenie zadania i nagroda.                                                                        Zadania w PDA po zaliczeniu.

ss_fred_06-20-22_11-51-16_(bar).jpg   ss_fred_06-20-22_11-51-28_(bar).jpg

Abyś nie musiał rezygnować z dalszej gry, możesz skorzystać - jeśli zechcesz - z mojego zapisu.

 453 woronin.dds       453 woronin.scop           

To zapis sprzed oddania snajperki. Dokumentów nie szukałem po kolei numeracji, więc będzie się to różnić od Twojej gry. Zawartość plecaka mam sporą, będziesz miał wybór pod swoje upodobania.

Spoiler

ss_fred_06-20-22_12-05-30_(bar).jpg

ss_fred_06-20-22_12-05-43_(bar).jpg

ss_fred_06-20-22_12-05-53_(bar).jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@innowierca  A które spolszczenie instalujesz? Bo są dwa.

Jeśli podstawowe, to zobacz, czy w gamedata moda nie masz drugiej gamedaty tylko z wypakowanym spolszczeniem.

Spolszczenie trzeba wypakować w jakimś folderze poza grą i tylko samą gamedatę ze spolszczenia wkleić do moda. I nie zapomnij podmienić fsgame.ltx, na ten ze spolszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@innowierca  Moda instalowałem od razu do katalogu w którym miał pozostać. Zmieniłem mu tylko nazwę na swoją, krótką.

I do katalogu z modem wkleiłem gamedatę z rozpakowanego spolszczenia.

Przed napisaniem tej informacji usunąłem tę gamedatę spolszczenia i mam moda po rosyjsku.

ss_fred_06-20-22_19-56-13_(mainmenu).jpg   ss_fred_06-20-22_19-56-25_(mainmenu).jpg

Jak to nie masz gamedaty po spolszczeniu? Poniżej zrzut ekrany z katalogiem w którym wypakowałem spolszczenie podstawowe.

1.jpg

Jak widzisz, gamedata jest. W niej są trzy katalogi.

Jeśli wypakowałeś spolszczenie wskazując docelowe miejsce w modzie, to zobacz, czy w jego katalogu głównym, nie masz katalogu o nazwie DCSR spolszczenie. W nim będzie ta gamedata.

A jak tego pliku nie ma, to wstaw spakowane spolszczenie do katalogu poza modem, tam je rozpakuj i poszukaj gamedaty. Skopiuj ją do moda.

Jak pobrałeś to drugie spolszczenie, to postąp tak samo. Wypakowanie poza modem i przekopiowanie gamedaty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anatolij Do sterowni antenami wchodzisz bez niczego. Drzwi są otwarte. W poprzedniej wersji trzeba było anteny wyłączyć, teraz tego nie miałem. Zlikwiduj wszystkich monolitowców tak na placu z antenami, jak i do końca lokacji aż pod tele do szpitala.

Chyba, że pytasz o podziemia. Pod antenami masz dwa miejsca z beczkami. Zejście pod ziemię jest przy mniejszej ilości beczek. Beczki odturlaj jak najdalej, a deski rozwal granatem. Na dole masz trupa naukowca z fleszką, a deszyfrator pozwoli Ci otworzyć jeden okrągły właz. To konieczne, aby później dotrzeć do zbrojowni.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anatolij W Limansku do podziemi są dwa wejścia. Jedno w piwnicy koło fontanny, a drugie pod antenami za budową.

Jak z Rudego Lasu wchodzisz do Limanska, to z tymi stalkerami przy tunelu masz rozmowę o wspólnym działaniu w dojściu do budynku o nr XXX ( nie pamiętam ). Zgadzasz się i wspólnie czyścicie tę część Limanska. Przy budynku przedszkola enpece się zatrzymują, a Ty idziesz dalej aż za budowę. Trochę sobie powojujesz. Jak miniesz budowę, to za tą bramą z podkopem skręt w prawo do bramy z placem na którym są Anteny. Ale lepiej jest dojść bojem do końca lokacji i dopiero wrócić na plac z antenami, jak na tym poradniku.

https://www.youtube.com/watch?v=-s0Cr8oDS4Q

I na tym placu z antenami musisz znaleźć wejście zamaskowane beczkami. Pokazane na 30:00

https://www.youtube.com/watch?v=uHaph2icevk

Tam masz trupa uczonego z kartą dostępu. Zabierasz kartę, otwierasz jedne z okrągłych drzwi ( inne otworzyć się na razie nie da ) i wracasz do piwnicy przy fontannie. Z niej znów wchodzisz do podziemi i wędrując nimi zdobywasz detektor Elite + i z trupa dowódcy ochrony potrzebną fleszkę, a z drugiego drugą.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blacho
Artefakt Bączek: 1:10

Artefakt Generator: 1:40

Spoiler

 

 

Tak swoją drogą, to oba arty znalazłem na innych lokacjach i całkowicie przypadkowo. Jeden z nich na pewno był w schowku (chyba w Czerwonym Lesie). 

Dokumenty:
(0:14)

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo Tu masz filmik jeśli wchodziłeś z DM.

https://www.youtube.com/watch?v=X0W8ILX1dQ4&list=PLit1Wbp6EQI-wkbDssBTHD5Vob-IZw3G1&index=12

Ale można też wejść z Radaru, z tego tunelu na bocznej drodze. Wchodziłeś jak na filmie, czy z Radaru? Jak z Radaru, to na podstawie filmiku sam wybierz kolejność poszukiwań.

Spoiler

Trup jest koło mostu.

@blacho  Z artami dla Doktora nie musisz się śpieszyć z tej przyczyny, żeby do Mrocznego Parowu nie wracać ileś tam razy. Warto tu przyjść jak już będziesz miał detektor Swarog lub nawet Elite+, oraz deszyfrator. Numeracja dokumentów nie jest obowiązująca przy ich odszukaniu.

Moja rada, to najpierw pójść na Wysypisko i Agroprom. Swarog jest na MW, a Elite+ w podziemiach Limanska. A do deszyfratora droga daleka.

 

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.