Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi ze spolszczeniem Edycja Polska,pierwszą część pobrałem zainstalowałem i mod jest po Polsku,moda mam z torenta pobranego,ale głównym gwozdziem programu jest druga część spolszczenia edycji Polskiej,nie mam pojęcia jak to zainstalować czy wypakować nie mam opcji  tzw Win Rara,może pomoecie Panowie roztłumaczyć bo nie czaję klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL byłem pewny, że ta kwestia została wyjaśniona kilka postów temu...

Spolszczenie w wersji Edycja Polska posiada dwie części. Wystarczy otworzyć 7-Zipem pierwszą (.001) i wypakować jej zawartość do folderu z modem.

Program wypakuje od razu całą zawartość archiwum. Nie należy otwierać, ani próbować wypakowywać drugiej części.

 

Edyta:

Na wypadek, gdyby ktoś jeszcze miał z tym problemy, dodałem odpowiednią adnotację do instrukcji instalacji zawartej w #1.

Edytowane przez Anton Gorodecki
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEŻENIE. Poniższa porada dotyczy tylko i wyłącznie spolszczenia podstawowego. Nie należy dokonywać podmiany, o ile w modzie zastosowano Edycję Polską !!!

Ponieważ przy spolszczeniu podstawowym część z napisów menu była dla mnie niewidoczna z powodu tła, dokonałem małej korekty i teraz są one dobrze widoczne.

ss_fred_05-27-22_14-53-38_(escape) — kopia.jpg     ss_fred_05-28-22_11-54-45_(escape).jpg  

Jeśli ktoś chciałby skorzystać z tej zmiany, niechaj w gamedacie moda utworzy katalog textures, a w nim katalog ui i do niego wklei poniższy plik:

ui_actor_main_menu.dds

Kolor czcionki nadal pozostanie żółty,

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayer99 Są w modzie wątki "pseudorealizmu". Musisz doczekać aż rusznikarz naprawi snajperkę. Skoro już zająłeś się najmami, wiec trochę czasu wytopiłeś. teraz obiegnij te miejsca, które są zaznaczone ma mapie jako anomalie. Tylko ostrożnie, abyś nie nałapał radiacji. Przejdź się na tory kolejowe i wejdź tak do wagonów jak i na lokomotywę na moście. Potem posprawdzaj jeszcze elewator. Szafka elektryczna, galeryjka na dachu, biała osobówka w niskiej części. Jak jeszcze nie będzie sygnału, to idź spać. Scenariusz ruszy po odbiorze snajperki i zgody na pomoc. 

Od Sidora też jeszcze wezwania nie dostałeś? Spokojnie, przyjdzie i wtedy scenariusz piszesz sam. idziesz gdzie chcesz, byle tam był fragment dokumentu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka ciekawych itemów: śpiwór, hełm sfera12, Sig Sniper. Nie wiem czy schowki są zmienne, lecz jeśli ktoś zechce zaspojleruję…

Jest też brak polskiego tekstu przy dźwigni opuszczającej most do Limańska…

😎😉

2 pytania może ktoś wie już:

- czy są kolimatory do broni NATO?      
- skąd wziąć kartę do magazynu monolitu w Limansku z SR25?

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hełm sfera 12 - baza wolności schowek na wagonie.

Sig Sniper wioska pijawek bagażnik białej Łady.

Śpiwór schowek nad tunelem w szczelinie w bazie Wolności.

Unikatowy Colt1911 z kolimatorem hangar w Rostok Factory, ten zamknięty z 2 strony. 

Unikatowy SVU w Rostoku tam gdzie w Anomaly jest anomalia, za płotem po prawej stronie w skrzyni.

Kombinezon SEVA w Mrocznym Parowie w tunelach w dużym drewnianym kontenerze w pomieszczeniu z anomaliami kwasowymi.

Edytowane przez Mayer99
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, na Rostoku robię misje dla Barmana odebrani paczki i odrazu zbieram te PDA dla technika, problem w tym że z zabitych  Najemników wyskoczyły mi tylko 2 PDA, od Barmana dostałem 3 PDA a technik potrzebuje 6. Pytanie czy gdzieś indziej w Martwym Mieście czy Limańsku z Monolitowców wypadają te PDA do tej misjii? Czy należy powtórzyć tą misje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakaś mała podpowiedź gdzie znajdę deszyfrator do zamków…? Biegam po zonie i odbijam się co krok od zaszyfrowanych drzwi…z Kartografem pogadałem już btw…

Kombinezon wojskowy Bułat - Agroprom Zach wejście do bazy Duty w skrzynce energetycznej po lewej stronie na słupie energ.

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.