Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier Witam , ale w tym Parowie w kanałach potrzebny deszyfrator jak go zdobyć i gdzie . Znalazłem artefakt bączek potrzebny jeszcze drugi gdzie jest. W tych kanałach to się chyba pogubiłem bo latam w kółko , jest tam coś ciekawego do znalezienia.

Edytowane przez kanon1022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem przy końcówce moda i niestety wylatuje mi przy próbie wczytania zapisu z Limańska. Bez znaczenia czy to quick, twardy czy autosave. Help

[print_output()] SCRIPT RUNTIME ERROR:
...a.l.k.e.r. dead city sr\gamedata\scripts\xr_logic.script:1256: attempt to index local 'obj' (a nil value)
stack traceback:
    [C]: in function '__index'
    ...a.l.k.e.r. dead city sr\gamedata\scripts\xr_logic.script:1256: in function 'pstor_retrieve'
    ...k.e.r. dead city sr\gamedata\scripts\xr_statistic.script:633: in function <...k.e.r. dead city sr\gamedata\scripts\xr_statistic.script:628>
*********************************************************************************
 
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_pcall_failed
[error]File          : C:\xray\stcop_engine\src\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 213
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...a.l.k.e.r. dead city sr\gamedata\scripts\xr_logic.script:1256: attempt to index local 'obj' (a nil value)

 

Tak btw nie bardzo rozumiem czemu tam jest ścieżka na dysk C:\xray. Gra jest na D i w ogóle nie ma takiego folderu 

Edytowane przez Matiz1911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanon1022 - jak już w/w idziesz z najnowszym/najlepszym "wykrywaczem artefaktów" na sam dół laboratorium, tam gdzie są kanały i zielone opary oraz sporo wszelkiej maści poltergeistów.

On, ten artefakt i wiele innych tam jest/są i czekają na ciebie.

p.s. żeby wejść na szybko (na tzw. blitzu) włazem przy CPN-ie należy najpierw wejść głównym wejściem do laboratorium i odblokować właz.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko dla @kanon1022 , ale i dla innych grających filmik, gdzie szukać unikalnych artefaktów.

https://www.youtube.com/watch?v=h7-AsSGYhEA

A w tym gdzie są detektory i śpiwór.

https://www.youtube.com/watch?v=ypnMElDZtu4&list=PLB5TuIG2KlMk64aNNIl7hJVxVBMbv4BOQ&index=5

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matiz1911Przy takiej figni to i autor moda nie pomoże pewnie. Bite sejwy w tym modzie się zdarzają. Zwłaszcza w Limańsku i podobno w MM i Prypeci. Moja rada: restartuj od poprzedniej lokacji i wejdź do Limańska po dłuższym czasie, tak z parę godzin chociaż, np. przespać czy gdzieś przebujać. Bite sejwy wywalić - wiadomo. Powinno pójść. Jak wejdziesz na tę lokację to usuń autosave co się zrobi - tak na wszelki..., potem normalnie.

Btw. Ten path z loga - to jest pełna ścieżka do pliku zawierającego funkcję, która miała problem, ale nie jest do niczego na Twoim komputerze. Jest to ścieżka wersji deweloperskiej wskazująca plik źródłowy, który miał błąd. Są różne ścieżki, ale tylko w zależności od dev-wersji. 

Edytowane przez qlkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem jeszcze na początku moda ale zauważyłem że sporo jest bandytów rozsianych po mapach. Niby nie strzelają, ale podejść za blisko też nie dadzą.

Czy można bandziorów w modzie rozwalać bezkarnie, czy będą potrzebni do zadań i lepiej się wstrzymać?

A, i czy wie ktoś może gdzie są narzędzia podstawowe na bagnach? 2 pozostałe znalazłem, ale za tymi oblatałem całą mapę i nic

Edytowane przez Wielebny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wielebny Stara zasada modów mówi, że jak do Ciebie nie strzelają, to i ty też nie strzelaj. A tu filmik ( również i dla innych ) gdzie są narzędzia.

https://www.youtube.com/watch?v=_z2A2TQVoD4

@bolo Oprócz Pałki, potrzebne jest zadanie na znalezienie artu. Nie pamiętam, kto i kiedy o nim mówi. Ale możesz spróbować wleźć i poszukać. Jak wleźć, podpowie filmik.

https://www.youtube.com/watch?v=Sb1WZAjnS3E&list=PLB5TuIG2KlMk64aNNIl7hJVxVBMbv4BOQ&index=10

 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na Kordonie można spokojnie wybić bandosów, zwłaszcza tych na parku samochodowym - to późniejsze zadanie będzie w pełni zaliczone, tyle, że "normalnie" można użyć snajperki Strieloka. Na bazy bandytów można wchodzić bez strzelanek w bandyckim płaszczu - można znaleźć, można kupić - jeden akurat jest na STS na Kordonie. Można np. odwiedzić mechanika w DM na byłej bazie Swobody jako braciak.

Braki "linijek" dialogu u Sacharowa to nie efekt jakiegoś antycheat'a (znalazł ktoś jakiś w tym modzie? lol) czy błędów gry - tylko są zwyczajnie nieaktywne - bo czegoś (jeszcze) nie zrobiono np. jak brak oskołka monolitu z denata - to nie ma tej linii, jak nie było rozmowy na Zwałce z samotnikiem przy anomalii - to nie ma linii o detektorze i zaginionej ekspedycji itd. etc.

Mod stabilny, choć bite sejwy i wyloty się zdarzają (np. Limańsk, MM, Prypeć - czyli jak zwykle). W przypadku takich prześladujących wylotów - powrót do wcześniejszych zapisów np. powtórne wejście na lokację (dobrze odczekać trochę czasu gry, ale nie autosejw raczej) - to najskuteczniejsza metoda. Jak to kogoś frustruje, to pracowity autor moda - Policai - zbiera właśnie na sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie, ale co właściwie mam zrobić w zadaniu Barmana na PDA? Znalazłem 3 sztuki (2 w trupach i jedną w skrytce) i tyle a wg Barmana powinienem mu dostarczyć ich sporo więcej z czego on odpali mi 3. Najemnicy mają jakiś tajny schowek w dziczy?

@vidkunsen pisał wcześniej że kolejne 3 można dostać za zadanie od handlarza na Agropromie - tylko że byłem w tamtejszej bazie neutrałów, jest tam tylko jeden handlarz który wyraźnie odmawia współpracy bo nie ma żadnego dialogu. Trzeba zrobić coś dodatkowo żeby chłop zatrybił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wielebny  Dla barmana, to miałeś znaleźć przesyłkę. Jest w tej takiej na pół rozwalonej budzie, przy placu załadunkowym. A te znalezione, to pilnuj, bo będą Ci potrzebne w zadaniu dla rusznikarza.

Patrz 18:15 przesyłka.

https://www.youtube.com/watch?v=VFIaXssk6AM

 

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael  Też grałem w poprzednią, ale ta jest jeszcze lepsza. Więcej zadań, lepsza grafika i optymalizacja moda.

          Życzę, abyś przeczytał tę informację.                                                                                                         I obyś tyko tak nie skończył.

ss_fred_06-09-22_19-53-45_(stancia_2).jpg                              ss_fred_06-09-22_20-08-03_(lab_atmospher).jpg

A za to zakończył grę, z taką informacją.     To, czego mi w modzie brakło, to brak dialogu ze Sknerginem, gdy w wolnej grze dotrzemy do niego na Kordonie.

ss_fred_06-10-22_01-07-03_(stancia_2).jpg                               ss_fred_06-11-22_14-19-26_(escape).jpg

Dialogu finalizującego misję i powrotu na Wielką Ziemię.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy, prawdopodobnie utknąłem w grze, nie mam artefaktu Wrzeciono, być może, że go sprzedałem albo go nie znalazłem, już nie pamiętam. Czy można w grze jeszcze go znaleźć?

Obejrzałem film i wiem, że go miałem i sprzedałem, jestem daleko w grze, jak nie będę miał wyjścia to muszę się cofnąć. Jeżeli jeszcze występuje w grze to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo Nie pamiętam, gdzie jeszcze oprócz Pijawkowa znalazłem Wrzeciono. Jedyne co w tej sytuacji mogę zrobić, to zaproponować Ci mój zapis przy tele do Kartografa.

Chyba, że jest ktoś z lepszą pamięcią i też znalazł Wrzeciono w innych miejscach.

Ale czy po znalezionych dokumentach połapiesz się co już zrobione, a co nie, nie wiem. W każdym bądź razie po uzyskaniu deszyfratora, zostanie Ci do zrobienia Limansk z podziemiami i cała reszta.

Jestem dobrze wyposażony, bo nie zaczynałem od Parowu, a od Wysypiska, Agro i Bagien. Na Bagnach nie robiłem zadania z narzędziami. I nie pamiętam, czy już zabrałem Sajgę i PP2000 z Kordonu.

:viva:

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.