Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Vidkunsen preferuje metodę na siłę/chama/żywioł (za bardzo nie czyta chyba co i jak pasowało by zrobić) ale jak widać też się da ;) Ja też wyłączyłem wajchą to promieniowanie. Tutaj te wszystkie panele z przełącznikami mniej rzucają się w oczy niż w lokacjach z oryginalnego stalkera. Ale to na plus bo w tych wszystkich labach jest więcej różnych szaf, paneli itp. Nie jest tak pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak wyłącze Mózgozwęglacz i map iść do Prypeci Barman mówi żebym wpadł po nagrodę. Mówi też żebym na kordonie w bunkrze Żaby pogadał z jakimś stalkerem. Jest tam Ilja Spalony i po rozmowie od razu jest ładowana jakaś mapa. Problem jest taki że spawnuje się gdzieś poza mapą w nocy pod gwiaździstym niebem, ląd jest chyba nademną? Nic nie mogę zrobić. Też tak mieliście? Co to za mapa, dużo tam questów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem tak samo, usunąłem katalog dodany przez fix3 gamedatalevelslvl4_darklab i poszło.

Po sekwencji teleportów w Dark-labie wróciłem do piwnicy Żaby, gnom czekający na mnie ucieka i albo zabijają go stalkerzy albo znika i nie wiem co powinno być dalej. Miałem jakieś skojarzenia z zaginionymi dziećmi (te gnomy takie jakieś dziecinne) ale nie udało mi się pociągnąć, jeśli uda Ci się pójść dalej to napisz, bo moja wyobraźnia jest niezaspokojona.

Pozdrawiam

P.S - dokładnie przeszukaj ostatnią lokację przed powrotem do piwnicy, gdy pojawi się sms "Pospiesz się. Czekam w podziemiu" - znalazłem coś wartościowego, ale i tak nie wiem co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być coś z tymi dziećmi, jak wchodziłem do szkoły w Prypeci to była cutscenka jak ojciec wysyła dzieciaka do szkoły, a ten dzieciak wygląda jak gnom/skrzat. Po cutscence atakuje nas skrzat i kontroler.. No i Dziennikarz o tym wspomina więc może te questy się łączą. Raczej nie będe się bawił w wycinanie folderów żeby zobaczyć ten darklab. Muszę skończyć moda, a już chyba jestem na finiszu. Ale jakby ktoś znał rosyjski to na forum moda mogłby wspomnieć o możliwym problemie. Chyba, że fix4 to naprawia ale w changelogu o tym nic nie było chyba

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wędrówka po "czymś i gdzieś", jest zrobiona po to, aby można było znaleźć minigana, który jest bardzo potrzebny w finałowym ataku na CEA. Jak ktoś sam nie znajdzie, to podpowiem ja, albo ktoś, kto to zrobił z sukcesem. A znalezienie, naprawdę jest niekłopotliwe.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za wyjaśnienie, przestanie mnie dręczyć poczucie że coś przegapiłem.

Jeszcze pozostaje tajemniczy powód śmierci Wiedźmina, jeśli twórcy moda postanowili go uśmiercić, to mieli do dyspozycji wiele łatwych i czytelnych sposobów (mina-pułapka, anomalia, zawał serca itp.) a tak, to zdarzenie pozostawiło u mnie odczucie pewnej fuszerki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem OLR 2.5 FIX3 PL, ogólnie mod/gra mi się bardzo podobała. Zaliczyłem 2 zakończenia (monolit i likwidacja Świadomości), ciekawe czy jest więcej? To teraz takie moje podsumowanie. Plusy: Fajnie przerobiona fabuła podstawki, mod ma fajny stalkerski klimat Dużo questów głównych i pobocznych, mod jest długi Parę cutscenek Bardzo fajne mapy, ładny graficznie, przerobione anomalie (jedna termiczna dziwnie wygląda jak taki wiszący bąbel zakrzyiający obraz, nie wiem czy tak ma być) Fajne nowe dźwięki (odgłos wrzucania czegoś do anomalii i odgłosy mięsaczy rulez :) ) Nowe artefakty, trochę nowych broni ale mogli dać jeszcze parę Możliwość robienia notatek w pda :) Świetna polonizacja Minusy: Strasznie mało pancerzy do wyboru Trochę CTD/Bugtrapów część możliwe, że spowodowana nie za mocnym sprzętem na którym grałem Miałem częste wyloty na CEA, Generatorach (np z logiem Child registered but not found itp) Chamska zagrywka z teleportacją z Czarnobyla na Kordon, a co niech se gracz pobiega dodatkową godzinkę ;) Brak możliwości wejścia na lokację Darklab,( jak coś tam się pousuwa ;) z gamedaty to da się wykonać tam questa patrz post ->#409.) W ogóle końcówka trochę słaba. Nie wiem czy Świadomość Z coś wyjaśnia bo rozmowa jest króciutka Mój największy minus to masa zadań "na gębe" bez jakiegokolwiek opisu w zakładce zadań czy też w sekcji notatek. Aż się prosi moim zdaniem o dawanie tam jakichś opisow . Bez systematycznego grania albo robienia własnych notatek można utknąć w grze. Ocena 8.5/10 Mimo paru minusów jest to świetny mod. Na pewno kiedyś go jeszcze przejdę.

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trzeba iść tak daleko w kierunku teleportu - prawie do niego - aż się minie płot. Dopiero skręcić w lewo i na górce są chaty.

"Instalacja", to za dużo powiedziane. Ale tak to nazwali autorzy moda. W jednej z nich są takie pulpity sterownicze. Przynajmniej u mnie, nie widać było tej rączki do wyłączania, ale pokazały się napisy. Użyj i komunikat o wyłączeniu.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem najprostsze  zadania stają się problemem - za to cenię Stalkera. Wystarczyło popatrzeć na mapę i wszystko wiadome. Dzięki Panowie.

Znalazłem drugi przyrząd do wyłączenia psi-pola,ale zadanie o przyniesienie 2 przyrządów nie zaliczyło się. Czy pamięta ktoś czego jeszcze potrzeba. Zagmatwana jakaś sprawa. Może tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.