Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, wyłączyłem zwęglacz i teraz nie ładuje mi się przejście na magazyny, mogę iść dotąd aż wpadnę pod tekstury.Wczytywałem też zapis od razy po wyjściu z labu i nadal nic 

Może ktoś u siebie sprawdzić? 

Może to ma coś związanego z godziną grozy która się odpala, tylko że nie da się jej wyłączyć przez menu 

 

przejscie.dds przejscie.sav

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne rozwiązanie fabularne. Tak było już w Soliance. Przejście z Radaru na Magazyny musisz sobie kupić u Informatora w Barze. Powinieneś mieć przejście na Jantar, a jeśli nie to na Radarze można było odkryć informację o przejściu do Doliny Mroku, tylko teraz nie pamiętam gdzie to było. Albo przy ciałach naukowców, niedaleko wejścia do Warlabu, albo w wagoniku przy zawalonym tunelu, na końcu pierwszego odgałęzienia z prawej strony głównej drogi, tego przed drogą do Prypeci.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki środkowy palec w naszą strone od twórców, żeby się pomęczyć. Postrzelaj pod kątem na kucaka ze strzelby i sie powoli będzie przesuwać. Pociesze cie jeszcze... przy wyjściu z X-16 będzie druga taka xD ale tamta już łatwiejsza. Wystarczy, że poskaczesz po niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanon1022 - otwierasz moda  i w 2 oknie spawner - gamedatę i  elementy z gamedaty ze spawnera zamieniasz w modzie - zaznacz, przenieś, upuść i klikasz tak gdy mowa o zamianie.

Potem zazwyczaj F1 lub w opcjach w menu jest dostęp do spawnera, niektóre spawnery działają pod klawiszem S.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ignachinio napisał:

Panowie czy w OP-2.1 za osiągnięcia nie ma już schowków specjalnych? Czy są one tak daleko, że po prostu jeszcze do nich nie doszedłem na mapie :P

Jak było w OP 2.0 tak jest w OP 2.1. Ergo -są:020:. Jak zwykle niewidoczne plecaczki.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2019 o 10:00, Anton Gorodecki napisał:

@Hobby niestety wrogich NPC-ów nie można leczyć w OP 2.1. Tak przynajmniej napisano na stronie twórców moda:

 

Takže pro ty kterým se podaří najít raněného Kuzněcova a nejde navázat dialog.Musíte na chvíli upravit plik gamerelation.ltx a udělat z vojáků přátele.Potom můžete Kuzněcova léčit.Po vyléčení vymažete plik a pokračujete normálně dál.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.