Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@Ignachinio Filmy to Ci raczej nie pomogą bo tam wszyscy stają w tym białym okręgu i wszystkim działa za pierwszym razem.

Ale gdzieś niedawno ktoś miał taki problem z tą transmutacją, bodajże ramirez12. Zobacz sobie parę stron do tyłu, on opisywał jak rozwiązał ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli próbować jeszcze raz? Do Szpitala można się teleportować czy trzeba pieszo iść?

 

Poszło jeszcze raz trzeba było wejść.. i wrzucić w srodek anomalii i zaskoczyło.

Pytanko według info artefakt Korona daje Kalinin za zadanie Podróżnik... Co to za zadanie?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Smok napisał:

Witam, Panowie, mam pytanko: czy ktoś wie może gdzie można znaleźć miniłom Freemana ??? Nie znalazłem tutaj żadnej wzmianki na ten temat...

Onąż breszke dostajesz of Freemana za ....nie pamietam jakie ...zadanie. Tudzież jako znajdzka w rzadkich schowkach .

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Niestety Mr. Freeman już od dość długiego czasu nie daje żadnych zadań a mnie już czas się kończy na znalezienie tej breszki. No cóż, MOŻE jeszcze zdążę ją zdobyć. 

Tak przy okazji, Panie "Boberm", tego kontenera dla Sidora na Radarze nadal nie znalazłem. Nie ma go w żadnym z miejsc w których wskazuje go poradnik, natomiast kuriera o którym Ty mi pisałeś, też nie ma ani wogóle na Radarze, ani przed wejściem do X-10, ani za wejściem, ani w samym X-10, ani wogóle ni cholery nigdzie... Już zdążyłem przy tym szukaniu kuriera, bądź kontenera, policzyć całą trawę na Radarze, co do źdźbła i wszystkie kamienie i NI CHU CHU... NIE MA. Najwidoczniej Amba mi go wp...liła... Może zanim pojawi się ten kurier, albo sam kontener, trzeba najpierw zaliczyć coś innego, czego jeszcze nie mam ??? Trudno wyczuć, bo ten mod jest tak porypany że szkoda gadać... A jednak nie daje spokoju... Już trzy razy wyrzucałem go NA ZAWSZE i mimo to, znowu do niego wróciłem - już po raz czwarty... Albo mnie w końcu szlag trafi - albo jego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat - tak, chodzi właśnie o TEGO kuriera Z TYM kontenerem dla Sidora. Dzięki za odzew, ale niestety nic z tego. NIE MAM - ani kontenera na czołgu, ani wogóle nigdzie (przeszukałem już cały Radar z dokładnością do jednego źdźbła trawy) - ani żadnego kuriera - obojętnie, żywego, pół żywego, ćwierć żywego, prawie żywego, nieżywego, czy jakiegokolwiek... Nie wiem, może znów się coś poknociło w samej grze, bo już dość długo szukam tego cholerstwa i autentycznie tego NIE MA i wisi mi przez to parę innych zadań. Może pomogłaby ponowna reinstalacja moda, ale odechciewa mi się tego już na samą myśl o tym...  W każdym razie dzięki za dobre chęci... Idę sobie pomarzyć o mordowaniu twórców tego moda na wszelkie możliwe sposoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smok

24 minuty temu, Smok napisał:

. NIE MAM - ani kontenera na czołgu, ani wogóle nigdzie

Jak masz aktywne zadanie od Sidora na kontener to musi być. Niemożliwe jest, by się nie zrespił.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby, jakbyś podesłał zapis:happy: Tylko musiałbyś powiedzieć, na jakiej wersji grasz. Ja mam 8.0, więc jak grasz np na 8.2 to u siebie nie sprawdzę... Ale może inni forumowicze mogliby sprawdzić u siebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat - Mam wersję właśnie 8,2. Zadanie na ten kontener mam już od dość dawna aktywne i KICHA... Jak widać W TYM modzie NIE MA rzeczy niemożliwych... Np. takie PDA niejakiego obywatela Siwego... Niby JEST - ale jak się go obywatelowi Siwemu zap...doli - to go MOMENTALNIE niejaka obywatelka Amba wp... doli i JUŻ go nie ma - i to na amen...

@Ignachinio - Sam czołg oczywiście MAM.  Stoi tam sobie już chyba od pierwszej części S.T.A.L.K.E.R.-a - aż dziw, że go tam jeszcze złomiarze nie wyniuchali... Te Ruskie, to jednak STRASZNIE niepraktyczny naród - u nas, już dawno przeminąłby z wiatrem i wszelki słuch by po nim zaginął... Nie mam tylko tego cholernego kontenera ani NA czołgu, ani POD czołgiem, ani w żadnej dziurce w czołgu, ani nigdzie dookoła czołgu w promieniu co najmniej pierdyliona kilometrów... 

Właśnie wywaliłem tego moda po raz kolejny... Może jak zainstaluję go OD NOWA, to ten pierdzielony kontener raczy się wreszcie ujawnić... Ale to już jutro - dzisiaj już mi się nie chce z tym bawić...

Pozdrowionka dla wszystkich...  :salute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smok Nie to żebym namawiał do złego....:biggrin: Ale w takich sytuacjach, jak nie pojawi się jakiś item, bardzo przydatny może być spawner.

Swoją drogą, dziwny masz problem, bo występuje tylko u Ciebie. Wielu ludzi w tego moda grało, ale nikt nigdy nie zgłaszał takiego problemu. (Bynajmniej ja nie pamiętam, aby ktokolwiek taki problem miał:happy:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat - Owszem, ściągnąłem spawner - ze względu na to nieszczęsne PDA Siwego które znika od razu po zabraniu go Siwemu - TEORETYCZNIE do TEJ właśnie wersji moda - tyle że nie działa...

Że nikt dotąd takiego akurat problemu nie zgłaszał - cóż, zawsze kiedyś jest ten pierwszy raz... 

@Ignachinio - FAKT - z TYM modem JEST coś NIE TAK... Od samego początku mam z nim same problemy. Już trzy razy ściągałem go od nowa. Za pierwszym razem stanęła instalacja z powodu braków jakichś plików - już przy rozpakowywaniu zarówno WinRAR, jak i 7ZIP od razu wykazały mi całą litanię uszkodzonych plików. Ściągnąłem więc moda po raz drugi. Tym razem już się zainstalował, mimo że przy rozpakowywaniu ZNÓW miałem wykaz jakichś uszkodzonych plików. Ale gra odpaliła... Niestety nie długo się nią cieszyłem... Zaczął mi się pojawiać na ekranie napis "DEFAULT IME" którego nie dało się wyłączyć inaczej, niż przez restart komputera. Wkrótce potem moda szlag trafił. Przestał się uruchamiać, twierdząc że brakuje mu jakiegoś tam pliku DLL. Po ściągnięciu i zainstalowaniu tego pliku (nie bez problemów, bo żeby zainstalować TEN - trzeba ściągnąć i zainstalować INNY, którego z kolei się nie zainstaluje,. dopóki nie pobierze się i nie zainstaluje jeszcze innego pliku) okazało się że brakuje następnego pliku... Potem następnego i kolejnego... Nasiedziałem się na szukaniu, ściąganiu i instalowaniu tych plików od cholery i trochę, bo za każdym razem wynajdywał mi jakiś kolejny brakujący plik. Mod najwyraźniej SAM mi pokasował, czy pousuwał jakieś pliki, bo z żadnym innym programem ani grą NIGDY nie miałem podobnych problemów. Samych modów do S.T.A.L.K.E.R.-a miałem kilkanaście i z ŻADNYM nigdy nie było problemów, do czasu jak pobrałem to OP-2.1. W końcu, po instalacji po kolei całej litanii kolejnych plików mod raczył w końcu ruszyć... Po jakimś czasie jednak znów mi zaczął fiksować... Może to przez te jakieś uszkodzone pliki, które wyszukało mi podczas rozpakowywania ??? Wkurzyłem się, wywaliłem go w cholerę i ściągnąłem moda po raz trzeci... Stale powtarzał się problem ze znikaniem przedmiotów gdzieś pod teksturą. Najczęściej ginęła broń, którą upuszczali zabici, ale też znikały rzeczy ze schowków - miałem na mapie znaczek zdobytego, czy otrzymanego schowka i na znaczku się kończyło, bo w schowku nie było NIC. Ktoś tu już nie dawno pisał o czymś podobnym. I niestety, za trzecim razem TEŻ za długo nie pograłem... Po tym, jak po poradzie "boberm-a" spróbowałem zmiany we właściwościach skrótu do gry, żeby móc zmienić coś w plikach, żeby wreszcie można było jakoś w miarę NORMALNIE grać a nie na tych CHORYCH, oryginalnych ustawieniach, ZNÓW zaczęła się polka ze znikającymi po kolei przeróżnymi plikami DLL i innymi... Już nie miałem cierpliwości przechodzić od nowa gehenny z szukaniem całego arsenału kolejnych pojedynczych plików i po prostu usunąłem w cholerę wszystko z dysku, sformatowałem dysk i postawiłem system od zera. Zainstalowałem moda po raz czwarty - no i znów problem dla odmiany z tym kontenerem dla Sidora na Radarze. NICZEGO do moda nie dodawałem. Owszem ściągnąłem te pliki, które TEORETYCZNIE pozwalają na zmiany w plikach wraz z nowym silnikiem niby do TEJ wersji gry, ale GUZIK mi to dało - jedynie zniknął mi z ekranu ten czerwony napis "Developer coś tam..." Jak wstawiłem te rozpakowane pliki "gamedaty" które ktoś tutaj udostępnił, to one WOGÓLE mi nie działają, nie da się NIC zmienić, ani udźwigu, ani choć trochę zrównoważyć obrażeń pomiędzy Striełokiem a jego przeciwnikami... To jest co najmniej POJ...BANE, żebym ja, stojąc pół metra od jakiegoś pajaca, strzelał mu prosto w golusieńki ryj z kałacha, magazynek za magazynkiem a on ma to totalnie w d... A na mnie tylko KICHNIE z drugiego końca wszechświata, przez drzewa, ściany, góry i cholera wie co jeszcze i od razu wyciągam kopyta... Często zabijają mnie zanim jeszcze wogóle zdążą mnie zauważyć ! ! ! Od razu wszyscy wiedzą - Z DOKŁADNOŚCIĄ DO JEDNEJ PIERDYLIONOWEJ CIPOMETRA ! ! ! - gdzie ja jestem, choćbym się nie wiem gdzie schował... BARDZO wielu akcji WOGÓLE nie dałoby się przejść przy tych "fabrycznych" ustawieniach, gdyby nie opcja chwilowej nieśmiertelności, którą WSPANIAŁOMYŚLNIE dodali w Menu... Tylko pewnie korzystanie z tej opcji będzie miało jakieś konsekwencje jeśli nie w dalszej grze, to pewnie przy zakończeniu - jak to w życiu, COŚ ZA COŚ...

Wczoraj usunąłem moda po raz kolejny w nadziei że po ponownym zainstalowaniu już WRESZCIE będzie jakoś NORMALNIEJ... Miałem go dzisiaj zainstalować, ale plany diabli wzięli i nie miałem czasu się z tym bawić... 

No i tak to W WIELKIM skrócie wygląda... Szkoda, bo mod jest WYBITNIE rozbudowany i fajnie byłoby móc jakoś NORMALNIE w niego zagrać, żeby się nieco oderwać od szarej codzienności... Ale jak na razie, to więcej przy nim nerwów i bluzgania niż rozrywki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.