Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, DelaQxi napisał:

Zrobiłem, z Freemanem jedyny dialog to "co tam nowego", standardowy dialog ze stalkerami i zadania cykliczne, walizkę i big Bena już mu oddałem 

Sacharow miał jakieś zadanie które pchało to wszystko... nie pamiętam co trzeba było zrobić dla Sacharowa, chyba chodziło o zaginioną ekspedycję naukową - dopiero potem Freeman miał nowe teksty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, DelaQxi napisał:

Macie rację, muszę pchnąć dalej wątek fabuły z kłem, aktualnie jestem na etapie PDA Tyrana? Rozmawialem o nim z danem, ale oczywiście nie robiłem screenów ważniejszych fragmentów i teraz nie wiem co z nim dalej..  

Ale masz PDA Tyrana czy nie ? Bo ja nie masz to musisz od Wolności dostać przejscie na plac budowy, tam znaleźć PDA Tyrana i wrócić do Informatora - on da ci namiary na Gawra :) a potem to już z górki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, DelaQxi napisał:

Nie mam, a od kogo z wolności to wziąć?

Łukasz bodajże dawał przejście - i od razu mówił żeby zniszczyć konwój z amunicją dla najemników i dawał ci chyba ze 2 trzmiele na to - weź ze sobą PTRD albo RPG7 bo są tam BTRD z którymi ciężko walczyć granatami, bo są daleko - i weź 6 granatów podwójnych F1 żeby na strzał brać te ciężarówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 godzin temu, DelaQxi napisał:

Nie mam, a od kogo z wolności to wziąć?

Aby dostac ten quest musisz 

- zrobic zadanie na imadło dla Wkręta

-  skoczyc do Krzyża w Zapomnianym Lesie i wykonac quest na  ręczny teleport ( i dopiero wtedy pojawia sie linia tekstowa o łukaszu i Placu Budowy )

BTW; Jak juz tam masz iść,  to skocz do Pieczary , pogadaj z Górnikiem , uratuj gostka w Labiryncie - dostaniesz zadanie ma mydło  któe znajdziesz na  Placu...

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, boberm napisał:

 

Aby dostac ten quest musisz 

- zrobic zadanie na imadło dla Wkręta

-  skoczyc do Krzyża w Zapomnianym Lesie i wykonac quest na  ręczny teleport ( i dopiero wtedy pojawia sie linia tekstowa o łukaszu i Placu Budowy )

BTW; Jak juz tam masz iść,  to skocz do Pieczary , pogadaj z Górnikiem , uratuj gostka w Labiryncie - dostaniesz zadanie ma mydło  któe znajdziesz na  Placu...

 

Zadanie na mydło mam, jestem na etapie kontrolerów w zapomnianym lesie, czyli sądzę że trochę daleko, ale dziękuję wam za pomoc, wiem już że muszę ruszyć pozostałe wątki fabularne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, mam dzisiaj dwa pytanka: 
- Gdzie jest Dan ? w przewodniku pisze że na Kordonie lub na Bagnach, przeszukałem obydwa miejsca i nic ... 
- Gdzie jest Fant ? robię zadanie z imadłem dla Wkręta, podobno muszę udać się do Zakładów Metalurgicznych i kazał mi znaleźć tego kolesia, przeszukałem Mroczny parów i tak samo nic nie znalazłem ;( 

normalnie szlak mnie trafia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przymulołek napisał:

Dobra wróciłem się parę kart i przeczytałem xD ale teraz proszę o wyjaśnienie, co to za misje CN ? nie mogę tego znaleźć w przewodniku 

 

No dobra - najpierw musisz byc  we własciwym miejscu scenariusza.  Wracając z pierwszego otwarcia X 18  musisz wejść na Kordon poprzez  Mroczny Parów. Po wejściu na teren Kordonu dostajesz info od Sidorowicza o spotkaniu. Idziesz do Wioski Kotów  , po drodze rozmawiasz z Fanatem który stoi tam gdzie poprzednio stał Wilk. On mówi Ci o akcji najemników - rozwiązujesz problem . Rozmawiasz z Fanatem i idziesz do Sidora . Tam m-innymi dostajesz propozycję przyprowadzenia buggy z Bagien. Otwiera sie przejście .

Wchodzisz na Bagna - zaraz przy wejsciu spotykasz niejakiego Diakona /Diaka - i dalej to juz ściezka scenariusza poprowadzi... tylko czytaj uważnie rozmowy ...

  • Dodatnia 1
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ignachinio napisał:

Kiedyś była teoria, że do tego abyś mógł znosić tam broń i sprzęt po zabitych a potem wykonywać kursy handlowe tylko z granicy lokacji do handlarza.(Radar-MW)

ale one mają malutką pojemność - 100 elementów chyba - to takie drobiazgi można tam wsadzić plus obowiązkowy zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teleport dla krzyża jest na bazie wojskowych - zaraz jak wejdziesz na lokacje po prawej w tych zabudowaniach - jeden z wojskowych go ma - najpierw posprzątaj lokacje potem bier teleport - bo się helikoptery pojawiają jak dotkniesz ten teleport

a co do Blenda - kto to jest - rozjaśnij bo nie kojarzę gdzie on się ma pojawić - bo nie pamiętam tego akurat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie wkurzyłem, mam tydzień gry w plecy...

zapamiętajcie to ci co jeszcze nie doszli:

Jak weźmiecie od Fenrira zadanie na leże snajpera na wysypisku... to nie zaczynajcie tego zanim nie zrobicie całych latających wysp... bo potem znika Watażka i jesteście w czarnej dziurze...

Ja po wysypisku poszedłem robić zadania na Astronoma... wracam potem na Zaton a tam nie ma Fenrira i Watażki... no i klops... tydzień czasu gry, czyli kilkadziesiąt godzin pójdzie w powietrze... no nic dziś przerwa żeby sie nie stresować, jutro od nowa będziemy robić zadania.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.