Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ogólnie to mam problem ponieważ teraz zaprowadziłem Perfumiarza,Iskrę oraz Normana do doktora w Prypeci i nie wiem co mam dalej robić bo wiem że dalej jest jeszcze Wschodnia Prypeć, Jupiter oraz zaton. Byłem w barze i dostałem SMS od perfumiarza że zmierzają na Zaton ale nie mam pojęcia do kogo zagadać aby dostać możliwość przejścia na dalsze lokacje oraz popchnięcia fabuły do przodu.  

Edytowane przez guccimucci5
Przypadkowe wciśnięcie enter w połowie tego co miałem napisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, Sarkazm napisał(a):

Kałmuk się nie pojawia w tej swojej przepompowni. Jakieś pomysły jak to naprawić?

Brałes zadanie od Vasiliego na maść i podniosłeś granat z plecaka w tej przepompowni?, jak zabierzesz granat z plecaka to taka mini cutscenka powinna być, jak pamietam to powinno byc tak samo jak 2.2

W dniu 6.10.2022 o 11:29, Sarkazm napisał(a):

teraz po skończeniu "wątku głównego" w zasadzie nie wiem co robić dalej xD

Rób Działke Fenrira (Snajpera) do całości, Proper70 da ci zadanie na Archiwum Video, z 9 nowych NPC-ów pojawi sie na Zatonie i dadzą ci informacje o schowkach porozrzucanych na lokacjach, jak w X8 wspinając sie w góre tam gdzie są 3 wiatraki, wychodzeniem poza lokacje Zatonu, i ten teges, Będziesz musiał także sprowadzić Ariadne na Zaton wykonując wszystkie zadania Kotobehemota z baru i złożyc Bioradar, po tym on i ona przeniosą sie na Zaton, i wszystkie dyski dajesz Ariadnie, i takowo kończysz moda, pojawi sie także "Wesker" który sprawdzi twe możliwości w sprawdzania schowków jako Finalne wyzwanie, ale bedziesz musiał w pełni wykonać woltazara i zadanie na złe kontakty sidora. Jeśli nie było inaczej to powinno być tak, bo bazuje sie na 2.2, już tak od siebie to dodam, inne działki są kompletnie opcjonalne do zrobienia.

W dniu 26.03.2023 o 19:36, guccimucci5 napisał(a):

Cześć ogólnie to mam problem ponieważ teraz zaprowadziłem Perfumiarza,Iskrę oraz Normana do doktora w Prypeci i nie wiem co mam dalej robić bo wiem że dalej jest jeszcze Wschodnia Prypeć, Jupiter oraz zaton. Byłem w barze i dostałem SMS od perfumiarza że zmierzają na Zaton ale nie mam pojęcia do kogo zagadać aby dostać możliwość przejścia na dalsze lokacje oraz popchnięcia fabuły do przodu.  

Jedno z najczęstszych pytań które widze na tym forum, Zbierasz 4 traktaty z X18,X16,X10 i Warlabu, idziesz do Saharowa, ten cie kieruje do Wilka po Czarnego anioła, i ta fabuła kieruje cie dalej w stronie odblokowywania tych lokacji i działki na szukanie Egzoszkieletu czarnego doktora. popatrz se na przewodniki albo z tego zródła https://op-2.fandom.com/wiki/OP-2.2_quests lub tego https://stalkerportaal.ru/blog/op_2_1/gid_po_prokhozhdeniju_op_2_1_obedinennyj_pak_2_1_poiski_ehkzoskeleta_chernogo_doktora/9-1-0-749

Edytowane przez Samotnik67
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Samotnik67 napisał(a):

Brałes zadanie od Vasiliego na maść i podniosłeś granat z plecaka w tej przepompowni?, jak zabierzesz granat z plecaka to taka mini cutscenka powinna być, jak pamietam to powinno byc tak samo jak 2.2

 

Wziąłem  zadanie ale nie ma żadnego plecaka. Wiem że powienien być i się pojawia wtedy ale gra go tam nie umieściła. Jest tylko apteczka, karabin i biała metalowa skrzynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sarkazm napisał(a):

Wziąłem  zadanie ale nie ma żadnego plecaka. Wiem że powienien być i się pojawia wtedy ale gra go tam nie umieściła. Jest tylko apteczka, karabin i biała metalowa skrzynka

Jak brałes to zadanie to wychodziłeś z lokacji, ten teges? Ten plecak ma tam być, i ta cutscenka ma sie odegrać inaczej spotkania z kalmukiem bedzie brak, jedynie co widze opcja cofania sprzed zabraniem tego zadania i zobaczeniem wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Samotnik67 napisał(a):

Jak brałes to zadanie to wychodziłeś z lokacji, ten teges? Ten plecak ma tam być, i ta cutscenka ma sie odegrać inaczej spotkania z kalmukiem bedzie brak, jedynie co widze opcja cofania sprzed zabraniem tego zadania i zobaczeniem wtedy

Nie wychodziłem, prosto do niego leciałem.  Wczytałem też save i lipa

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
2 godziny temu, Agrael napisał(a):

@Sin member Tak. 8.0 + spolszczenie, a później 8.2 + patch do spolszczenia. 

Tylko, czy nie lepiej zagrać w OP-2.2? To nowsza wersja tego giganta. 

To by tłumaczyło, dlaczego wywalał mi error (zainstalowałem tylko 8.2)

A lepiej by było, ale sprzęt mi nie pozwoli :D Ciekaw jestem czy ta wersja będzie szła bez zacinania. Jak nie, to spróbuje OP 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2023 o 14:09, Ignachinio napisał(a):

OP 2.2 to ostateczna wersja moda. Więcej nie będzie z tego wynika więc warto w nią pograć.

Czyli tak jak mozna powiedzieć, nici z OP 3.0 ?

Jeśli tak to moderzy se pewnie aby stracili czas przy próbowaniu grzebania na tych "potencjalnych" nowych mapach i robieniu nowych questów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Samotnik67 napisał(a):

Czyli tak jak mozna powiedzieć, nici z OP 3.0 ?

Jeśli tak to moderzy se pewnie aby stracili czas przy próbowaniu grzebania na tych "potencjalnych" nowych mapach i robieniu nowych questów

Może kończą się im pomysły. Op 2.2 i tak jest przeładowane cheeki breeki. 

Może jak wyjdzie stalker 2 to przyjdą im nowe pomysły do głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2023 o 09:45, Zwinny napisał(a):

Może wyjdą jakieś dodatki do op 2.2 żeby puste lokacje zapełnić 

Nie no, bo jak grałem i se patrzałem te puste mapki, to było ich sporo nawet, duże, i mozna coś fajnego na nich zrobic, jesli ktoś byłby kreatywny wystarczająco

Patrząc na OP'ka  i jaki ogólnie memowski jest i nie bierze siebie na poważnie, nie byłbym zdziwiony jakby takie lokacje naprzyklad zapełnić lunatykami, czy jakies grupki sektowej o której nie ma pojecia i dają szalone zadania,, albo naprzykład dać jakiś sposób dostania sie w wczesnej rozgrywce i pododawać jakieś questy typu znalezienia anomalnego pluszatowego misia, czy jakies zadania pod wpływem "Lisci" czy ten teges, ale zbytnio niewiem czy miało by to jakiś sens, jak nie mają zadnych planów zeby cos dodawać to mogli by pousuwać te mapy, bo tylko miejsce na dysku zabierają niepotrzebnie

Op'ek to był jeden z modów ktorego bardzo chciało mi sie grać, te pozostałe mody to sie zabieram jak pies do jeża, poprostu mnie nudzą, pomimo próby zagrania w niektóre nowsze mody

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego co było pisane Op  3.0 miał mieć zupełnie nową fabułę bo dodawanie do tej nowych długich wątków nie miało by sensu gra by miała 1000 godzin fabuły. Chcieli stworzyć coś nowego. Ale nawet tutaj było info, że to już koniec jest. Więcej nic nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Siemanko wie kto jak naprawić błąd gdzie podczas przechodzenia z Radaru na Jantar wywala mnie z gry? 


Log crasha:
 

Expression    : (*elements.begin())->numberOfGeoms()
Function      : CPHShell::preBuild_FromKinematics
File          : PHShell.cpp
Line          : 616
Description   : No physics shapes was assigned for model or no shapes in main root bone!!!

Edytowane przez guccimucci5
Za szybkie wciśnięcie ENTER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@guccimucci5 kilka możliwych powodów wylotu, najczęściej był podawany przez źle zrobiony model kombinezonu Huntera, którego lepiej nie używać ale też np wyskakiwał gdy nosiliśmy za dużo przedmiotów.

Jak masz na sobie ten kombinezon to go nie noś, jeśli inny powód to dodatkowo opcje grafiki mocno w dół.

Tu masz różne przypadki.

https://stalkerteam.pl/search/?&q=Main root bone&quick=1&search_and_or=and&sortby=relevancy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ignachinio napisał(a):

A masz autosejwa z przejścia? Jak tak to spróbuj go wczytać.

Właśnie tak próbowałem ale to nic nie dawało i dalej to samo. Próbowałem nawet pousuwać stare zapisy ale nic dalej ten sam błąd ;(

6 godzin temu, tom3kb napisał(a):

@guccimucci5 kilka możliwych powodów wylotu, najczęściej był podawany przez źle zrobiony model kombinezonu Huntera, którego lepiej nie używać ale też np wyskakiwał gdy nosiliśmy za dużo przedmiotów.

Jak masz na sobie ten kombinezon to go nie noś, jeśli inny powód to dodatkowo opcje grafiki mocno w dół.

Tu masz różne przypadki.

https://stalkerteam.pl/search/?&q=Main root bone&quick=1&search_and_or=and&sortby=relevancy

Osobiście śmigam w kombinezonie SWAT-15 a z grafiką to tak samo dałem wszystko na minimum (Rozdzielczość,Grafikę oraz Oświetlenie)
Ale zerknę w ten temat i napiszę co pomogło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.