Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@dave23 Bo plecak jest nie w samej Prypeci, a za rzeką. Jak jesteś w kawiarni Prypeć, to masz takie zejście nad rzekę i z niego po jej drugiej stronie widać takie uschnięte drzewo. Plecak jest na nim. Dokładniej, zobaczysz na tym filmiku.

https://www.youtube.com/watch?v=gxQW4grpUZI

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@dave23, tzn jesteś już po eliminacji Gawra tak? Jakut wysyła do podziemi agropromu? Według solucji, powinna być tam zasadzka, walka. Osobiście nie pamiętam. Może będzie jakiś czat na czerwono, może ma go nie być. Obejdź każdy zakamarek, każdy tunel. Jak nic nie zaskoczy, to solucja mówi, aby ponownie udać się do Jakuta. Ten wyśle nas do Radaru, wchodzimy do kompleksu, gdzie są anteny. Duch powinien być w tunelu prowadzącym do lokacji Lab x-10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W OP-2.2 jest u Sacharowa, ale ktoś wcześniej chyba Ci o tym mówił (nie pamiętam kto). Skoro masz lekarstwo, to ktoś musiał Ci o lokalizacji Groma powiedzieć (prawdopodobnie uszło Ci to uwadze, ale mi też to się zdarza). Na Jantarze trzeba zagadać z Sacharowem i on powie, że jest ranny w pomieszczeniu obok.

Po co dałeś dwa posty jeden pod drugim? Są tej samej treści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grom pojawia się obok pomieszczenia Sacharowa, ale trzeba zapytać naukowca, czy przybył oddział wysłany przez Powinność. Przed zapytaniem, pomieszczenie (na wprost Krugłowa) jest puste. Uwierz mi, sam widziałem - w OP-2.2 i w OP2.2, po rozmowie z Sacharowem, następuje pojawienie się Groma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2023 o 03:57, metek58 napisał(a):

W OP-2.2 jest u Sacharowa, ale ktoś wcześniej chyba Ci o tym mówił (nie pamiętam kto). Skoro masz lekarstwo, to ktoś musiał Ci o lokalizacji Groma powiedzieć (prawdopodobnie uszło Ci to uwadze, ale mi też to się zdarza). Na Jantarze trzeba zagadać z Sacharowem i on powie, że jest ranny w pomieszczeniu obok.

Po co dałeś dwa posty jeden pod drugim? Są tej samej treści...

Ponieważ chciałem zrobić ala "spam" bo nikt nie odpisywał ;< ale dziękuje za info obszukam jantar i zmuszę do gadania Sacharowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@guccimucci5, zastanawiam się nad tym Twoim zadaniem. Żeby pojawiło się zadanie na zrobienie odtrutki dla Groma, wpierw musiałeś mieć cynk od Iwancowa, że na Jantar do ochrony bunkra naukowców udała się grupa ludzi z Powinności i musiałeś nawijać z Sacharowem o tej grupie, bo skąd byś wiedział, że Grom jest w ciężkim stanie i potrzebuje odtrutki, którą może zrobić Doktor. Może masz lek dla stalkera o ksywce Kot i pomylili Ci się "pacjenci"?

A jeden z tych dublowanych postów możesz usunąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, metek58 napisał(a):

@guccimucci5, zastanawiam się nad tym Twoim zadaniem. Żeby pojawiło się zadanie na zrobienie odtrutki dla Groma, wpierw musiałeś mieć cynk od Iwancowa, że na Jantar do ochrony bunkra naukowców udała się grupa ludzi z Powinności i musiałeś nawijać z Sacharowem o tej grupie, bo skąd byś wiedział, że Grom jest w ciężkim stanie i potrzebuje odtrutki, którą może zrobić Doktor. Może masz lek dla stalkera o ksywce Kot i pomylili Ci się "pacjenci"?

A jeden z tych dublowanych postów możesz usunąć...

Dla kota robi gość z bagien i to już mam dawno za sobą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ignachinio napisał(a):

Ale chwila to nie jest tak, że najpierw idziesz na Jantar gadasz z Gromem i potem lecisz po ten lek?

Właśnie jest tak że Sacharow mówi ci o Gromie i podczas gadania z Gromem on wysyła cię do Doktora w Prypeci a Doktor wysyła cię na Bagna. Zrobiłem wszystko tak jak powinno być lecz nie ma Groma na Jantarze, gadałem z Sacharowem ale on nic tak samo jak jego przydupas przy wyjściu, 

EDIT:
Zrespilem Groma ze spawnera ponieważ jedyne wyjście to było cofnięcie się w sejwach a troszeczkę dużo ich było Ps. oddanie questa zespawnowanemu Gromowi również działa :P

Edytowane przez guccimucci5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ktoś jak naprawić błąd z ręcznym teleporterem? (poniżej daje ScreenShota z błędem) próbowałem na każdej lokacji lecz nie działa! Teleporty od Sacharowa,czaszki Monolitu oraz sam ręczny teleporter nigdzie nie działa...

image.thumb.png.963927e5319731121326cc655f144357.png

A na domiar złego Zimny nie ma dialogu co do plecaka dla łowców z czerwonego lasu ;< wie ktoś jak to rozwiązać? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.