Skocz do zawartości

Nowe wieści o S.T.A.L.K.E.R. 2


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie bardzo ładnie im to wyszło, a gdy wyjawili jak powstały mutanty przyszło mi jedno do głowy: Ciekawe czy zrobią laboratorium w którym będą różne mutanty i ich historie? 

15 godzin temu, Naznaczony2001 napisał(a):

A najlepszy jest ziomek który ciągle czyta z kartki 🫣😂

@Naznaczony2001 ten z płaskimi włosami na czole? Też mi wygląda jakby czytał 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSC przygotowało wczoraj/dziś nowa sekcję w kategorii N.E.W.S na swojej stronie z której możemy się dowiedzieć parę informacji odnośnie stalkera 2:

https://www.stalker2.com/en/news/developer-deep-dive

 

8 godzin temu, Agrael napisał(a):

@Naznaczony2001

Tłumaczenie na polski pozostawia trochę do życzenia, ale mimo wszystko całkiem sporo pokazali. 

Trochę fotek. 

oTYZhlVQjxU.jpg

  Pokaż ukrytą zawartość

N1Da2XVjWaI.jpg

pye_2MywjVE.jpg  DPtPGeFNh_E.jpg

sw4sIL2ZIKk.jpg  TQbq_GpGz0s.jpg

uLNn8gD68js.jpg  cVqvF7d677M.jpg

 

Też fakt - ja to ubolewam nad brakiem tego cudnego polskiego lektora, który robił mega klimat. 

Edytowane przez Naznaczony2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Naznaczony2001To jest nowy "wjazd/wejście" na Kordon :P Teraz okolice południowego posterunku wojskowego są otoczone wysokim murem - widać go nawet na tym wczorajszym Developer Dive w momentach gdzie Skif otwiera mapę na PDA - Kordon widać w lewym górnym rogu.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym murem to u Zaurusa w modzie było fajne, co do mutantów Polski_Szogun to polecam ich genezę a,la Obcy Przebudzenie: https://www.filmweb.pl/film/Obcy%3A+Przebudzenie-1997-134

Mutanty jak mamuty są kudłate :) a barmanowi lakier odpadł z przodu maski.

Natomiat dilerzy - wolność powoli wygryzają ormowców - powinność. :);) 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan aż dziwne bo to dwa screeny co latały z rok czy dwa lata temu ☺️ A w sumie o wiele więcej wtedy nie wrzucali 😁

I tak jak pisze @vidkunsen to najprawdopodobniej współczesna wariacja miejscówki z buildów Wysypiska, np w Lost Alpha tam był tunel kolejowy i mieliśmy sprzątnąć bandytę snajpera.

image.png

Miejscówka przed Hangarem co trzeba pogadać ze Sieryjem i dowiadujemy się, że mamy iść do Kreta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tom3kb napisał(a):

Lost Alpha tam był tunel kolejowy

@tom3kb właśnie też mi to przypadło do głowy, bo robiłem taką misję, ale wątpię żeby wracali do wyglądu lokacji z buildów... Albo to zrobili.

@vidkunsen wiem, że wiadukt, tylko zastanawiałem się która lokacja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów coś nowego na temat Szramy: 

Spoiler

 

Podobno ma być przywódcą frakcji Iskra w S2.

„Człowiek, który kiedyś przetrwał emisje, odwrócił losy wojen frakcji i był świadkiem powstania Czystego Nieba! Teraz stoi niemal sam przeciwko uciskowi wolnych Stalkerów. Czy może być lepszy przewodnik po Lśniącej Stronie Strefy, gdzie czeka na nas wieczna wiosna i nowy dom?
Szansa na rozpalenie Iskry jest bliska”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.