Skocz do zawartości

Alternatywa 1.3


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje, już przynajmniej jakiś krok do przodu. 

A oto mój błąd: 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CStringTable::Load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
[error]Line          : 53
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : string table xml file not found ui_st_mobile.xml, for language pol

Wyglada na to, że brakuje "tablicy" ? Albo pliku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie najgorzej chyba mam z podstawką. Kupiłem juz chyba ze 3 wersje, z cda, z steam, i oryginala. Do żadnej praktycznie żaden mod mi nie działa. Pamiętam o pliku fsgame.ltx. Z kolei do instalacji modów, która werjsa bedzie najlepsza ? Tzn wiem ze 1.0004 ale z jakiego źródła? 

 

Tak czy ianczej dzieki za pomoc, przeinstaluje wszystko jeszcze raz i spróbuje.

Edytowane przez KramarSenior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KramarSenior, mod działa na wersji SoC 1.0004 i taką masz mieć zainstalowaną by mod mógł prawidłowo działać. 

Jeśli masz jakieś problemy z instalacją modów to masz temat w sam raz dla siebie:

https://stalkerteam.pl/topic/8703-uniwersalny-poradnik-instalacji-modyfikacji/?page=2#comment-98988

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się uruchomić (hura :D) ale przy próbie odpalenia nowej gry wyskakuje taki bład:

Chyba nawet ten sam co poprzednio. 

EDIT@

Chociaż może sprawa być inna albowiem mialem pare wersji stalkerow i teraz patrze ze ten log jest z jakiegoś starszego. Jest możliwośc że log z wersji którą teraz gram mógł się umieścić gdzies indziej?

Edit2@
Ok, znalazłem. Teraz jest taki bład:
 

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CBlender_default::Compile
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender_R1\BlenderDefault.cpp
[error]Line          : 50
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Not enought textures for shader, base tex: crete\crete_walls_j12a

 

Edytowane przez KramarSenior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, pacjent1972 napisał:

@KramarSenior, ja ci porządku na kompie nie będę robił. Zainstaluj czystą podstawkę i postaw moda jak pisałem. Powodzenia i miłej gry!

Tak wiem, wiem :).

Już w miare ogarnąłem wszystko. Z tym że dalej wyskakuje ten błąd z shaderami. Poszperałem troche na jakimś ruskim forum, kazali zmienic oświetlenie ze statycznego na dynamiczne, niestety nie pomogło.

 

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CBlender_default::Compile
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender_R1\BlenderDefault.cpp
[error]Line          : 50
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Not enought textures for shader, base tex: crete\crete_walls_j12a

Coś komuś ten błąd bardziej mówi? 

 

EDIT@

Dobra, gra już działa. Faktycznie wystarczyło zmienić tryb oświetlenia, tylko, o dziwo, dopiero po 2 restarcie zadziałało. 

Edytowane przez KramarSenior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna rada dotycząca łamania zabezpieczeń komputerów i zamków w wersji 1.0

1.Potrzeba trochę cierpliwości.

2. Nie można wciskać (F) przy pierwszym pojawieniu się odpowiedniego napisu bo prawie na pewno nie trafimy.

3. Trzeba to zrobić za trzecim czy czwartym razem, kiedy oswoimy się z zmieniającymi się napisami.

4. Można oczywiście zrobić save'a tuż przed, ale po dwóch, trzech otwarciach zabezpieczeń nie będzie to potrzebne. 

5. Napis otwarcia pojawia się na 1 sekundę tak że czasu, wbrew pozorom, jest sporo.

  

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.