Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Agrael napisał(a):

@gucio46

Przed wyruszeniem do Nowoszepełyczi - jak wiesz - i tak zaliczymy Kordon. Porozmawiaj z Wilkiem, wykonaj pewne zadanie, a później porozmawiaj z Jurokiem, który będzie siedział przy ognisku.

nie chciało mi się  latać po zonie spawner do wioski kotów   i to był błąd po bożemu i jest Juroka

Edytowane przez gucio46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Skryty099 napisał(a):

Wiadomo, czy twórcy planują kontynuację?

Moda robili 8 lat więc nawet jeśli planują to patrząc na to możesz na nią trochę poczekać 😁

A tak na serio to wątpię, jeśli nie zostawili sobie czegoś dotychczas praktycznie "gotowego" na coś w stylu dlc to bym nie liczył na jakieś dodatki/rozszerzenia. Bo jeśliby mieli zrobić teraz od zera coś w takiej jakości to nie jest robota na 5 minut.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateo.p11 Gdzie masz zainstalowanego moda? Jeśli w program files to:

W dniu 21.12.2023 o 18:16, Agrael napisał(a):

WAŻNE: Nie instalować moda w c:\Program Files\... A jeśli już tak zrobiliście to uruchamiać moda z uprawnieniami administratora bo inaczej nie będziecie mogli zapisać gry. W ogóle najlepiej zainstalujcie np na innej partycji czy chociaż w c:\True Stalker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateo.p11   Domyślnie zapis gry jest pod     F6   Możesz to zmienić w ustawieniach  gry/Sterowanie

Dodatkowo   edytuj sobie plik  fsgame.ltx   z głównego katalogu gry i zmień  linię    $app_data_root$     

na   np. 

$app_data_root$             = true      | false| C:\Users\Admin\Documents\True S.T.A.L.K.E.R. 

 

Twoje zapisy gry będą dostępne w Dokumentach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Agrael napisał(a):

@FilmisterPL

Artefakt leży sobie spokojnie na ziemi. Bardzo blisko miejsca, w którym razem z Kłamcą zabiłeś mutanty. Zmniejsz na chwilę gęstość trawy w opcjach i na pewno go zauważysz. 

Dokładnie tak - artefakt leży wręcz pod nogami ale niestety wykrywacz go nie pokazuje. Też miałem chwilę zawiechy czy czasem nie mam jakiegoś buga.. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod stabilny, bezproblemowy. Nie wymaga poradnika do przejścia. Nie jest idealny, ale mało mu brakuje do tego stanu.

Jeden z tych w których względnie mało się strzela, więcej zwiedza i chłonie fabułę. 

Podsumowując: kawał dobrego giercowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy wpis na tym forum więc nie bijcie jeśli coś nie tak zrobię bo mam pytanko

W misji z Kłamcą oraz z Fanatykiem gra mi wywala. Z Kłamcą wywala mi jak podnoszę artefakt a z Fanatykiem jak podnoszę dynamit i próbuję pójść dalej w kierunku posterunku

Pomimo ponownej instalacji nadal mam ten problem więc się zastanawiam czy to przypadkiem z moim komputerem jest nie tak czy też to tylko gra

 

Edytowane przez Grzyb Zarodnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.