Skocz do zawartości

Nasze zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

...ale " godziny strachu " też się zdażają...jak w każdej " zonie" :wink:

No pewnie, że się zdarzają. U mnie na szczęście wyglądają podobnie jak w grze - są gwałtowne, głośne, ale trwają stosunkowo krótko. Nie ma cichych dni, ani obrażania. Szybko wszystko wygasa. Zupełnie jak anomalia "palnik" - jak któreś zdąży odpowiednio szybko odskoczyć, to nawet kombinezonu nie zdąży przypalić :smile: A w ogóle to na życiowej mapie każdego związku jest pełno anomalii, a cały sekret szczęśliwej stalkierskiej pary to omijanie tych, które produkują radioaktywne artefakty, no i oczywiście trzymanie się z daleka od anomalii typu "Szrama" - potrafią dobrze we łbie namieszać. A przeróżnych Kontrolerów, czy Leśników trzymać na dystans i jak strzelać nie można, to przynajmniej profilaktycznie dać na odlew w gębę, żeby się wokół naszego "Skadowska" nie kręcili. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz po obopólnym ustaleniu, że udało się nam w życiu wykonać sporo przyzwoitych odlewów, a także że niekiedy byliśmy zmuszeni zaakceptować odlewy wykonane przez inne osoby :wink:, możemy teraz powrócić do głównego motywu tego tematu i zacząć ponownie nawoływać użytkowników forum do zamieszczania swoich fotek. Szczególnie uprasza się o czynny udział młodzież młodszą (od 15 do 19) oraz starszą (od 20 do 25).

ZAPRASZAMY :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoje zdjęcie - a co sobie będe żałował :D Fajnie jest tak zobaczyć twarz kogoś z kim się rozmawia na co dzień na forum.Nie trzeba już się głowić nad tym jaki jest jego wygląd :P Zdjęcie macie w załączniku - trochę niewyraźne no ale co poradze jak na szybko robiłem a jakby tego było mało to jeszcze nie jestem fotogeniczny :P PS : Wszystkiego najlepszego dla Bubera :D

post-117-0-99250100-1329767495_thumb.jpg

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dopyl :smile: Standardowo już powiem, że bardzo się cieszę. Tak, zupełnie inaczej (przyjemniej) się rozmawia z kimś, kto wiadomo jak wygląda. A ten czerwiec 1996 to był dla nas wyjątkowo szczęśliwy - Ty się urodziłeś, a ja poznałem swoją lepszą połowę...Ktoś Ci już dał plusik, ale ode mnie też masz - dam każdemu, kto się tutaj pojawi :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.