Jump to content

Propozycje modów do tłumaczenia.


Recommended Posts

Wiem, wiem. Tak tylko zgłosiłem chęć pomocy bo nie wiem gdzie to dać. Jak modowi przeszkadza niech mnie skarci i przeniesie do odpowiedniego działu. Przyjmę naganę z pokorą:) Jeśli chodzi o propozycje modów do tłumaczenia z języka rosyjskiego to niestety ale żadnych propozycji nie mam bo nie zaglądam na rosyjskie fora. Jedyne tłumaczenie na jakie na razie czekam to te do ToD.

Link to comment
Share on other sites

Ja proponuję spolszczyć mod: S.T.A.L.K.E.R.: KRUK (WORON)

Wszystko dzieje się w później jesieni, na sreenach mod wygląda ładnie, zachęcający opis zmian i całkowicie nowa fabuła. Przeglądałem parę innych modów, ale jak na moje oko ten jeden z lepszych się wydaje który nie został przetłumaczony.

http://www.stalkerteam.pl/topic/3788-starker-kruk-woron/

Link to comment
Share on other sites

Widzę że sporo tych modów jest. Będę się musiał zabrać za przeglądanie i powinienem dać jakieś propozycje jeśli coś mnie bardzo zainteresuje. Chociaż już teraz zwróciłem uwagę na ten mod- http://www.stalkerteam.pl/topic/2595-stalker-shoc-genesis-mod-2011ruspcaddon/ Początki istnienia Zony? Dla mnie wydaje się bardzo ciekawe. Jeśli mod jest nadal rozwijany to warto by się nim zainteresować bardziej moim skromnym zdaniem.

Link to comment
Share on other sites

Z propozycją MgVolkolak v1.3.5 do R.M.A nie za bardzo bo niedługo wyjdzie nowa wersja, a to dodatek do starszej. Ogólnie wypada by mod nie był martwy i miał jakiś ruch w tematach..chodzi o pomoc techniczną itd. // Do COP ..może Zona 2010 bardzo rozbudowana mapa Zony Do SoC..NLC 6 Początek...jest nowa wersja 6.008 w całości

Link to comment
Share on other sites

Z propozycją MgVolkolak v1.3.5 do R.M.A nie za bardzo bo niedługo wyjdzie nowa wersja, a to dodatek do starszej. Ogólnie wypada by mod nie był martwy i miał jakiś ruch w tematach..chodzi o pomoc techniczną itd.

//

Do COP ..może Zona 2010 bardzo rozbudowana mapa Zony

Do SoC..NLC 6 Początek...jest nowa wersja 6.008 w całości

@malakas, daj namiary na SoC..NLC 6 Początek. W całości. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Spoko wodza jak to mówią dla każdego coś dobrego. A teraz wytłumaczę sceneria dość fajna, broń może być pojawiły się natrętne Zombi i emisje zombi tz. fale które wywołuje kontroler 1 złapała mnie jak wychodziłem z wioski od Sidorowicza nie dobiegłem do schronu ubiło jak psa. Moim zdaniem ciekawy co będzie dalej może kolega Metek powie bo słyszałem że zaczoł grać już trochę więc opowie co i jak.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.