Jump to content
czernobyl10

Propozycje modów do tłumaczenia.

Recommended Posts

W tym wątku każdy zgłosi swoje typy modów do tłumaczenia. Potem wspólnie wybierzemy moda i poprosimy tłumaczy o polonizacje. Moje typy: SoC dodatek MgVolkolak v 1.3.5 do R.M.A v 1.1.5 Way to the dream. CS: HARDWAR mod 2.0 CoP: The Way Last SZM CoP 0.2 ZONA 2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, wiem. Tak tylko zgłosiłem chęć pomocy bo nie wiem gdzie to dać. Jak modowi przeszkadza niech mnie skarci i przeniesie do odpowiedniego działu. Przyjmę naganę z pokorą:) Jeśli chodzi o propozycje modów do tłumaczenia z języka rosyjskiego to niestety ale żadnych propozycji nie mam bo nie zaglądam na rosyjskie fora. Jedyne tłumaczenie na jakie na razie czekam to te do ToD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja proponuję spolszczyć mod: S.T.A.L.K.E.R.: KRUK (WORON)

Wszystko dzieje się w później jesieni, na sreenach mod wygląda ładnie, zachęcający opis zmian i całkowicie nowa fabuła. Przeglądałem parę innych modów, ale jak na moje oko ten jeden z lepszych się wydaje który nie został przetłumaczony.

http://www.stalkerteam.pl/topic/3788-starker-kruk-woron/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę że sporo tych modów jest. Będę się musiał zabrać za przeglądanie i powinienem dać jakieś propozycje jeśli coś mnie bardzo zainteresuje. Chociaż już teraz zwróciłem uwagę na ten mod- http://www.stalkerteam.pl/topic/2595-stalker-shoc-genesis-mod-2011ruspcaddon/ Początki istnienia Zony? Dla mnie wydaje się bardzo ciekawe. Jeśli mod jest nadal rozwijany to warto by się nim zainteresować bardziej moim skromnym zdaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z propozycją MgVolkolak v1.3.5 do R.M.A nie za bardzo bo niedługo wyjdzie nowa wersja, a to dodatek do starszej. Ogólnie wypada by mod nie był martwy i miał jakiś ruch w tematach..chodzi o pomoc techniczną itd. // Do COP ..może Zona 2010 bardzo rozbudowana mapa Zony Do SoC..NLC 6 Początek...jest nowa wersja 6.008 w całości

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z propozycją MgVolkolak v1.3.5 do R.M.A nie za bardzo bo niedługo wyjdzie nowa wersja, a to dodatek do starszej. Ogólnie wypada by mod nie był martwy i miał jakiś ruch w tematach..chodzi o pomoc techniczną itd.

//

Do COP ..może Zona 2010 bardzo rozbudowana mapa Zony

Do SoC..NLC 6 Początek...jest nowa wersja 6.008 w całości

@malakas, daj namiary na SoC..NLC 6 Początek. W całości. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko wodza jak to mówią dla każdego coś dobrego. A teraz wytłumaczę sceneria dość fajna, broń może być pojawiły się natrętne Zombi i emisje zombi tz. fale które wywołuje kontroler 1 złapała mnie jak wychodziłem z wioski od Sidorowicza nie dobiegłem do schronu ubiło jak psa. Moim zdaniem ciekawy co będzie dalej może kolega Metek powie bo słyszałem że zaczoł grać już trochę więc opowie co i jak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@malakas, dzięki za podpowiedź, ale się tam pogubiłem. Może masz konkretny namiar na tego moda SoC..NLC 6 Początek, jego patch i ewentualne spolszczenie, bo nie wiem do końca, czy @Trurl3 spolonizował go.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Link moda w wersji 6.008....http://narod.ru/disk....6.008.rar.html

Pache..nie ma

Częściowe spolszczenie nie uruchamia się na tej wersji ..potrzebna adaptacja. Plik jest tutaj..http://pobieralnia.s...info&file_id=84

Mod jest spakowany do plików .bdx

//

Moim zdaniem NLC6 to najlepszy w tej chwili mod do tłumaczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie warty przetłumaczenia jest: Build 2571 - Marzec 16, 2006. Z tego co mi wiadomo to prawie cała gra a teksty mogą pokrywać się z tymi z SoCa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.