Jump to content
czernobyl10

Propozycje modów do tłumaczenia.

Recommended Posts

W tym wątku każdy zgłosi swoje typy modów do tłumaczenia. Potem wspólnie wybierzemy moda i poprosimy tłumaczy o polonizacje. Moje typy: SoC dodatek MgVolkolak v 1.3.5 do R.M.A v 1.1.5 Way to the dream. CS: HARDWAR mod 2.0 CoP: The Way Last SZM CoP 0.2 ZONA 2010.

Wiem, wiem. Tak tylko zgłosiłem chęć pomocy bo nie wiem gdzie to dać. Jak modowi przeszkadza niech mnie skarci i przeniesie do odpowiedniego działu. Przyjmę naganę z pokorą:) Jeśli chodzi o propozycje modów do tłumaczenia z języka rosyjskiego to niestety ale żadnych propozycji nie mam bo nie zaglądam na rosyjskie fora. Jedyne tłumaczenie na jakie na razie czekam to te do ToD.

Ja proponuję spolszczyć mod: S.T.A.L.K.E.R.: KRUK (WORON)

Wszystko dzieje się w później jesieni, na sreenach mod wygląda ładnie, zachęcający opis zmian i całkowicie nowa fabuła. Przeglądałem parę innych modów, ale jak na moje oko ten jeden z lepszych się wydaje który nie został przetłumaczony.

http://www.stalkerteam.pl/topic/3788-starker-kruk-woron/

Widzę że sporo tych modów jest. Będę się musiał zabrać za przeglądanie i powinienem dać jakieś propozycje jeśli coś mnie bardzo zainteresuje. Chociaż już teraz zwróciłem uwagę na ten mod- http://www.stalkerteam.pl/topic/2595-stalker-shoc-genesis-mod-2011ruspcaddon/ Początki istnienia Zony? Dla mnie wydaje się bardzo ciekawe. Jeśli mod jest nadal rozwijany to warto by się nim zainteresować bardziej moim skromnym zdaniem.

Z propozycją MgVolkolak v1.3.5 do R.M.A nie za bardzo bo niedługo wyjdzie nowa wersja, a to dodatek do starszej. Ogólnie wypada by mod nie był martwy i miał jakiś ruch w tematach..chodzi o pomoc techniczną itd. // Do COP ..może Zona 2010 bardzo rozbudowana mapa Zony Do SoC..NLC 6 Początek...jest nowa wersja 6.008 w całości

Z propozycją MgVolkolak v1.3.5 do R.M.A nie za bardzo bo niedługo wyjdzie nowa wersja, a to dodatek do starszej. Ogólnie wypada by mod nie był martwy i miał jakiś ruch w tematach..chodzi o pomoc techniczną itd.

//

Do COP ..może Zona 2010 bardzo rozbudowana mapa Zony

Do SoC..NLC 6 Początek...jest nowa wersja 6.008 w całości

@malakas, daj namiary na SoC..NLC 6 Początek. W całości. :smile:

Spoko wodza jak to mówią dla każdego coś dobrego. A teraz wytłumaczę sceneria dość fajna, broń może być pojawiły się natrętne Zombi i emisje zombi tz. fale które wywołuje kontroler 1 złapała mnie jak wychodziłem z wioski od Sidorowicza nie dobiegłem do schronu ubiło jak psa. Moim zdaniem ciekawy co będzie dalej może kolega Metek powie bo słyszałem że zaczoł grać już trochę więc opowie co i jak.

@malakas, dzięki za podpowiedź, ale się tam pogubiłem. Może masz konkretny namiar na tego moda SoC..NLC 6 Początek, jego patch i ewentualne spolszczenie, bo nie wiem do końca, czy @Trurl3 spolonizował go.

Link moda w wersji 6.008....http://narod.ru/disk....6.008.rar.html

Pache..nie ma

Częściowe spolszczenie nie uruchamia się na tej wersji ..potrzebna adaptacja. Plik jest tutaj..http://pobieralnia.s...info&file_id=84

Mod jest spakowany do plików .bdx

//

Moim zdaniem NLC6 to najlepszy w tej chwili mod do tłumaczenia.

Według mnie warty przetłumaczenia jest: Build 2571 - Marzec 16, 2006. Z tego co mi wiadomo to prawie cała gra a teksty mogą pokrywać się z tymi z SoCa.