Skocz do zawartości

LTL v0.6


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj zmniejszyć ustawienia graficzne, jeśli może masz słabszego kompa. Sądzę, że wtedy sporo rzeczy musi się spawnować i skutkiem jest wylot. Nawiasem mówiąc, mnie też kopytka opadają. 

No i co, człowiek chce pomóc w znalezieniu powodu wywalania do pulpitu, a tu się gościu zlisił i klapa, choć byś chciał pomóc - nie da rady. Trzeba czasem wytrwałości w takich przypadkach, niekiedy po obu stronach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nikt się nie zlisił ale nie siedzę przy kompie 24 godziny na dobę,oprócz grania muszę niestety pracować coby z głodu nie umrzeć,ustawienia nie pomagają i cały czas to samo wylot bez loga,zalała mnie krew i żeby nie trafić na OIOM wywaliłem moda,przepraszam za zajęty czas i nerwy oraz dobre rady,jesteś Wielki! A tak z innej beczki,wstawiłem Czas sojuszu,i...cud,miód i szczena opada,grałem w różne mody,ale to modziwo to CUDO,polecam.Jeszcze raz dziękuję za rady i pomoc, proszę się nie gniewać.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bolo, w takiej sytuacji masz przecież napisane co robić

 

 

Stara pobieralnia została wyłączona, jeśli zaprowadził Cię tutaj link z forum poinformuj Allena albo portalsa.

 

Nie zawsze możemy wyłapać posty na forum, więc najlepiej napisać do nas PM.

 

Niedługo powinien być dostępny nowy link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, teraz i ja też pobrałem spolszczenie.

Allen dzięki, zrozumiałem, a teraz mam na starcie wylot po minucie grania.

Wstawiam log błędu.

Odpaliłem i gra idzie, nie wiem czym to było spowodowane, czasami mam wyloty bez loga ale daję radę, jak długo to nie wiem bo jak mnie nerwa sieknie to to wywalę moda.

Co to za błąd, wywala mnie w okolicy Leśniczówki:

FATAL ERROR [error]Expression    : !m_error_code[error]Function	  : raii_guard::~raii_guard[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp[error]Line		  : 748[error]Description   : No such operator defined

Wylot.7z

Edytowane przez Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu daję link do chyba wszystkich fixów tego moda:

 

http://przeklej.org/file/f2NCHi/Fixy.do.LTL.v..0.6.7z

 

Tu do ewentualnego usunięcia:

 

http://przeklej.org/file/delete/gWUSfJMusib86ocRYmad

 

Jest prośba, aby ten fixs jakoś gdzieś zapisać, bo jak (nie daj Boże) padnie mi komp, to już nie będzie skąd wziąć fixa.

Życzę dalszej miłej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem i te podane linki są padnięte, gdzieś czytałem, że ten mod jest wyjątkowo kapryśny. Jak nie znajdę rozwiązania to moja przygoda z tym modem się zakończy, obawiam sie o mój sprzęt, który rok temu wymieniłem a z kasą nie najlepiej, są inne wydatki. Diękuje za postawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety znowu mnie wywaliło. To z kolei ja wywaliłem gamedate wgrałem nową i odpaliłem na sejwie z Zatonu okolice Leśniczówki bo mi szkoda było zaczynać nowej gry, która do tej port w miarę śmigała i mam teraz taki error:

FATAL ERROR [error]Expression    : !m_error_code[error]Function	  : raii_guard::~raii_guard[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp[error]Line		  : 748[error]Description   : ... - zew prypecigamedatascriptsvsm_send_news.script:188: attempt to concatenate global 'why_wpn_tip_name' (a nil value) stack trace:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw odpal grę od początku - nie ze starego zapisu i zobaczysz, czy w ogóle ruszy. Jeśli nie ruszy od nowego, to znaczy, że masz coś źle wrzucone. Jeśli nie ruszy, postaw moda na nowo i odpal bez moich fixów. Potem wrzucaj kolejno i za każdym razem odpalaj grę. W ten sposób dojdziesz, co psuje, lub być może odpalisz.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mi ruszyła, szybko zrobiłem zapis i obecnie idzie jak długo nie wiem, mimo problemów gram bo mod mi się podoba jeden strzał i trup, jest to bardzo realistyczne. Zobaczę jak pogram co się będzie działo, jak mnie zacznie wywalać to zakończę moda bo mam już trochę lat i obawiam się o serducho, napiszę co i jak, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem wszystkie i jak zaczynam dialog z Krukiem to pulpit, być może ta rozmowa jest przedwczesna ale pomyślałem jak już jestem w Kopaczi po 4 dokument odnośnie winy tego gostka , któremu miałem znaleźć laptopa to pogadam z Krukiem może coś ciekawego powie no to powiedział jak dziad do obrazu. Chciałem zassać fixa na tą rozmowę ale link nie działa, wstawiam loga błędu, proszę o sugestie i pomoc.

FATAL ERROR [error]Expression    : !phrase_dialog->m_PhraseVector.empty()[error]Function	  : CPhraseDialog::SayPhrase[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrGamePhraseDialog.cpp[error]Line		  : 146[error]Description   : No available phrase to say, dialog[hello_dialog] stack trace:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M: Tak, brak dopisanego dialogu z tym gościem. To błąd moda. Wiem, że dopisywałem mu ten dialog powitalny, ale czy go mam, tego nie wiem. A który to miałby być link? Podaj nr postu.

 

Jak możesz, zapakuj z Twojej gry folder pol (jest tam chyba 9 plików) i wrzuć na jakiś darmowy hosting. Porównam i może da się to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.