Skocz do zawartości

LTL v0.6


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle piszesz o jakimś patchu. Co to za twór? W postcie #1, jest tylko mod i spolszczenie oraz fix do spolszczenia. Gdzie Ty widzisz jakiegoś patcha? Jeśli to patch do gry, to najpierw wstaw go do gry, a na nią dopiero stawiaj moda. Chociaż masz też napisane w #1, że są trzy możliwe patche, na których mod idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam,czy to już tak będzie na stałe że jak zdecyduję się na jakiegoś moda to zaczynają się schody linki do modów przeważnie działają ok,ale już różne patche,fixy,polonizacje i fixy do nich w większości NIE DZIAŁAJĄ ,zróbcie coś z tym fantem...do rzeczy sam mod działa miodzio,po nałożeniu spolszczenia wywala bez loga?Acha nie działa link do fixa spolszczenia.prosiłbym opilną interwencję,będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból. ;) Często w pobieralni jest mod ważący np parę gíga, jakieś fixy ważące kilkaset kilobajtów czy też parę mega dodane do pierwszego postu na jakichś hostingach po chwili wyparowywały. Że też nikt nie dodawał ich od razu do pobieralni żeby nie było problemów. Ale jak to mówią "Mądry Polak po szkodzie" ;)

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,fajnie że poruszysz ten temat. Ale fix jak nie działał  tak dalej nie działa,może ktoś ma na dysku zabunkrowany ten fix do spolszczenia i mógłby wspomóc graczy,będziemy dozgonnie wdzięczni.

Witam,ponawiam pytanie o fix do spolszczenia.Jeśli,przypadkiem masz go na twardzielu to wspomóż braci graczy, a będziemy dozgonnie wdzięczni.Pozdrawiam

Edytowane przez muezin70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę to chyba to;

FATAL ERROR[error]Expression    : wave&&wave->length()[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrSoundSoundRender_Source_loader.cpp[error]Line          : 65[error]Description   : Can't open wave file:[error]Arguments     : c:program files (x86)gsc world publishings.t.a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatasoundsmusicmenu2.ogg

Logi wstawiamy w code !!! (<>) @Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do gamedatasoundsmusic i plik menu.ogg skopiuj sobie np. na pulpit, potem weź z tego folderu plik menu.ogg lub menu.ogg3 skopiuj gdzieś obok w innym folderze i zmień nazwę na menu2.ogg i ten zmieniony plik wklej do folderu skąd te kopiowałeś. Uruchom grę i napisz, co się wydarzyło.

 

Dodatkowo mam prośbę do @allena, aby z tego linku poniżej, wrzucił na ten swój "wieczny" serwer, plik z czterema fixami i zastąpił nim wcześniejsze podane przeze mnie fixy (do tamtych dołożyłem jeszcze). To powinno pozwolić na normalną grę.

 

Link:

 

http://przeklej.org/file/joWciV/Fix.na.dialog.z.Danem.i.na.wpn.m1000.na.ikonki.RP-75.i.ikonka.12x70.7z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,hmm pliki,kopie,foldery to nie na moją "zjechaną" po udarze mózgownicę.Samo uruchomienie moda to już u mnie sukces,a gdy trzeba zacząć coś zmieniać dostaję białej gorączki i po sprawie,chyba sobie odpuszczę i wstawię coś normalnego. Tylko szkoda tych Gb.z mojego limitu.Przepraszam za zawracanie głowy i dziękuję za pomoc.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na sprawdzeniu tej metody. Nie rezygnuj tak łatwo, toż stalker tego nie robi.  :biggrin: Na pewno dasz rady dojść do tego pliku w gamedata. łatwo też znajdziesz wskazany wyżej plik w sounds i kliknij music, a w nim jest menu.ogg i to jego najpierw skopiuj na pulpit, a potem prawym myszki i zmień mu nazwę na menu2.ogg i w takiej postaci wklej to tego folderu, gdzie jest plik menu.ogg. Uruchom grę, powinna chodzić lub wywali z logiem błędu i wtedy też podaj go, zobaczę co grę męczy nadal.

Jak pisałem, zależy mi na rozwikłaniu tego problemu. Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Ufff zrobiłem jak napisałeś,odpaliłem grę i działa,zaciukali mnie i "wciśnij space by przejść do menu",space-wylot bez loga.Drugi raz to samo,trzeci;

FATAL ERROR[error]Expression    : wave&&wave->length()[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrSoundSoundRender_Source_loader.cpp[error]Line          : 65[error]Description   : Can't open wave file:[error]Arguments     : c:program files (x86)gsc world publishings.t.a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatasoundsmusicmenu3.ogg
 
 
To nie na moje nerwy;-)
 
 
Logi wstawiamy w code !!! Ostatnie upomnienie @Allen
Edytowane przez Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Masz w tym folderze (co tam kopiowałeś plik menu2) plik o nazwie menu3? Jeśli nie, to poczyń takie same kroki, jak wcześniej, ale daj plikowi nazwę menu3 i zapuść grę. Ona musi chodzić, bo był grywalny ten mod. Tu specjalnie skróciłem nazwy plików o te ".ogg", abyś omyłkowo nie dopisał tego zaraz na końcu pliku "menu". Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.