Skocz do zawartości

LTL v0.6


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

Nr postu : 91

Wiesz co wstyd się przyznać ale nie za bardzo mi to wychodzi, chciałem wgrać na konto, które utworzyłam na CBA i pisze mi, że jakiś błąd, mówiąc krótko jestem cienki w tych sprawach, dlatego wstawiam plik tutaj. Teraz nie mam czasu muszę coś załatwić jak wrócę to się będę szkolił w tym temacie.

Ja nie wiem czy rozmowa z Krukiem zombi coś wnosi do gry, jeśli nic to szkoda zachodu, szukałem poradnika i nie znalazłem, w przypadku gdyby rozmowa kończyła się tylko na uprzejmościach lub coś w tym stylu to nie zawracaj sobie głowy.

Teraz dopadł mnie efekt braku Wilka, kombinowałem na różne sposoby i nic, linki z zapisami gry z Wilkiem padnięte, nie wiem już co robić.

pol.7z

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link jest już w powyższym poście. Wybacz styranemu Zoną człowiekowi...

A co do Twojego pytania o Wilka, to nie pamiętam już tej sytuacji, bo to szmat czasu upłynęło od grania w ten mod. Wierzę, że sobie poradzisz. Czytałeś wszystkie posty w temacie? Może jest tam wzmianka na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za link ślicznie dziękuję, odnośnie Wilka to bywało różnie, u jednych był a u innych nie, chciałem pobrać zapis po rozmowie z Wilkiem bo takowy jest ale link padnięty. Jak wrócę z pracy wieczorem to pobiorę i poinformuję czy zadziała, a z Wolfem to jeszcze nie wiem jak ten problem rozwikłam i czy dam radę.

Z przykrością informuję, że dalej przy próbie rozmowy z Krukiem Zombi wywala i Wilka też nie ma.

Z Wilkiem sprawa rozwiązała się przez przypadek, zaraz po zabraniu 4 dokumentu ze strychu w domku w Kopaczi wracając usłyszałem strzały przy Wieży Chłodniczej poszedłem sprawdzić co się dzieje i zastałem Wilka, zacząłem rozmowę i zadanie zaliczone mimo , iż nie oddałem dokumentu gostkowie w Janowie, dostałem zadanie odszukania 5 dokumentu i po powrocie na Janów spokojnie zwróciłem 4 dokument. Okazuje się, że fabuła w modzie jest lekko pokiełbaszona.

Prośba, dopiero teraz zauważyłem, że nie mam lornetki, w jaki sposób dopisać do ekwipunku?.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

W czasie wychodzenia tych modów byłem odizolowany za sprawa rozwodu i takich tam... wiec wracam do modów CoP-a bo to moja ulubiona podstawka. Próbowałem zassać ale linki z pierwszego postu to chyba dla opóźnionych :)

Tutaj w miarę szybki Yandex : https://yadi.sk/d/ylt5oHCJPTJXs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie i pamięta kim jest ten koleś na Kordonie i dlaczego nie można z nim nawiązać dialogu.

dfdf10424365850.jpg  i Bagienny Doktor też małomówny  74409d424390077.jpg 

 

A sam twórca moda chyba lubi kolor granatowy bo prócz budynków na Kordonie także trupy mają ten kolor  2f97b2424390085.jpg 

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz może czy będzie z nim jakaś szansa na rozmowę w dalszej części moda? 

Ogólnie mod totalnie niestabilny na wersji 1.6.0.2, wyloty nawet podczas wczytywania zapisów gry. Wyloty bez loga, od tak, nie kombinuje z grafą bo nie chcę zaczynać od nowa gry, gram na maksymalnych w rozdzielczości 1920*1080. Oby wiatr mi sprzyjał to może go przejdę... Niestety nie znalazłem żadnego poradnika na ru. stronach. Brnę tak jak mi podpowiada instynkt. :smile_anom:

 

Edit: 

Taki wylot przy próbie przejścia na Wysypisko:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : CResourceManager::_CreateTexture
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\Layers\xrRender\ResourceManager_Resources.cpp
[error]Line          : 424
[error]Description   : _Name && _Name[0]

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up     

A co ty myślisz, że jak masz jakiś problem to nagle całe forum wszystko rzuca i szuka rozwiązania. Myślisz, że tu każdy zna wszystkie mody na pamięć, dodatkowo pamięta jakie są możliwe błędy.

Jakby ktoś wiedział/pamiętał o co chodzi to by napisał.

Więc daruj sobie takie komentarze jak ten wyżej.

 

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 4
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale wiele pomocnych dłoni ! Poradziłem sobie sam, dzięki wszystkim bardzo. :down:

No brawo. Tak trzymaj. Grasz w tego mod'a sam teraz więc raczej przeszukuj dokładnie archiwa. A jak jesteś ambitny i "empatyczny" to stwórz poradnik dla "przyszłych"  kotów , jak się bawić dobrze tym modem ;) I tu przy okazji pozdrawiam Cichego, dzięki któremu wiele modów stało się grywalnymi i atrakcyjnymi!

Jest wiele modów, które nie są zbyt udane lub dopracowane. Taki bardzo znany mod na ZP Sigerius mod 2.2. Do pewnego momentu grało mi się wyśmienicie a potem klapa. Wyrzuciłem. I jeszcze parę innych ... Ale te dopracowane wynagradzają dwójnasób. Mam nadzieję, że wkrótce powstanie gra, która zdetronizuje STALKERA. Na razie jednak pozostają nam mody. Całkiem niezłe!

 

Edytowane przez ksantyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktokolwiek będzie miał problem z nieobecnością Wilka na Janowie (Wierza Chłodnicza) to już podpowiadam, Wilka znajdziecie w okolicy Cementowni w Anomalii Szuwary osaczonego przez pijawy. Albo oddalamy się i czekamy aż sam się z nimi upora albo próbujemy pomóc (robiąc zapisy gry co chwilę).

664257425665288.jpg   42c8ac425665297.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.