Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam tego patcha osobno, tylko już wgranego do gamedaty. Ale jak patrzyłem na inne patche do monitorów panoramicznych to głównie były to pliki confingu z ui i tekstury z folderu ui. Jak chcesz to wrzuce gdzieś te pliki i sobie zobaczysz. Najpierw wrzucisz confingi i jak nie będzie pasować to jeszcze tekstury. Jak nie będzie hulać to podmienisz na orginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Osobiście, jak dla mnie po zagraniu i ukończeniu tegoż moda (od dawna) sam Shoc tzw. "wanilia" wydaje się dość... Tępy. Ale za to nowe uzbrojenie, pancerze jak i możliwość ich konserwacji (wreszcie) są bardzo przydatne. Zmiany w fabule, możliwość jazdy pojazdami, heh cudownie się pijawki traktorem rozjeżdżało. Więcej npc, więcej mutantów artefaktów jak i możliwość ich przemian. Rozbudowany poziom trudności, możliwość dołączenia do frakcji innej niż samotnicy. No po prostu miodzio. Nie potrzeba tworzenia nowej fabuły. Ot trochę tego i owego i więcej i jeszcze więcej i o wiele lepiej!. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam, gdy jestem w lokacji Radary nosząc kombinezon ,,Predator'' dostałem przypadkowym granatem od monoliciarza i wywaliło mnie z takim błędem:

FATAL ERROR [error]Expression    : assertion failed[error]Function      : CInventory::Eat[error]File          : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGameInventory.cpp[error]Line          : 895[error]Description   : pItemToEat stack trace:

Pomóżcie proszę bo to bardzo fajny Mod  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@snoork, niełam się. Postaram się zrobić łatkę na niego.

Jak on się nazywa w ekwipunku? (nazwa)

Dobra gotowe, do pobrania w linku. Ma tylko jedną wadę, od teraz chyba brak niewidzialności, niejestem pewny czy zadziała.

Wrzucasz jak moda, gdy się spyta czy nadpisać to klikasz "Na wszystkie".

LINK: https://www.sendspace.com/file/8s5ait

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, szkoda, że niewidzialność nie działa, ale jakoś da rade. Jeszcze jedna sprawa w CzAES 2 wywala mnie podczas walki z monoliciarzami po wyskoczeniu z teleportu:

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function      : CInifile::r_section[error]File          : E:stalkersourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp[error]Line          : 342[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't open section 'wpn_ak47_sk5' stack trace:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ten mod ma już swoje lata. Wprowadzał podstawowe zmiany jak nowa broń czy kombinezony, artefakty, poprawiona grafika. Wtedy to było Coś, aktualnie mamy do dyspozycji znacznie bardziej interesujące modyfikacje, chociażby fabularne, które przedstawiają nową historię, stanowią one nowe wyzwanie dla gracza. Dodatkowo wiele z nich dzięki tłumaczom - są po Polsku. 
Tak czy siak.. Dima's Mod Final zostanie w mojej pamięci, zapisał się jako jeden z modów, które kiedyś były Czymś. Aktualnie mało kto zwraca uwagę na tego typu modyfikacje. Chociaż.. Polecam je komuś początkującemu, komuś, kto chce zacząć przygodę z modami. Na pierwszy rzut powinny pójść mody pokroju właśnie tego, dopiero potem Fabularne. 
 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...ow of chernobyl\gamedata\scripts\task_manager.script:762: attempt to index local 'task_desc' (a nil value)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykładzie tego moda, chciałbym zwrócić uwagę na (moim zdaniem) niedogodność, utrudnienie czy jak to nazwać, wynikającą z grania na max. ustawieniach. Chodzi mi konkretnie o oświetlenie, o te cienie, o jaśniejsze i ciemniejsze miejsca. Może i ładnie to wygląda, ale za przeproszeniem g....o przez to widać.  O dawaniu po oczach nawet nie wspomnę. Przez całe lata grałem na statycznym oświetleniu i widoczność była dużo lepsza. Czasem się zastanawiam, czy nie wrócić do oświetlenia statycznego.

Gdzie jest samotnik Pietro Nieufny?

ss_jarek_05-07-19_08-36-17_(l01_escape).thumb.jpg.2101541141eceded9003fab8fede1a5d.jpg

O... jest tu. Stoi kilka metrów od nas.

ss_jarek_05-07-19_08-36-20_(l01_escape).thumb.jpg.ac61a1f850c261942ba7796f1f43ef8a.jpg

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp - karta graficzna - ustawienia.

Kiedyś grało 2 graczy w jakąś tam grę w systemie tzw. on-line, jeden zabijał drugiego co chwile bo miał słabszą kartę i mniejsze ustawienia grafiki a co za tym idzie u niego trawa sięgała do kolan.

Ten drugi miał krzaki zamiast trawy i nic nie widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.