Jump to content

Priboi Story ! Błąd !


Fr0zeN
 Share

Recommended Posts

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : (m_tClassID == CLSID_SPECTATOR) || (size > sizeof(size))
[error]Function	  : CSE_Abstract::Spawn_Read
[error]File		  : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\xrServer_Object_Base.cpp
[error]Line		  : 307
[error]Description   : cannot read object, which is not successfully saved :(
[error]Arguments	 : rad_stalker_dead

Podczas początkowego ładowania gry.

Link to comment
Share on other sites

Tu może tkwić błąd. Spróbuj odpalić czysty Cień Czarnobyla, bez moda na tym dziwnym spolszczeniu. Nawet nie wiedziałem, że takowe istnieje :ohmy:

Edit: Ściągnąłem sobie takowe z tej strony 24coś tam i widzę, że to po prostu plik gamedatadb9. I teraz dręczy mnie pytanie.ten twój angielski stalker to jest jaka wersja? Po instalacji na jakiej literce kończą ci się pliki gamedata?

Piszesz, że zainstalowałeś patch 1.004WW. Powinieneś zainstalować pl. Do pobrania stąd http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1603

Link to comment
Share on other sites

Nie do końca, patche są typu nadpisującego, tylko już nie pamiętam które, do tego nie podmieniają wszystkich plików, a cześć. Nie podmieniają całych plików, a tylko dopisują dodatkowe linię do już istniejących, po tym powstanie ''mishmash'' Z reszta i tak nie zainstaluje patcha bez zmian w rejestrze, a o tym nic nie pisał. Kolejne, podczas instalacji jeżeli są sprawdzane CRC patch też się nie zainstaluje., stwierdzając że plik jest uszkodzony.

Link to comment
Share on other sites

Skoro mieszkasz w Anglii, to czemu nie możesz grać na wersji ENG? Powinieneś znać język Dołączona grafika Prawie na pewno to spolszczenie powoduje błąd. Odinstaluj grę, zainstaluj na nowo bez spolszczenia, wgraj Priboi Story i spolszczenie do Priboi Story. Powinno być wystarczająco dużo po naszemu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witam.Jestem nowy i gram w Priboi Story wersja ze spolszczeniem 1.1.3 a Cień Czarnobyla to 1.0006. Gdy gra się zapisuje automatycznie to mogę dalej grać. Jeżeli zapisze grę to przy ponownym wczytaniu grę wywala.To samo się dzieje, gdy chcę porozmawiać z Barmanem lub Woroninem. Jestem laikiem w te sprawy i proszę o fachową pomoc.Pozdrawiam. kubekpop-wysłałem do ciebie e-maila i prosze o odpowiedź.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

PRIBOY STORY ver. 1.1.3...jest dla patch 1.004/ 1.005 PRIBOI STORY OVERHAUL v.3.2.5...jest dla wersji patch 1.005 Priboi Story - Ukryte Zagrożenie 1.3..jest na 1.004 Priboi Story - Ukryte Zagrożenie 1.4..jest na patch 1.004 Ja polecam właśnie ten ostatni wersję 1.4...przednia zabawa.

Link to comment
Share on other sites

@Arni68 Problem z save'ami przy spolszczeniu ps wynika chyba z wersji samego Stalkera (dokładniej - czy to wersja "pudełkowa" czy z CDA). Ten sam problem ze spolszczeniem Priboia miałem (sądząc po lekturze priboiowego wątku na konkurencyjnym forum nie ja jeden) gdy grałem na wersji z CDA, na "pudełkowym" tych problemów nie ma. Czyli - albo będziesz grał w anglojęzyczną wersję moda, lub, jeśli masz taką możliwość, powinieneś zainstalować Stalkera "pudełkowego". Na patchu 1.006 PS w wersji 1.1.3 u mnie chodzi stabilnie. Piboia mam tego dołączonego do CDA a Stalkera "pudełkowego" - gra wykrzaczyła się może ze trzy razy.

Edited by mogart
Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity