Skocz do zawartości
pacjent1972

Stalker "na wesoło" :)

Rekomendowane odpowiedzi

Różne widziałem filmy ze stalkera, ale ten bije wszystkie na łeb...swoją drogą dla poprawy humoru polecam zobaczyć inne filmy tego gościa...boki można zrywać.

http://www.youtube.com/watch?v=o8tGDqs2XPU&list=UUy4TvjFZHqOJOyzvLfQQ9lA

Edytowane przez The Emperor
  • Dodatnia 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest zdecydowanie najlepszy dział dla tej mega-produkcji. W każdej sekundzie widać zaangażowanie, pasję i prawdziwe emocje recenzenta...jest kreatywny, jest elokwentny, jest błyskotliwy...Ladies and Gentlemen oto nadchodzi Klocuch.

http://www.youtube.com/watch?v=eCDLzG3PKdQ&feature=c4-overview&list=UUxSGC9BtJN2jgcz7ynXWdOw

• Dodatnia 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czasami jak tak obejrzę z nudów którąś z ''recenzji'' klocucha to się zastanawiam nad jednym. Czy naprawdę byłby aż takim idiotą, czy może jedynie gra takiego. 

'' Sztalker - Gra typu szczelanina, jest także dubling'' - Rozwalił mnie ten tekst 

• Dodatnia 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Agrael

Klocuch w poprzedniej recenzji z dn. 3.05.2012 r (link) popełniał te same błędy...jak można przejść całą grę i nie zorientować się - gdzie jest ekwipunek trupa a gdzie głównej postaci? Już pomijam tutaj ikonę "przekreślonego psa" [8min:34sek], tekst "oni są 2" [ 17min:30sek] czy "łaki-taki" [24min:25sek]. Jeśli gościu udaje - to po mistrzowsku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czasami jak tak obejrzę z nudów którąś z ''recenzji'' klocucha to się zastanawiam nad jednym. Czy naprawdę byłby aż takim idiotą, czy może jedynie gra takiego. 

'' Sztalker - Gra typu szczelanina, jest także dubling'' - Rozwalił mnie ten tekst 

Ja nie mam takich wątpliwości. Ten cały klocuch, to kompletny idiota. Szkoda mi ludzi, którzy dla chwili wątpliwej popularności robią z siebie idiotę.

• Dodatnia 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szacun dla was Panowie, że daliście radę obejrzeć te recenzje do końca. Takich kretynizmów to dawno nie słyszałem. :yucky:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na wesoło ... pomijając kwestie moczu i defekacji to gdzie oni sie myją??? czy maja wszy, świerzb i inne barachło dermatologiczne!!! czy sypiaja w pasiastych(wojskowych) piżamach czy tez nie? pomysł na pułapkę w modach:

Idzie sobie stalker(ogólnie frakcja nie istotna) a tu... a tu w wiosce np pijawek na składach słyszy smiech kobiecy, zagląda ciekawy przez szybke a tu sie rozneglizowane kobity kąpią pod natryskami...diałog, czy chce sie dołączyć do oblucji - tak lub nie - w obu przypadkach kobity zamieniaja s kontrolerów i ten wyraz twarzy graczy przed monitorami gdy fajne kobity zamieniają sie w mutantów...

;)

• Dodatnia 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A widzieliście taką propagandę? Powinność ma sposób na wszystko :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Niestety, tylko po rosyjsku. Ale jak ktoś umie czytać cyrylicę, to ze zrozumieniem treści nie będzie większych problemów ;).
  • Dodatnia 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta