Jump to content

Urodziny Trurl3


Recommended Posts

Sto lat i dużo zdrówka dla naszego "mistrza Jedi" tłumaczeń modów do S.T.A.L.K.E.R.a. Wszelkiej pomyślności Trurl3 a także dobrego humoru, szczęścia, zadowolenia z życia, satysfakcji z tłumaczeń i z grania w mody oraz ogólnie dużo radości i słodyczy dzisiaj Ci Papaczos życzy :thumbsup: A dodatkowo, przerabiając nieznacznie słowa piosenki z lat mojej młodości: "Pieniądze szczęścia nie dają - być może - lecz kufereczek stóweczek daj Ci Boże". Wszystkiego Najlepszego, Trurlu! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Witam. Pozwól zacny solenizancie i wielki miłośniku prozy Stanisława Lema że za pośrednictwem tego wspaniałego forum złożę Ci serdeczne życzenia wszelakiej pomyślności , zdrowia , szczęścia i radości z tego wszystkiego co Cię otacza. A z racji wieku (tylko proszę nie obraź się) i sporego bagażu doświadczeń życiowych żebyś był jeszcze długie lata mentorem i dobrym duchem tego forum. A nie ma tam koło Ciebie jakiegoś szlachetnego Klapaucjusza z którym mogłbyś wychylić jedną małą wodeczkę która jak wiadomo jeszcze nikomu nie zaszkodziła , za pomyślność. Ja sam nie mogę ale czekoladkę to mlasnę za Twoje zdrowie. Wszystkiego najlepszego :thumbsup:

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Wysłałem co prawda PW, ale nic nie stoi na przeszkodzie by podwoić życzenia... Wielu jeszcze lat w zdrowiu i pogodzie ducha, stresu jak najmniej i uśmiechu od ucha do ucha. // Klapaucjusz pewno tryby i przekładnie poszedł oliwić by sprawność podnieść na wieczorną imprezę... :smile: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.