Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier Hehe no spoko :brandy: jak na razie to tylko 3 modyfikacje pobrałem mam zamiar wszystkie sprawdzić  bo granie w Zew Prypeci nie nudzi ale będę też i w inne części grał no ale jak na razie to tylko w COP bo tamtych nie mam hehe ale przynajmniej te mody odświeżają S.T.A.L.K.E.R.A. i można se ZONE na nowo pozwiedzać! Dzięki za podpowiedź co do modyfikacji :) Ok potem te mody obczaję ale jak na razie to cisnę w tą "Dolinę Szeptów" i zobaczę może wezmę się za nagrywkę tych co poleciłeś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Agrael przypiął/eła ten temat
  • 2 miesiące temu...

Po znalezieniu serca oazy i wskoczeniu w bańkę zaczyna się scenka i mam wylot:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ...at - dolina szeptów\gamedata\scripts\xr_logic.script:688: attempt to index local 'npc' (a nil value)
 

Po problemie. Dodałem fix i wszystko gra. Fix poniżej.

Fix.zip

Edytowane przez prozmus84
Rozwiązano problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zakończyć moda gdyż w innym mam wyloty, a tu tai błąd:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : no_assert
[error]Function      : CXML_IdToIndex<class CSpecificCharacter>::GetById
[error]File          : d:\prog_repository\sources\trunk\xrserverentities\xml_str_id_loader.h
[error]Line          : 112
[error]Description   : item not found, id
[error]Arguments     : sad_b1_mutny_member_5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84 W plikach tekstowych brakuje identyfikatora o nazwie sad_b1_mutny_member_5. Być może w samej frazie brakuje jakiegoś znaku albo w ogóle jej nie ma.

W takich wypadkach najpierw szukam w plikach danej frazy lub jej części (w przypadku fraz z błędną nazwą). Jeśli nie ma jej w ogóle to należy ją dopisać.

Edytowane przez Anton Gorodecki
poprawiłem zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce spróbować to wyszła ta adaptacja Gunslingera dla Doliny Szeptów.

e4rt3.jpg

Linki do moda:

https://yadi.sk/d/WMG5OJW92aFpbw

https://drive.google.com/file/d/1xxwz8ycnBLD4ylOeZ4inVFLZB4T6VV6k/view

Źródło: Temat moda.

@edit 

Nie zauważyłem, że @kamil190 zrobił temat ;)

Więcej info

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@Marek 25 Dzień dobry.

Silnik moda nie jest w stanie "przerobić" wydarzeń. Może to być związane z wieloma przyczynami, ale najprawdopodobniej masz zbyt wysokie ustawienia rozszerzone. pozmniejszaj jakość tekstur, gęstość trawy i to co dotyczy oświetlenia słonecznego i cieni.

Możesz też mieć zbyt mało RAM. Piszę w ciemno, bo nie raczyłeś napisać jakim kompem dysponujesz, ani czegoś o swoim doświadczeniu z modami.

A bez tego to tylko on może Ci dać rzetelną odpowiedź.

wróżbita.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kondotier napisał:

@Marek 25 Dzień dobry.

Silnik moda nie jest w stanie "przerobić" wydarzeń. Może to być związane z wieloma przyczynami, ale najprawdopodobniej masz zbyt wysokie ustawienia rozszerzone. pozmniejszaj jakość tekstur, gęstość trawy i to co dotyczy oświetlenia słonecznego i cieni.

Możesz też mieć zbyt mało RAM. Piszę w ciemno, bo nie raczyłeś napisać jakim kompem dysponujesz, ani czegoś o swoim doświadczeniu z modami.

A bez tego to tylko on może Ci dać rzetelną odpowiedź.

wróżbita.jpg

 

Włączałem grę na minimalnych ustawianiach ale to nic nie pomogło. Jeśli chodzi o sprzęt to mam komputer z systemem Windows 7, procesor Pentium(R) Dual-Core CPU 2.7 GHz,  4 GB RAM i kartę graficzną NVIDIA GeForce 9500 GT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek 25 Za mocnego kompa to nie masz, ale dla tego moda powinien wystarczyć. Szczególnie mało jest RAMu. Spróbuj zwiększyć plik wymiany. Wczytuj wcześniejsze zapisy do takiego, na którym mod ruszy. Następnie po zamknięciu gry ( pulpit ) wszystkie wcześniejsze zapisy przenieś gdzieś poza katalog savedgames moda tak, a by w nim pozostał tylko ten, na którym mod działa. Uruchom moda i kiedy dojdziesz do krytycznego momentu, spróbuj najmów zwalczać z dużej odległości i podchodź do celu trochę inną drogą niż ta, na której mod przestał działać.

W moda grałem tak dawno, że niewiele z niego pamiętam, więc w szczegóły wchodzić nie będę. Tyle tyko pamiętam, że takie wyloty też miałem, ale po wczytaniu zapisu mod ruszał bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.