Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

szkieletor - Dlaczego krzyczysz? ( Duże litery to krzyk )

Mam rozumieć, że ściągnąłeś wersję z wkomponowaną podstawką?

Nie będzie Ci działać ze spolszczeniem, bo ruska i nasza podstawka, to dwa różne silniki.

I jeśli to nakładałeś na dodatek na naszą podstawkę - choć przypuszczam że nie, bo przecież to co ściągnąłeś działało - to się pogryzły.

Pobierz skądś tylko moda ( na torrentach takie są) i zainstaluj zgodnie z naszymi wskazaniami i pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WERSJI RUSKIEJ DZIALA BEZ PROBLEMU NATOMIAST PO PODMIANCE NA POLSKI NIE ODPALA 

Witam

W poście #1 tego tematu masz podany "krok po kroku" sposób instalacji, sprawdź pliki fsgame.ltx i localization.ltx czy mają wpisy zgodne z podanymi w poście #7. Musi działać chyba że coś się źle ściągnęło.

Pozdrawiam

 

Ps

@Vidkunsen --> w p.5 instrukcji (post #399) pomyłka - nie ten plik i nie ten wpis.

   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie musi mieć oryginalnej pl podstawki? @szkieletor, jak chcesz, żeby ci sprawnie działały mody do wybranej części Stalkera, to należy zaopatrzyć się w oryginalną płytkę z daną grą. Istnieje możliwość zagrania ze spolszczeniem na rus wersji, ale to wymaga trochę znajomości grzebania i ustawiania w plikach. Tu panuje zasada, że polonizowane tu mody nakładane są na oryginalne pl podstawki, bo w innym przypadku, nie masz gwarancji w stabilności moda i na pomoc trudno będzie liczyć. Jak u Ciebie z oryginałem jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkieletor - Dlaczego krzyczysz? ( Duże litery to krzyk )

Mam rozumieć, że ściągnąłeś wersję z wkomponowaną podstawką?

Nie będzie Ci działać ze spolszczeniem, bo ruska i nasza podstawka, to dwa różne silniki.

I jeśli to nakładałeś na dodatek na naszą podstawkę - choć przypuszczam że nie, bo przecież to co ściągnąłeś działało - to się pogryzły.

Pobierz skądś tylko moda ( na torrentach takie są) i zainstaluj zgodnie z naszymi wskazaniami i pójdzie.

za duze liteki przepraszam ...jakos tak wyszlo

podziekowal za wyjasnienie za to dwie rozne gry

pozdrawiam

A przypadkiem nie musi mieć oryginalnej pl podstawki? @szkieletor, jak chcesz, żeby ci sprawnie działały mody do wybranej części Stalkera, to należy zaopatrzyć się w oryginalną płytkę z daną grą. Istnieje możliwość zagrania ze spolszczeniem na rus wersji, ale to wymaga trochę znajomości grzebania i ustawiania w plikach. Tu panuje zasada, że polonizowane tu mody nakładane są na oryginalne pl podstawki, bo w innym przypadku, nie masz gwarancji w stabilności moda i na pomoc trudno będzie liczyć. Jak u Ciebie z oryginałem jest?

mam wszyskie orginaly  ale gram juz na ruskim fotografie [grzebanie po plikach nie dla mnie  :ninja: ]

ale za pomoc dzieki

 

Witam

W poście #1 tego tematu masz podany "krok po kroku" sposób instalacji, sprawdź pliki fsgame.ltx i localization.ltx czy mają wpisy zgodne z podanymi w poście #7. Musi działać chyba że coś się źle ściągnęło.

Pozdrawiam

 

Ps

@Vidkunsen --> w p.5 instrukcji (post #399) pomyłka - nie ten plik i nie ten wpis.

   

 

dzieki gram juz na ruski jak sie nie da to sie nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkieletor - nie rozumiem, dlaczego uparłeś się grać na piracie. Mod z wstawiona podstawką to pirat, a u rus częste działanie.

Przeczytałeś tę notatkę, jaką znalazłeś na podłodze poniżej schodów gdy pierwszy raz wychodziłeś od gen. Smitha?

Naprawdę tak dobrze znasz rosyjski, że możesz w nim grać? Fotograf nie jest łatwym modem, nawet dla zaawansowanych, a nie rozumiejąc do końca dialogów, ugrzęźniesz na amen, już przy pierwszym przekształcaniu kryształów i pogubisz się na lokacjach.

I nikt, mimo szczerych chęci, nie będzie Ci w stanie pomóc.

Rozważ to dobrze, co lepiej. Pobrać tylko moda i postawić na polską podstawkę, czy musieć zaprzestać gry i być zniesmaczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkieletor - poczytaj mój post #7 w tym temacie:  http://stalkerteam.pl/topic/6553-pilne-czy-kto%C5%9B-spotka%C5%82-si%C4%99-z-takim-b%C5%82%C4%99dem/. Dla Ciebie będzie to po słowach "święta krowa".

Stawianie modów na kopii gry, to połowa problemów z głowy. 

Jakby co, to napisz na PW, a dokładniej opiszę Ci kilka myków ze stawianiem modów i to kilku naraz na tej samej podstawce, bez gryzienia się ich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o radę, mam dezaktywować znaki dla Szubina i tam potrzeba jakiś talizmanów, same części mutantów nie wystarczą gdzie mam szukać tych talizmanów. Przy pierwszym znaku  rzuciłem na ziemię ogon kota i rękę połamańca, pofruwały motylki i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bolo - bo rzucasz nie to co trzeba. Zapomniałeś o talizmanie.  Wejdź na SU i do poradnika cichego, cz.6. Masz dokładnie opisane, co i gdzie trzeba rzucić. Trudno tu na nowo robić poradnik.

http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=459.0

 

szkieletor - wyloty bez loga, możesz mieć z przepełnienia pliku wymiany. Ustaw sobie ten plik w kompie jak największy, na ile pozwoli ci wielkość miejsca na dysku. Nawet do 16 GB.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym rzecz, a w tym, że nie mam talizmanów, rzucam ogon kota i rękę połamańca a wcześniej powinienem rzucić talizman. Wchodzę do tunelu z elektrami i mam na posadzce czerwone koło ze znakami, pulsujące, wyświetla mi się komunikat, ze znalazłem 1 runy czy coś koło tego, cichy pisze o talizmanie ale ja go nie mam. Kombinowałem a ogonem i łapą to pofrunęły motylki ale koło nie znika i nie mam komunikatu gdzie mam szukać następnego, poczytałem poradnik i udałem się do X-18 ale tam nie było drugiego koła niebieskiego, czyli się nie zespamowało. Wszystko się rozbija o te talizmany albo czegoś nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje stref aktywacji strażników. Znalazłem już 5 ( 1 Bar, 1 Promzona, 2 Las, 1 Kołchoz ). Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest 6 strefa i mniej więcej w jakiej lok. Dzieki

1/ ФОТОГРАФ - ответы на актуальные вопросы | Stalkermod.ru:

2/ talkermod.ru/forum/66-fotograf/45788-fotograf-otvety-na-aktualnye-voprosy.html

Все ПСИ-ЗОНЫ, на всех локациях.

Dołączona grafikaПСИ-ЗОНЫ
Dołączona grafikaИСПЫТАТЕЛЬНЫЙ ПОЛИГОН
Dołączona grafikaЛЕС
Dołączona grafikaЧЕРВОНЕ ДЫШЛО
Dołączona grafikaПРОМЗОНА
Dołączona grafikaБАР
Dołączona grafikaБОЛОТА
Dołączona grafikaМИРОТВОРЧЕСКИЙ КОРПУС
 
Już tłumaczę:
Fotograf - odpowiedzi na aktualne pytania.
wszystkie psi - strefy na wszystkich lokacjach;
poligon doświadczalny
las
czerwony kołchoz
promzona
bar
bagna
korpus onz
 
To prawdopodobnie sa poszukiwane przez ciebie strefy.
 
;)
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1/ ФОТОГРАФ - ответы на актуальные вопросы | Stalkermod.ru:

2/ talkermod.ru/forum/66-fotograf/45788-fotograf-otvety-na-aktualnye-voprosy.html

Все ПСИ-ЗОНЫ, на всех локациях.

Dołączona grafikaПСИ-ЗОНЫ
Dołączona grafikaИСПЫТАТЕЛЬНЫЙ ПОЛИГОН
Dołączona grafikaЛЕС
Dołączona grafikaЧЕРВОНЕ ДЫШЛО
Dołączona grafikaПРОМЗОНА
Dołączona grafikaБАР
Dołączona grafikaБОЛОТА
Dołączona grafikaМИРОТВОРЧЕСКИЙ КОРПУС
 
Już tłumaczę:
Fotograf - odpowiedzi na aktualne pytania.
wszystkie psi - strefy na wszystkich lokacjach;
poligon doświadczalny
las
czerwony kołchoz
promzona
bar
bagna
korpus onz
 
To prawdopodobnie sa poszukiwane przez ciebie strefy.
 
;)

 

Te które podałeś to są lok. występowania stref psi. A ja poszukuje tej jednej strefy co się transmutuje talizman i grzbiet grotowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Te które podałeś to są lok. występowania stref psi. A ja poszukuje tej jednej strefy co się transmutuje talizman i grzbiet grotowca.

 

Martwe Miasto. PSI strefa jest w zachodniej części, w pobliżu miejsca gdzie jest nibyolbrzym i burer (trochę na północ od burera). Jak mnie skleroza nie dopadnie, to wrzucę wieczorem screena.

Druga taka strefa jest w Barze - na lewo od drogi na MW z podstawki, na wysokości ciężarówki.

 

Teoretycznie powinny być na każdej lokacji, ale znalazłem tylko te (jestem na etapie skakania przez teleporty).

 

Poradnik podany przez vidkunsena, jakkolwiek bardzo pomocny, nie zawiera wszystkich PSI stref.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje stref aktywacji strażników. Znalazłem już 5 ( 1 Bar, 1 Promzona, 2 Las, 1 Kołchoz ). Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest 6 strefa i mniej więcej w jakiej lok. Dzieki

Witam

Są tylko dwa rodzaje stref aktywacji "strażników" "1" i "2", w każdej możesz przekształcić po trzy zestawy, co razem daje 6 rodzai "strażników". Twój zestaw (jasno-niebieski talizman + grzbiet grotowca) trzeba przekształcać w strefie nr.2. Jak znajdziesz się w strefie i masz odpowiedni zestaw składników, to przyrząd od Sacharowa wyświetli Ci na ekranie komunikat o możliwości przekształcenia.

Poszukiwana przez Ciebie strefa jest między innymi na Korpusie Pokoju w zniszczonej fabryce (dolny prawy róg mapy).

W grze są 4 rodzaje stref przekształcania "ABSOLUTÓW", 2 rodzaje stref przekształcania "TALIZMANÓW" i 2 rodzaje stref przekształcania "OBROŃCÓW"(strażników).

Pozdrawiam

PS.Polecam poradnik kolegi Cichego - http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=459.0 jest świetny i wyjaśnia wiele problemów

Edytowane przez Andre Woz
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwe Miasto. PSI strefa jest w zachodniej części, w pobliżu miejsca gdzie jest nibyolbrzym i burer (trochę na północ od burera). Jak mnie skleroza nie dopadnie, to wrzucę wieczorem screena.

Druga taka strefa jest w Barze - na lewo od drogi na MW z podstawki, na wysokości ciężarówki.

 

Teoretycznie powinny być na każdej lokacji, ale znalazłem tylko te (jestem na etapie skakania przez teleporty).

 

Poradnik podany przez vidkunsena, jakkolwiek bardzo pomocny, nie zawiera wszystkich PSI stref.

Jedna w promzonie w pobliżu wejścia do lasu tam gdzie biegają snorki i himera przy paru iglakach. W kołchozie na środku drogi masz 2 radioaktywne bajorka po drugiej stronie przystanku autobusowego. W lesie jak wychodzisz z wysypiska pierwsze jeziorko po lewej stronie a drugie na południu na górce. I jedno w barze i to moje poszukiwane w martwym mieście znajdę. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.