Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Addon tzw. korektor, zainstalowałem i nie grałem od początku, działał na starych sejfach, cos nie tak jest z lassem 90% na 100% wywala!!!.

p.s. addon-korektor wgrać do gamedaty moda ale wgrywać xr3d ? .exe do bina tylko jechac na starym z podstawki innaczej wywala,nie chce grać, tak miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen

 

Nakładanie

F.O.T.O.G.R.A.F. + Patch finalny 25.01.2014 + Addon korygujący, od 26.1.14

Ważne: Przed wgraniem addona, usuwamy z niego kat bin.

UWAGA. ADDON KORYGUJĄCY, NIE BYŁ SPRAWDZANY GRĄ PRZEZ WSTAWIAJĄCEGO.

Edytowane przez Hobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wydaje mi sie że nie tylko ja miałem taki problem. :)
Pobrałem od apg2312 na "dodane" wypakowałem winrarem gamedate do katalogu z grą i fatal error:
Can't find texture 'uiui_fotograf_intro1'
,potem 
Can't find texture 'uirad_pulse'
Ponowna instalacja całej gry i to samo. W końcu eureka :D .
Okazuje się że pobrane 3 pliki moda to nie podzielone archiwum które wypakowuje się do jednego pliku. Trzeba "gamedate" z każdego pliku wypakować oddzielnie i wszystkie 3 połączyć w jedną , a wówczas grze nie brakuje żadnych tekstur ani innych plików i po dodaniu patha i spolszczenia wszystko pięknie chodzi. Hej.
Edytowane przez popioly
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Najlepiej tak jak w innych grach czy modach, jeśli się zawali i nie jest to efektem buga. Zagrać od momentu popełnienia błędu. Taki to urok tego świetnego moda, że nie daje rozwiązań alternatywnych.

Inaczej pozostaje cziterka, ale nie sądzę, aby po oszukanej sprzedaży mod zaskoczył z kolejnymi zadaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moge spróbować cziterki i zobaczyc czy się uda ruszyc dalej z zadaniami. Szczerze nie chce mi się biegać za kryształami.

Jezeli się nie uda to trudno. Co mam zrobić?

 

Podziękowania dla gawrona, wszystko działa.

Mam kolejny problem z zadaniem na dusze stalkerów. W barze w jednym z grobów świecąca kula zamiast iść w niebo jak inne rozpada się i zamienia w puszke czerwonego groszku :) przez co nie moge zaliczyc zadania.

Nie wiem czy kolejność jest obowiązkowa jak w poradniku, ale ja "wyciągałem" dusze w dowolnej kolejności.

Kombinowałem też w różnej kolejności łącznie z wczytywaniem sejvów z innych lokacji i nic. Zawsze ten sam efekt puszka groszku :)

Edytowane przez noisy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hrothgar - Poradnik cichego nie jest chaotyczny. Mod daje Ci możliwość pewnej dowolności wykonywania zadań. On miał swoją drogę, Ty masz swoją. A że przeoczyłeś Sacharowa, to nie wina poradnika. Gra na pamięć, to najgorszy doradca. A kwestowi NPCe, są celowo umieszczani w miejscach wymagających ich poszukania. Przekonasz się o tym już niedługo, na następnych lokacjach. W tym cały urok tego moda :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o poradnik @Cichego to wyłapałem kilka nieścisłosci, a tak pozatym wszystko dobrze...ale mam pytanie dotyczące grobów...na czym polega aktywacja "niebieskiej" kuli, bo nie mogę sobie z tym poradzić...jeśli chodzi o dwa pudełka landrynek to już jest miazga...nigdzie nie mogę je zdobyć... :wallbash:

Edytowane przez jerczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to jest poradnik jak on przechodził, jeśli np jakieś przedmioty mają losowy spawn to już będą różnice. Co do landrynek ja jedno pudełko znalazłem na początku gry w ciele zabitego bodajże najemnika, kilkadziesiąt godzin gry później i drugiego jeszcze nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to jest poradnik jak on przechodził, jeśli np jakieś przedmioty mają losowy spawn to już będą różnice. Co do landrynek ja jedno pudełko znalazłem na początku gry w ciele zabitego bodajże najemnika, kilkadziesiąt godzin gry później i drugiego jeszcze nie znalazłem.

Zgadzam się z Tobą co do poradnika...a jeśli chodzi o landrynki to też miałem na początku ale mnie zuuważył spóźniony najemnik i musiałem ponownie podejśc i już tych landrynek nie mieli...a drugich jescze także nie znalazłem....pozostaje chyba dopisać do meni barmanowi... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo czasu i modów upłynęło mi od Fotografa, więc nie jestem pewien, ale chyba Sacharow je ma. Albo w sprzedaży, albo za coś. Lub ktoś na Bagnach w tunelu. Jest na pewno możliwość ich zdobycia, kosztem czasu i biegania po lokacjach

Wszystko to zrobiłem co wymieniłeś i jeszcze więcej...ale są takze inne "kwiatki", a mianowicie chodzi o groby dla Szubina...po pierwsze dusze po aktywacji się nie unoszą, a w Barze przy jednej mogile jak biorę w dłonie kule by ją aktywować otrzymuje puszkę fasoli ! To chyba są jakieś jaja i jak mam wykonać zadanie dla Szubina... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko to zrobiłem co wymieniłeś i jeszcze więcej...ale są takze inne "kwiatki", a mianowicie chodzi o groby dla Szubina...po pierwsze dusze po aktywacji się nie unoszą, a w Barze przy jednej mogile jak biorę w dłonie kule by ją aktywować otrzymuje puszkę fasoli ! To chyba są jakieś jaja i jak mam wykonać zadanie dla Szubina... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Z duszami się wszystko wyjaśniło...musiałem skorzystać z rosyjskiego forum tego moda...jest mała różnica między poradnikiem @Cichego a poradnikiem na tymże forum, mianowicie w Barze są cztery groby w tym ten z puszką fasoli, a z poradnika @Cichego wynika, że są trzy...z landrynkami nadal impas...może by się przydał spawner do tego moda żeby te landrynki w końcu zdobyć... :yes:

Czy ktoś może mi powiedzieć, jak nazywają się landrynki, bo nie mogę ich znaleźć.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.